Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

hama

do Krakena z 11 VI; kraken to brzydal,taki jak bosostopy-może sam o sobie ten wpis? A jak Ktoś ma TAKIE SŁABOŚCI to trzeba się wstydzić całe życie a, on zrobił sobie z tego dobrze płatną fuchę.

haniek
@hama

Błagam, nie błaźnij się w internecie.

Strajk

Ludzie przestańcie wypisywać na firmę i tak to nic nie zmieni jak macie jakieś ale czy postulaty np podwyżkę i nie ma was kto wysłuchać zachowajcie się jak cywilizowani ludzie i zróbcie strajk 1 2 dni postoju i macie co chcecie. Zachowuje się jak ludzie dorośli z jajami a nie dzieci w przeczkola wypisujacy w internecie tacy jestes rozmówki to dalej zebrać się dogadać i startować a skończa się wasze bolączki i życie stanie się piękniejsze

Popieram
@Strajk

To jest i pomysł i rozwiązanie problemu tej firmy tylko czy znajdą się prawdziwi ludzie z charakterem bo ci tutaj potrafią tylko anonimowo pisać obelgi w necie. Pracowniku chify powstań i powiec co masz do powiedzenia i pokaż na co Cię stać koniec (usunięte przez administratora) wyzysku za miskę ryżu. POWODZENIA

strajkujmy
@Popieram

Ja jestem za. Tylko na twoim miejscu nie liczyłbym na większość się tu wypowiadającą, jak to kolega wyżej napisał.

Why?

Dlaczego kasia sie jeszcze nie zwolnila przeciez ona nic nie umie....

Rob
@Why?

Podobno KT maja przeniesc do sprzatania

@Rob

I bardzo dobrze jej. Tylko gada i gada z kim popadnie . Za robotę by sie wzięła A nie tylko obgadywanie i ploteczki jej w głowie. Niech w końcu się doigra!!

@Nt5

Tez tak mowie! Kasia T do sprzatania !

@Why?

Z tego co wiem, to ty też za wiele nie potrafisz, tylko ramiona i ramiona szlifować i to najlepiej te najłatwiejsze. Dobrze wiem kim jesteś.

Why ?
@do idiotkiWhy?

Skoro jesteś taka mądra to kim ?

@Why ?

A dlaczego miałabym z imienia i nazwiska pisać na tym forum ? Przecież to ty jestesIDIOTKĄ.

Why ?
@do idiotkiWhy?

A jaka masz pewność że jestem płci żeńskiej?? A idiotka jesteś ty . Innych słów nie znasz ???

@Why ?

Jestem pewna że jesteś kobietą, faceci inaczej by to skomentowali.

Nt 5
@do idiotkiWhy?

Dlaczego ta osobę nazywasz idiotka skoro mówi prawdę?

NT5
@Nt 5

Udowodnij że mówi prawdę

XYZ

Podobno nasz firmowy główny BHP-owiec, zabił młodego motocyklistę. W pracy strasznie dbają o pracownika,a tu... Więcej info: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,23477736,smiertelny-wypadek-na-ul-bukowskiej-nie-zyje-motocyklista.html?disableRedirects=true

qwerty

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Nie zwiazkowiec

Firma należąca do koncernu grupy B.Braun, a zarobki na poziomie trzeciego świata. Oto cała korporacja. Kto może niech takie zakłady omija bardzo szerokim łukiem. Wymagania na poziomie światowym, a traktowanie pracowników i zarobki na poziomie małomiasteczkowym. Przy takiej polityce zakład będzie podążał w ruinę, już jest opinia, że to jeden z najgorszych zakładów w mieście.

puszczam baki przy maszynie
@Nie zwiazkowiec

Najlepsze jest to, że z roku na rok kombinują jak upier**** jeszcze więcej z "wypłaty" czyt. zapomogi.

Ciężki temat
@Nie zwiazkowiec

To już standard że koncern otwiera swoje filie w regionach czy państwach słabych gospodarczo. Teraz prowadzą rozwój w Afryce i Rumunii (chyba? ). U nas niedaleko Radzyń ile tam się zarabia najniższą krajowa. Z sobotami myślę że max "dwójkę". W Tomyślu "starzy" pracownicy jak odejdą na emerytury to też będzie gehenna. Ci maja jeszcze dobre stawki czy akord. Już im nie zabiorą za dużo. To jeszcze wyskrobią swoje. A po szkole ktoś przychodzi? Każdy młody w świat bo nikt nie chce tutaj zostać. A jak który asortyment jeszcze im za drogi w polsce to go przerzucą tam gdzie jak to się mówi za miskę ryżu zrobią. Pracowników biurowych też całe mrowie się robi i ciągle za mało. Wszędzie same antresole z biurami i salki budują. A ich pensje koniec końców wypracować muszą pracownicy produkcji. Stosunek umysłowych do fizycznych coraz bardziej się wyrównuje. Normy coraz wyższe i tyraj

Syfilis

Mnie zastanawia jedna rzecz. Zawsze jak przechodzę przez dział stary p30 cały czas słyszę darcie mordy tego kretyna. Paweł B. Kiedy w końcu się zamkniesz cepie?

Szalony Szaleniec

Szkoda, że tak duża firma jak B Braun Aesculap Chifa , nie zagwarantuje dowozu pracowników do firmy. Np. Phoenix Contact Wielkopolska jakoś zapewnia dojazd pracownikom do firmy i podobno teraz firma ma zacząć pobierać po 10 lub 20 zł od pracowników za dojazd.

Logan

Co to za dział PI5? Bo szukają tam na stanowisko Programista - Operator. "Zadania: tworzenie i testowanie programów, ustawianie parametrów, nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, szlifowanie / frezowanie na maszynach CNC, bieżące serwisowanie automatu CNC. Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne, preferowane w zakresie obróbki metali, wiedza techniczna-czytanie rysunków technicznych, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: szkolenia, osobisty rozwój i możliwość stabilnej pracy w przyjaznym zespole. prosimy o składanie aplikacji niezależnie od wcześniej złożonych." Kto tam szefuje i ile można wyciągnąć netto?

Aha

Oszczedzajcie prace bo na dlugo wam nie wystarczy

Why?

Dlaczego kasia jeszcze sie nie zwolnila przeciez ona nic nie umie...

Beata

Jak tam nozyczki trzymacie sie jeszcze ilu was tam jeszcze zostalo ?

Kalamarnica

Żegnaj Haniu!!!

nt5,5

Adam! Ty cienki bolku! Pracownicy pokazali ci środkowy palec za to traktowanie. Doprowadziłeś ten dział do ruiny, że ci nie wstyd! Jesteś cienias przez duże C.

@nt5,5

Kij w oko nożyczkom, ważne że dział kleszczyków rozkwita.

@pmmm

Zastanów się następnym razem pisząc takie głupoty idioto.

@Nt5

Bo co, naważyliście sobie piwa to teraz je wypijcie, bałwany.

Adolf
@nt5,5

Im wyżej wleziesz, tym z większym hukiem spadniesz...

ząbek
@nt5,5

A wystarczyło byc człowiekiem a nie Świnią i żyli by wszyscy długo i szczęsliwie. A tak masz wieśniaku to co masz! Bardzo dobrze na to pracowaleś i w koncu stało sie to co przewidziałem wiele lat temu.

@pmmm

Nic nie rozumiesz idioto.

@Nt5

Czego nie rozumiem, że daliście ciała i teraz płacz że jest jak jest ? Jaki kierownik jest wszyscy wiedzą, więc dlaczego nikt nie miał odwagi się przeciwstawić ? A idiota to cię robił niedorajdo i teraz pewnie żałuj że taką pokrakę na świat wydał.

chop bec
@pmmm

Ci ci mieli odwage sie przeciwstawić od dawna nie pracują bo sami sie zwolnili z tego chorego zakładu.

@pmmm

Napisałeś że dział kleszczyki rozkwita. - raczej upada ale wolniej niż nożyczki. Dlaczego tak się dzieje? Mamy tego samego kierownika.

Srente5

Sid to (usunięte przez administratora) Damianka i Adamka tak im liże (usunięte przez administratora) ze mu gó.no po brodzie cieknie tylko ch.j z nim szkoda mi młodych co jak przyjadą nie mogą się odnaleźć wtedy wyciąga tą malutka rączkę sidek i im robi mętlik w głowie

ewa
@Srente5

dobre .

Krychowiak
@Srente5

Sama prawda

Tymon

Śmieszy mnie postawa ludzi z biurowca. Eleganty i "karierowicze" świeżo po studiach nawet nie zdają sobie sprawy jaki Meksyk dzieje się na produkcji. Latając z obiegówką słyszałem kilkukrotnie pytania "Czemu odchodzisz z tak dobrego zakładu", "Przecież firma się rozwija". Hahahaha Pozdro

Robert nt
@Tymon

Pare lat temu pisalem że produkcji praktycznie w NT nie bedzie. Tu sie rozwija działy które generują male koszty a produkcje przeniesie sie do Radzynia bo taniej zrobią. baj baj koledzy i kolezanki.

@Robert nt

Macie dwa lub trzy miesiące.

Edzio zadowolony
@Tymon

Ostatni rok z obiegówkami latali głównie ludzie z jednego dzialu. Śmiech był i jest w całej chifie. Jak z obiegówką to pewnie nożyczki -mówili. Tak? Tak! Tak! Tak! ha ha ha.

Zboczek
@Edzio zadowolony

Tyle ludzi odeszło z tego działu a ten ''skierownik'' nadal kieruje działem. Bo pęknę ze śmiechu. Jak ten zakład i władzę traktować poważnie??? No nie da się.

edzio z kredziom
@Zboczek

NAwet łysy, rudy kuchar..czyk odszedł z tego działu-zakładu. Ja nie mogę. Coś strasznego pewnie nadchodzi. Chyba jakaś katastrofa.Innego wytlumaczenia nie widze

Anka
@edzio z kredziom

Nic strasznego sie nie stanie. Na polu boju jest Sid i Rudy. Oni pociągną ten wózek bez problemu.

obronca ucisnionych
@Anka

Ci gościu jakiś psychiatra by się przydał, albo może za małe jaja masz żeby powiedzieć prosto w oczy co myślisz. Hehehe, (usunięte przez administratora) do potęgi, hehehe.

Ramzez I waza
@obronca ucisnionych

Ci gościu? Widać, że ledwo skończona zawodówka. Z powrotem do szkoły a potem wypowiadaj się na forum- analfabeto.

Fallus z folwarka
@Ramzez I waza

Adaś i co? kto miał rację? Warto było wojować z operatorami? Wiem, że nie było warto ale do tego taki cieć jak ty sie nie przyzna. My sie mamy dobrze a ty (usunięte przez administratora) ze strachu co bedzie jutro. Baj baj pajacu.

obronca ucisnionych
@Ramzez I waza

A dlaczego nie ? Do człowieka mogę się zwrócić "Tobie", ale do takiego wypierdka jak ty "Ci gościu" wydaje się być bardziej odpowiednie.

Kinshasa
@Tymon

To niech Cie śmieszy, to nie są żadne eleganty i karierowicze, ludzie którzy tam robią mogą przychodzić ubrani jak chcą, nie chciało się uczyć to musisz zaiwaniać na produkcji

qqq
@Kinshasa

Widać że jedna wywłoka stamtąd się odezwała. Produkcja jest korzeniem, a wy jedynie gałązkami, którzy gó*no robią i nie nadają się do żadnej pracy. Miesiąca bym wam nie dał na produkcji

Nemo
@qqq

Paznokcie by sobie połamali/ły. W biurach się uważa że montaż to jak układanie puzzli. Wszystko do kupy i gra '' to się tylko składa ''. Nóż się w kieszeni otwiera jak to słyszę.

popieram w 100%
@Tymon

Nie ma wiekszego głupka od Sida. Sid ty imbecylu z koziej wólki.

popieram w 150%

as
@23

sid to poprostu ciota.

XYZ

Szkoda tylko,że oszczędności szukają tylko w kieszeniach pracowników fizycznych. Niech zaczną w końcu szukać u kadry kierowniczej i dyrektorskiej. Już zamiast Fordów Mondeo pojawiają się najnowsze VW Passaty B8, Skody Superb i na to kasa jest.

pomoc
@XYZ

Jeśli chcesz zdobyć tylko doświadczenie zawodowa, to jak najbardziej tak, ale jeśli chcesz zarobić ,to odradzam.

Jak w chlewie

Jeżeli macie chlew w domu nie znaczy że macie to przynosić ze sobą do roboty. Mówię tutaj do ludzi, którzy zostawiaja taki (usunięte przez administratora) w kiblach bo nie chce im się po sobie posprzatac. Może potrzebujecie wychodka? Tak nie trzeba po sobie sprzątać tylko trzeba w miarę trafić.. świnie...

nowotomyski

Świeże ogłoszenia z indeed: -KONTROLER OPRZYRZĄDOWANIA KUZIENNEGO -PRACOWNIK DS. TECHNICZNEJ OBSŁUGI MASZYN I URZĄDZEŃ -KOWAL PRZY OBSŁUDZE MŁOTÓW MECHANICZNYCH -KOWAL W lutym były te same ogłoszenia czyli brak chętnych. Ile płacą na stanowisku tego "kontrolera"?

nowotomyski

Po ilości ogłoszeń o pracę do "biura" na pracuj.pl nasuwa mi się pytanie. Czy czasami zaraz w Chifie będzie więcej biurowych niż produkcyjnych? Masakra, na produkcje nikogo nie szukają a do biura 10 lub lepiej!

Work service
@nowotomyski

Bo tworzą dział IT a właściwie chcą stworzyć tyle że chętnych za te grosze brak .Bu buch cha chaa.

Sriracha
@Work service

Nieprawda, tworzony jest dział usług IT, który się całym koncernem będzie zajmował, kasa płacona przez ger i to niemałe pieniądze, jak coś piszesz to się doinformuj, a nie głupoty.

Worker
@Sriracha

Widzę że się orientujesz, wymagania mają dość spore, płacą chociaż porządne pieniądze ?

Sriracha
@Worker

Tak, w zależności od specjalizacji, pensje jak na chifę są bardzo wysokie. Żeby się dostać to na prawdę trzeba coś umieć. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i szczegóły są mi znane.

Pomocnik
@Sriracha

Zarobki bardzo wysokie? To chyba nie chifa...

Sesese
@Pomocnik

Dokładnie, to nie Chifa tylko Braun.

Będziesz zaskoczony jak se włożyć palec w d. pe

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o