Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Czesio

W zakładzie Phoenix contact Wielkopolska już znieśli nakaz noszenia maseczek. Ciekawe jak u nas się zachowają?

4bit
@Czesio

Przecież nie ma żadnego nakazu.

3bit

500 brutto Premia za lecie firmy. Co wy drodzy pracownicy na to? Ciekawe jakie będą premie dla VIP-ów? Moim zdaniem powinny być premie jawne w całej firmie.

@3bit

Hahaha czemu mnie to nie dziwi, dla nich to pewnie to samo ale razy 20. Kiedy ta jałmużna ma byc?

Ciekawa
@3bit

A skąd masz takie informacje o premii za lecie ?

@3bit

W normalnej korporacji pracownik dostaje premie kwartalna w wysokosci calej swojej pensji, za to ze nie jest specjalnie na L4, wykonuje swoja prace i nie ma z nim problemow. Nie wypominajmy wiec premii 500 zl za "lecie w firmie" czy tez premi rocznej, ktora rownie smieszna jest, bo trqktowanie pracownika w NT pod wzgledem jakichkolwiek benefitow jest ponizej poziomu krytyki

@X

Premia kwartalna w wysokości dużo wyższej niż pensja jest , tylko tyle że nie dla wszystkich. O kierownikach mowa... Którzy premie potrafią zabrać ot tak bo ma kaprys.

@3bit

Ciesz się tym co chcą dać bo może nie być nic

@3bit

A ja będzie wypłacone.?.Czy będą karty podarunkowe .Jak dla mnie by było super

@Róża

W nożyczkach i kleszczykach ci wypłacą.

Ona
@Róża

Umiesz czytać to przeczytaj wszystko jest napisane na każdym dziale????????

75 lat

Śmiechu warte zakład na 75 lecie daje 500zl na karcie podarunkowej z czego od tych 500zl zostanie odciągnięty podatek i ZUS z wypłaty. Chifa sama się ośmiesza na cały Nowy Tomyśl i nie tylko. Więc droki czytelniku który będziesz chciał się zatrudnić w chife i wpierw zajrzysz na to forum to informuje Cię że z dodatków są tylko wczasy pod grusza, bony na święta i premia roczna która kapryśny kierowniczek może zabrać już na samym początku roku. Więc w chife można dorobić się tylko garba i popsuć zdrowie psychiczne no chyba że jest się rodzina z kierownikiem albo dup... włazem. A większość osób tutaj pracujących tak naprawdę pracuje bo robią już kilkanaście albo i więcej lat albo mają kredyty na głowie i nie chcą ryzykować zmiany pracy. Plus żeby dostać podwyżkę trzeba się nachodzić do kierownika i ja wybłagać

Dlaczego nikt nie informuje pracowników o przypadkach korony na działach? Wydaje mi się że każdy chciałby pracować z przekonaniem że nie przyniesie do domu nic co może sprowadzić chorobę na całą rodzinę!

Brązowa rysa na porcelanie

Ponieważ chifa spełnia wszystkie standardy epidemiologiczne i nie ma możliwości złapać coś od współpracownika więc po co siać panikę, zamęt i wytykanie palcami...

@Brązowa rysa na porcelanie

... dlaczego na stanowiskach gdzie pracuje się na zmiany niema środków do dezynfekcji?

Brązowa rysa na porcelanie

Bo w takich warunkach jakich się pracuje w zakładzie to żaden wirus nie wytrzyma dłużej niż 10 minut.

baba z jajami

I proszę kolego mówisz i masz, żebyś czuł się bezpiecznie wszyscy robią w maseczkach.

baba z jajami

Ależ oczywiście że ma ponieważ w takiej maseczce nie wydalasz swoich płynów ustrojowych z otworu gębowego więc nie ma co dezynfekować. Proste? Proste.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
AaDonald

Kto to jestt ten Rejgan czy jakoś?

Taki tam

Może wypowiedzmy się na temat wyborów do Rady Pracowniczej.

@Taki tam

Ciekawe na ilu głosach gdy bylo zaznaczone np. 2/6 bylo dodatkowo zaznaczone na osoby które miały wygrać na sile.

@X

Widze ze ktoś ciagle przeglada bo poprzedni komentarz juz dostaje zgłoszenia, niestety prawda boli.

X

Ja to bym chciał aby była powtórka wyborów i po jednym wyborze i pierwsze 6 osób z największą ilością głosów powinny być wybrane

Ona
@X

Nie nie... Powinien być jeden głos i jeden wybór a nie 6, że 6 można wybrać a potem pewnie krzyzyki podorabiali.. Bez jaj

Bono
@Ona

Dokładnie. Judasze za parę Srebrników.. Przecież to było oczywiste że tam gdzie nie było oddanych 6glosow będą postawione Krzyżyki.. Żal mi was Judasze!

@Bono

Moje komentarze (usunięte przez administratora)juz xd bo prawda byla napisana.. ale najśmieszniejsze jest to że krążyła po zakładzie karteczka aby głosować na pewne numery ;))

Zapomoga

Ktoś wie kiedy będzie wypłacona zapomoga świąteczna?

X

Stary siwy chudy typie w okularach, niski chyba z kleszczyków - mechaniczny skończysz palić w toalecie? Od tego jest palarnia a nie kabina.

@X

To samo się tyczy tego małego grubego z mikro, chyba pan kaw@... Człowieku nie dość że jarasz w toalecie to jeszcze zachowujesz się jak w oborniku. Rozumiem problem z żołądkiem mieć ale dlaczego Ty ciapiesz i mlaskasz.

Bono
@Brązowa rysa na porcelanie

Właśnie takie osoby powinny być skierowane na Kuźnie!! Tam wiedzą co zrobić z Takimi!!!

Covid-19

Co taka cisza na forum?

Lolek
@Covid-19

Cisza to jest na kuźni kierowniczek ukrywa że mamy pozytywny wynik covid i wszyscy chodzą do pracy pewnie boi się że słupki spadna

Lolek

Pewnie tak

Sebastian

Jak się pracuje na operatorce automatycznej linii produkcyjnej? Ktoś coś?

Kwiatek

Co nowego w b.braun nowy tomysl? Jakieś newsy? Jakieś problemy?

Pojawiła się oferta pracy na OPERATOR AUTOMATYCZNEJ LINII PRODUKCYJNEJ ZPS. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem na tym stanowisku i jakie potrzebne są kompetencje?

@Zainteresowany

Z tego co się orientuję to najniższa krajowa a wymagania to sprawny palec wskazujący umiejętność odróżnienia kolorów zielony czerwony oraz pełne oddanie i nie umiejętność samodzielnego myślenia.

Kutek
@Zainteresowany

Myślę, że najlepiej się dowiedzieć u rekrutera. Wszystkie pytania znajdą odpowiedź

skurczybyk

Na waszej stronie jest 15 ogłoszeń o pracę, w tym 5 nowych: SPECJALISTA DS. MARKETINGU NOWY TOMYŚL / Poland Marketing INŻYNIER PROCESU NOWY TOMYŚL / Poland Research and Development MONTER URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH ZPD5 NOWY TOMYŚL / Poland Production OPERATOR AUTOMATYCZNEJ LINII PRODUKCYJNEJ ZPS NOWY TOMYŚL / Poland Production TECHNIK SERWISU NOWY TOMYŚL / Poland Customer Services oraz reszta starszych: ELEKTRYK NOWY TOMYŚL / Poland Facility Services KOWAL NOWY TOMYŚL / Poland Production Szlifierz instrumentów chirurgicznych NOWY TOMYŚL / Poland Production Ślusarz narzędziowy NOWY TOMYŚL / Poland Production Tłoczarz w metalu NOWY TOMYŚL / Poland Production Teamlead HR Services – Front Office NOWY TOMYŚL / Poland Human Resources Regional Head of HR Services - EMEA NOWY TOMYŚL / Poland Human Resources Teamlead HR Services – Back Office (Workforce Administration) NOWY TOMYŚL / Poland Human Resources PRACOWNIK DS. OBSŁUGI UMÓW I RECEPCJI NOWY TOMYŚL / Poland Customer Services Accountant Accounts Receivable / Księgowa/-y ds. należności NOWY TOMYŚL / Poland Finance and Accounting Jakoś nigdy nie widziałem ogłoszeń na narzędziownię, prototypownię czy do kontroli jakości...

D

Fajnie, że nadgodziny w zakładzie mogą robić tylko wybrani i "pupilki" a reszta nie. Nie wiem czy wiecie ale każdemu coś kasy by się przydało. Kolesiostwo pier...

Robcio
@D

Tylko ciekawe czy ci co robią nadgodziny wiedzą kiedy i jak będą płatne. Coś mi się wydaje że się zdziwią.

Pupilek pier...
@D

No hej, pozdrawiam z nadgodzin :D

@Robcio

Są tematy których dla dobra pracowników się nie porusza na forum.

Bopek

A tobie kto takich głupot naopowiadał? Ktoś cię robi w balona

Brak
@Bopek

Za nadgodziny nie ma kasy :p jest za to wolne

@Brak

To po co są nadgodziny jeżeli kasy nie ma i po co ludzie je robią myślą że kasę dostaną??

@Robcio

A ja słyszałem że mało tego że nadgodziny nie są płatne to niektórzy dopłacają by móc robić nadgodziny taki fetysz :) a tak poważnie idź trolu internetowy mącić gdzie indziej albo wyjdź z tego kibla i weź się za robotę.

ten co pali i zapycha kible

BYŁ zakaz czy BYŁY wstrzymane?

Cnc

Na tym CNC to powinni zmienić tego serwisanta w końcu. Bo wiecznie coś się psuje, widocznie nie umie naprawić tego dobrze albo wyczuł kasę i robi tak żeby wiecznie coś się psuło

Ojoj
@Cnc

Dobrze, że napisałeś to na forum zamiast zgłosić majstrowi

Róża

Mam pytanie.Czy na magazynie jest brygadzista.Bo z obserwacji wynika że nie ma.Sa dwie osoby które dowożą towar do przepakowni myślą że będą najważniejsze i reszta grupy ma się im podporządkować.A mało tego wyśmiewanie się z innych to chyba u nich normalne tego się słuchać nie da.Niech patrzą same na siebie niech się wezmą za pracę

Niektórzy się obijają

Tulipanek
@Anonim

niemożliwe,nie na naszej zmianie :)

X

upsi prawda boli słowa ranią? oj łysy gdyby żona wiedziała znów byś mieszkał poza domem ;D

Ciekawy

A są tu jacyś ?

Chetny
@Ciekawy

Jak są to można się spotkać przed lub po pracy a nawet na przerwie

Tolerancja
@Chetny

Zakład i ludzie są tolerancyjni ?

Pytający

A czy ktoś się orientuje jak wygląda praca serwisu stacjonarnego i regionalnego? Jakie zarobki, samochody itd?

Weź się do roboty
@Pytający

Znajomy mojego znajomego słyszał od swojego kumpla że jest niby 6tys. Euro na rękę Porche 911 i telefon stacjonarny z darmową godziną do dzwonienia. Ale trzeba znać dwa języki migowe niemiecki i czeski, nr buta 48 no i obowiązkowo rudy kolor włosów.

Pytający
@Weź się do roboty

Dziękuję za rzetelne informacje. Reszcie malkontentów dziękuję. Tymczasem - czy ktoś wie coś więcej?

Pracuj
@Pytający

Na pewno dużo pracy mają i nadgodziny z tego co wiem

Obserwator

Firma przez 3 miesiące pracuje na 95% ze względu na epidemie. Niby spadek sprzedaży itp itd., a na firmie obce firmy wymienialy kostkę brukową, inna wynajmuje podnośnik do mycia ścian, firma Vester cały czas na zakładzie. Widać kasa jest ale nie dla pracownika tylko rozchodzi się na zewnątrz - kto z tego korzysta? Kto na to pozwala?

Przejazdem
@Obserwator

Ciekawe czy już działa magazyn B.Braun a'la Pawelec na Cichej Górze? Kolejne wyciąganie pieniędzy z firmy.

Mariolka
@Przejazdem

Ale chyba nikogo nie dziwi kolesiostwo.....

maly
@Obserwator

A czyja to wina ? Samych pracowników że pozwalają na taką sytuację. Widać im to pasuje.

Anty

Firma nasza zgarnie z tarczy antykryzysowej za każdego pracownika w sumie 12 baniek. Nam pracownikom obcina pensje o 5% i wstrzymuje zlecenia co odbija się również na wyrobieniu i premiach, czyli znów obcina nam kasę. Ale kwartalne premie dla VIP-ów nie tknięte. A to gruba kasa! Już nie wspomnę o firmie która sobie zatrudnili z zewnątrz żeby te wnioski na tarcze zrobiła bo u nas nie finansiści tylko młoty i nieuki. Bo im się te pieniądze należą! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Żerują na tych co na nich muszą (usunięte przez administratora) . A oni tylko w komputery patrzą i się z nas śmieją na tych wideokonferencjach. Więc pytam panowie prezesi i cała reszta.... Czy nam wynagrodzicie poniesione przez was straty?! Przez nieudolne zarządzanie?!

David
@Anty

Uwielbiam Cię w końcu ktoś z jajami jest jeszcze szansa na uratowanie tego zakładu

Mariolka
@Anty

A niby kto potem beknie za źle wypełniony wniosek i brak dofinansowania? Kierownik Zleci a Kowalski co zarabia 3 tys ma wziąć na siebie odpowiedzialność .przecież prezes go nie wypełni.ma być zrobione.przeciez w chifie spychologia to norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o