Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Adam Brambor

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się do nowo powstałych związków zawodowych "Budowlani". Pamiętajcie aby coś zmienić musi być nas sporo ,co spowoduje, że Zarząd zacznie się liczyć z naszymi postulatami. Pomysłów mamy dużo ponieważ jest wiele do zrobienia (naprawienia) i tylko odwas zależy czy pozwolicie nam na ich zrealizowanie . Zapraszamy przyłączcie się do nas.

Kika.
@Adam Brambor

Panie Brambor -masz Pan zagadkę na temat -Woda dla pr. fizycznego a, Umysłów.

Adam Brambor
@Kika.

Dzięki zabiorę się za to w przyszłym tygodniu i czekam na dalsze sugestie

Jerzy Jeż
@Adam Brambor

Czy byłaby możliwość porozmawiania nt. zorganizowania dojazdów busem/autobusem przez zakład CHIFA? Np. Phoenix Contact Wielkopolska organizuje dowóz pracowników do zakładu pracy. A w naszym zakładzie pewnie też znalazła by się grupa osób, która, skorzystałaby z takiego rozwiązania.

Groszek

Nożyczki do Radzyńia i koniec z cwaniak i.

Kaczynski

Auuuuuuuuuu nie beczec mi tu francuskie pudle.

PROROK

A JAK TAM PAN WIECZ...K Z NOŻYCZEK SZOPKĘ WALI W DOMU I Z KIERASEM SIĘ DZIELI CZY KTOŚ ZROBIŁ Z TYM PORZĄDEK LUDZI ZWALNIAJĄ A TU TASIEMIEC DOI FIRMĘ I JEST OK

proroczyni
@PROROK

Niestety, jego robota jest teraz robiona na dziale. W końcu chłop sobie odpocznie

szop
@proroczyni

kieras pomiata nim jak (usunięte przez administratora) a ten jeszcze tam pracuje. Ja nie mogę. Co za cienias.

Dorotka
@szop

Z wszystkimi starymi zrobił co chciał tz wytarł sobie nimi podłogę. Ciekawe kto go tego nauczył?

dd
@Dorotka

Ludzie zdecydujcie się, z czym wy, w końcu, macie problem ? Albo i nie, lepiej zwolnijcie się od razu, będzie mi lżej na sercu.

@dd

Ty masz problem z polską pisownią i to jest pewne.

dd
@Edek

HEHEHE, możesz mi naskoczyć, bo nic innego Tobie nie pozostaje.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Andzejek

A jak tam te nowe związki zawodowe działają czy tak samo jak reszta

Radek
@Andzejek

Tak samo .bez zmian czyli pod siebie. W tyłku maja zwykłych pracowników.

Brak słów
@Radek

Najpierw to się ludzie zainteresujcie i zapiszcie do związku jak chcecie zmian. Bo jak się czyta coś takiego to krew zalewa. Zwiazek na terenie firmy działa 2 tygodnie i przykładowo 15 osób załogi ma w waszym mniemaniu przewrócić cała chife do góry nogami. Jeszcze oczywiście w waszym imieniu i podsunąć pod nos. Wyszła inicjatywa, a na nadal jeden patrzy na dugiego i nie wiecie co dalej. Jak by nikt własnego rozumu nie miał, baty będą wam dawać i stwierdzicie ze tak musi być bo nic z tym nie zrobimy. Takie tu jest podejście. W niejednej dużej firmie potrafią sie porozumieć i uderzyć pięścią w stół. Na razie z tego co osobiście słyszę są telefony czy będą paczki i wyjazdy. Widać czego oczekujecie.. Sami jesteście sobie winni całej tej sytuacji w firmie i nikt inny. I im szybciej wezmiecie sobie to do serca tym szybciej coś się pozmienia.

popieram brak slow
@Brak słów

Zgadzam się w 100%, ale z drugiej strony jak ludzie mają się porozumieć skoro jedna osoba zarabia 1800 na rękę a druga 3500 wykonując tą samą pracę na tym samym stanowisku ?

@popieram brak slow

a jeszcze inna 7 kloców.

Brak słów
@popieram brak slow

Tym się należy zająć w końcu. Ja sie dziwię że na to się wszyscy godzą. Jedni pracują na akord drudzy maja dniowki a stawki godzinowe różnią się drastycznie. Nie mówię tu o stażowym już a o podstawie. To jest niedopuszczalne tym bardziej w tym samym zakresie obowiązków.

@Andzejek

Najprościej jest wystawiać opinie na forum z góry zakładając/porównując kogoś do innych. Nowo utworzone Związki Zawodowe powstały po to aby bronić praw pracowników. Związek zawodowy jest organizacją pracowników, którzy organizują się, by zbudować siłę mogącą spowodować poprawę warunków życia i pracy. Dlaczego warto się organizować - ponieważ tam gdzie działają pracownicze Związki Zawodowe(nie na usługach pracodawcy) rzadziej dochodzi do łamania praw pracowniczych. Zastanów się co możesz zmienić działając sam ? Odpowiedz brzmi - absolutnie nic. Dlatego z mojej strony nie pozostaje nic innego aby zaprosić wszystkich którzy chcą zmian w Waszym zakładzie pracy do zapisywania się do ZZ Budowlani a rozliczać Zarząd po 4 letniej kadencji ( nie po 2 tygodniach działalności).

niekowal

Dlaczego od pół roku są te same ogłoszenia na kuźnię? Nikt tam nie chce pracować?

@niekowal

Wiszą i nie znikną. Będzie tak że przymusowo kogoś przeniosą. Dobra firma pracowników szukać nie musi... A wracając do odpowiedzi dlatego, że nie ma chętnych aby w tych warunkach pracować za 2 tyś zł.

Ktoś
@Ciężki temat

Pewne info: w Wielkopolsce kobieta na stole z 20-ma nadgodzinami ma 3.700 na rękę, wychodzi ok 19,47 netto na godzinę. Kto ma tyle w tym obozie? Na PRZ musisz wyrobić 32 nadgodziny aby myśleć o premii, a wtedy może będziesz miał 2500 na rękę i nawet pozwolą wziąść dzień urlopu (który notabene należy Ci się jak psu woda). W tym obozie nie płacą tyle jaki "niby" jest wizerunek tej firmy. Co za tym idzie to atmosfera, która jest coraz gorsza i powoli nie do zniesienia.

rympal
@Ktoś

Chifa to teraz dno. Kompletne dno i wstyd. Dzis chwalic się juz nie ma czym że sie pracuje w chifie. To juz raczej jest żenada i prawie obciach.

Marynarz
@niekowal

Szukają ludzi upośledzonych,dają 2500 brutto.

@Ktoś

Prz :) dla robotow nie kobiet.....

ktosik93

A czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale sprzedaży? Z góry dziękuję za wszelkie informacje

Życzliwy
@ktosik93

1800 na rękę i może czasem premia. A poza tym opierdal "z góry", od przedstawicieli i na dokładkę że szpitali. ZAPOMNIJ.

Ktosik93
@Życzliwy

Tylko ,że nie mam doświadczenia więc te warunki by mi odpowiadaly na początek, a wiecie jakich pytań można spodziewać się na rozmowie? Bardzo mi zależy na tej pracy.

biurowy
@Życzliwy

Jeśli jest tak jak piszesz, to dlaczego ludzie walą tam drzwiami i oknami ? Mało tego tyle lat za tak marne pieniądze, to raczej nikt normalny by nie przepracował.

Jjj
@biurowy

Niby gdzie wala drzwiami i oknami ????? Chyba uciekajac z tamtad

XYZ

Witam, widzę że poszukiwany jest konstruktor- programista. Na jakie warunki pracy można liczyć jesli chodzi o atmosferę i finanse?

Realista
@XYZ

Znając realia tego obozu to 2300 brutto plus jakaś premia. Atmosfera coraz gorsza, w sumie prawie jej nie ma. Powoli to się robi (usunięte przez administratora) typu "praca czyni wolnym".

Jesteście gorsi niż świnie

Witam wszystkich ludzie czy wy naprawdę musicie być gorsi niż świnie nie potraficie uszanować kogoś pracy kogoś kto angażuje się społeczeństwo, kogoś kto stara się być lepszym od was jesteśie jak dzieci w przedszkolu nawet gorsi bo tamte dzieci potrafią szanować kogoś pracę i zangarzowanie

edzior
@Jesteście gorsi niż świnie

o kim piszesz? o sobie sid? Jak tak to pekam ze śmiechu. Jak o Adasiu to też pękam.

Wkur... na maxa.
@Jesteście gorsi niż świnie

A czy ty myśllisz racjonalnie ci co się starają są olani baranie jeden zakład z samych kierowników i majstrów się nie składa,są jeszcze pracownicy bez których gown zrobicie i tyle na temat.

Pedzior
@Wkur... na maxa.

wszedzie najlepiej mają (usunięte przez administratora) i kapusie. Normalni ludzie maja cięzko w tych czasach. Ale zawsze warto byc człowiekiem nie swinią.

Jazda

Kużnia idzie na dno,niestety.Czas wymienić kierownika ! Wali wała z każdego pajac mały!

Edek

Jest takie powiedzenie: dobrzy pracownicy nie odchodzą z pracy, tylko od złych kierowników. Nie chcą pracować w miejscu, gdzie nie są doceniani, a ich wiedza i zdolności zachęcają szefostwo do uprawiania wyzysku. Odejście pracownika mającego najlepsze wyniki powinno być zawsze sygnałem alarmowym dla firmy, że w jej obszarze zarządzania ludźmi dzieje się coś niedobrego.

Nick nolti
@Edek

Dlaczego w chife nikt nie reaguje? To nie jest normalne.

wiesia
@Nick nolti

bo to zakład tz gów...no w ładnym papierku.

radzio
@Edek

powiedz to koniowi... tu każdy ma wyje...ane na każdego. Wlasna du..pa sie tylko liczy a inni nie.

ciekawy

Błagam, Polskiego w szkole nie miałeś ?

aaaaaa

pytam sie

Co się stało z "wczasami pod gruszą" ? Zawsze o tej porze wnioski już dawno były wypełnione, a teraz ?

Jagger
@pytam sie

Podobno teraz nie będzie tylko wliczona w premię roczną ale to nie pewne info

Taki on
@pytam sie

Prezesa nie było?

Fantazy

Urodził się bo nie miał innego wyjścia i tylko taki z niego pożytek. Podobnie jak z karalucha. No jest i tyle.

roki
@Fantazy

sid to typowa ciamciaramcia.

Praworęki
@roki

Hu...j ze sidem jemu juz nic nie pomoże. Ktoś kto urodził się miernotą orłem nie umrze. Najbardziej mnie zaskoczył rudy, że za kase dał się zeszmacić.

dziwny dział
@Praworęki

Jak tak dobrze się przyjrzeć, to połowa działu nożyczek to miernoty, brygadziści nic z tym nie robią, więc ci mają używanie. A weź zwróć któremuś uwagę, strach się bać.

Edzio
@dziwny dział

Bo nie ważne żeś mierny ważne dla kierasa żeś wierny... To się dla niego liczy i to jest najważniejsze. Kur.. Wa śmieszne ale tak właśnie jest. Trzeba być krety em żeby obstawiać się miernotami i cieniasami ale to już jego problem. Adaś to największa miernotami który całemu światu chce udowodnić że jest najładniejszy i najmądrzejszy.

Żyła

Nie długo chce się przeprowadzic do radzynia i szukam pracy też więc pytanie tu do Was ile mogę zarobić w tej firmie miesięcznie ?

Do 1500 zł przeprowadzaj się i baw się dobrze z Misiem a farb ci sam wyrosnie

@Żyła

1500-2000 zl. Czyli nie będziesz chodzić głodny, albo opłacisz mieszkanie i rachunki. Jak przepracujesz cały miesiąc.. Bo jeżeli zachorujesz i l4 wpadnie to na chleb nawet nie będzie. Bo inaczej tego nie da się chyba wyjaśnić, pracuje się po to by siebie utrzymać czy rodzinę.

Kika.
@Żyła

wynajmij ukraińca niech idzie za ciebie a,ty dozbieraj puszki do 2000tysi.

Kaseres
@Żyła

Weźmiesz z 1500 zł. Tak, serio piszę i nie żartuję. Jedyny plus, że teraz biorą wszystkich bo robić nie ma komu.

Nsjsh
@Kaseres

Za te 1500-2000 co płacą w tym zakładzie nawet Ukraina nie chce przyjsc..

Racjonalista

Na początku zaznaczam, że nie pracuję w Chifie i żadnej w firmie związanej z nią. Zwyczajnie wszedłem z ciekawości, a nawet się pośmiać :) Prawdę mówiąc nie rozumiem waszych narzekań, bo nie ma socjalizmu od roku 1990 w Polsce. Do tego zaznaczam, że jesteśmy od kilkunastu lat w Unii Europejskiej i nie zapominając o dobrym połączeniu z Poznaniem i Zachodem. Jeśli wam nie odpowiadają zarobki, to możecie zmienić zakład pracy. Ja pierwotnie miałem pracować w Chifie, ale moje życie potoczyło się inaczej. Dlatego nie ma sensu płakać na rozlaną wodą, są inne firmy w okolicy. Tylko trzeba chcieć pracować i przede wszystkim dążyć do wyznaczonych celów. A jeśli chcecie zostać w zakładzie, to zawsze możliwe jest założenie związku zawodowego i strajkowanie. A nie wytykanie palcami niekompetencji kierownictwa, bo żaden z nich nie jest w waszym wujkiem, czy ciotką. A skoro nie awansowali się wyżej, to może się nie nadajecie? A jeśli się mylę, to każdy pracodawca przyjmie takiego sumiennego pracownika do Siebie. Dlatego też nie ma co się przejmować komentarzami. Zaradna osoba poradzi sobie wszędzie, ale trzeba na to pracować:) Pozdrawiam, Gall Anonim

nowotomyślanin
@Racjonalista

Ale wazelina! Klaka na zlecenie? Dlaczego "Siebie" piszesz wielką literą? Chifa upadła bardzo nisko i twój post tego nie zmieni.

@nowotomyślanin

Dla mnie chifa to qówno w złotym papierku. W sroidku (usunięte przez administratora) i brak poszanowania ludzkiej pracy czy godności.

mister universe
@Racjonalista

Brawo ty, widać są jeszcze ludzie myślący zdroworozsądkowo. Od siebie dodam, że Chifa to taki dziwny zakład którego pracownicy mentalnie sięgają czasów komuny, chociaż mamy już XXI wiek, pretensje mają do wszystkich tylko nie do siebie, jak się mówi o strajku, to pewnie, ale najlepiej żeby to nie oni strajkowali tylko ktoś za nich to zrobił. Pracuje już blisko dekadę, i jak narzekali 20 lat temu tak te same osoby narzekają nadal. Czasami to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad ich głupotą.

Kolba
@mister universe

Zazwyczaj jest problem o pieniądze. Ty popierasz zakład bo pewnie ładnie wyciągasz. Przejdź się po produkcji i popytaj ludzi czy są zadowoleni z zarobków, 80% powie że nie. W innych firmach ludzie dostają więcej na start, niż w Chifie z kilkuletnim stażem

mister universe
@Kolba

Chłopie czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ? W którym miejscu piszę że popieram zakład, pracuje na produkcji i widzę co się dzieje.

Racjnalista
@mister universe

@nowotomyślanin Akurat się mylisz. Nie pracuję w żadnej korporacji na terenie Nowego Tomyśla i nic mi do tego, ale przeraża mnie jad. A tym bardziej, że rynek pracy jest szeroki i do tego otwarty na każdego pracownika i nikt nie wymaga od Ciebie pracy przez kolejne lata w takich zakładach jak Chifa, Bero, Wielkopolska, itd. A co do kadry kierowniczej, to nie są głupi ludzie i potrafią o swoje zawalczyć. A uwierz mi po pewnym czasie jesteś uodporniony na krytykę i uświadamiasz sobie, że cokolwiek zrobisz dla drugiego człowieka, będzie zjechane. Dlatego jeśli nie potrafisz walczyć o swoje, nie patrz na ludzi nad Tobą. Oni mają swoje problemy i pierwszej kolejności na nich się skupią. A jak będzie czas wolny, to wtedy ewentualnie podejdą do Ciebie. @mister universe A co zrobisz. Jakoś muszą odreagować i dlatego rzucają winę na innych. Nie widzą tego jeszcze, ale dla nich jest lepiej jak ludzie odchodzą i prędzej, czy później spowoduje to jakiś wzrost pensji. Niestety mniejszy od zamierzonego... Ciekawostką jest taka, że pierwszy zorganizowany strajk na świecie odbył się w mieście Chicago, został zorganizowany przez Polaków, więc potrafimy. W każdym razie znikam z stąd, bo mnie zaraz zjedzą ;D Pozdrawiam, Gall Anonim

Tomasz

Jeśli ktoś pokaże , że dobrze pracuje to z pewnością będzie zadowolony!!

@Tomasz

W chifie? Poważnie? Pokaż że potrafisz i ambicje tutaj to będziesz robić za (usunięte przez administratora) nim się obejrzysz. Zrób raz lepiej czy więcej i już tak zostanie, a wynagrodzenie niezmienne przez 15 lat. Takie są fakty nikt złotówki nie dorzuci do Twych starań zapewniam

Xxxxxx
@Ciężki temat

Z reguły jest tak, że właśnie ci najlepsi mają najbardziej przeje****. I to prawda, nikt ci nie dołoży za to że więcej robisz, starasz się podnieść swoje kwalifikacje.

szukająca pracy

Proszę o wytłumaczenie co będzie się działo w nowych halach najbliżej cmentarza. Czy to produkcja czy magazyny (podobno sterylizacja?). Czy będzie w związku z tym jakaś rekrutacja, nowi pracownicy fizyczni lub administracja? Z góry dziękuję.

pytający

Wiadomo o kogo chodzi ?

do pytający
@pytający

Pewnie o tą płaską dechę. C y c k ó w jej brakuje, ale figurę ma całkiem całkiem.

Nt55

Ta blondi właśnie kończy szkołę ale nie polecam Podobno lubi bardzo ekstremalne sporty I nie jest droga

niepracujący
@Nt55

Kończy szkołę ? Przecież ona 4 lata temu już pracowała.

Pomocny
@niepracujący

Wam pewnie chodzi o ta uczennice.. A pytającemu chodzi o tą siwą krótko obcieta less z tym wąsem ona chyba robi na myjce lub piaskarce o ile dobrze kojarzę

pomocnica
@Pomocny

Czy ta o której piszesz nie pracuje czasem na kleszczykach ?

Nt55
@Pomocny

Na szlifierni też taka pracuje, może o nią chodzi

Pomocny
@pomocnica

Możliwe że jest z kleszczykow :)

Nt5

Na piaskarce, na kleszczykach xD

nt666
@Nt5

Jeśli pytanie dotyczyło laski z nożyczek, to czemu piszesz o tej z kleszczyków ?

endriu gołota
@nt666

Hehehe, tylko jedna taka jest na nożyczkach, wszyscy co tam pracują wiedzą o kogo chodzi

@endriu gołota

KK ?

zezol
@zołza

Ale ona chyba z 30 lat ma, toż to stara p. już jest

@zezol

Pani fotograf ma niezłe wzięcie, 49 chłopa chciało by ją ........ wiadomo co.

Zero
@zołza

Jaka fotograf?

zołza

Musi o nią chodzić, bo więcej blondynek z niezłą figurą, nie ma na nożyczkach. A czy jest brzydka czy też nie, to już musisz się zapytać tych 54 osób.

jeremi

Jak dla mnie laska spoko, trochę czepnięta, ale ogólnie spoko.

shamklev
@jeremi

Czy to chodzi o tą co z tą małą z kadr się kumpluje co się na każdego samca rzuca? Jeśli tak to tych iluś tam kolesi jest na niezłym głodzie.

shameyou
@shamklev

Która tak się rzuca, bohaterka tematu czy ta mała, bo z tego co wiem to obie są wolne i stare.

Pp

Kolego niepracujący raczej masz za mały portfel na nią

niepracujący
@Pp

Aż tak na kasę leci ? Co to się z ludźmi porobiło.

klutnica
@Pp

Pewnie tak, ale bogaty byle czego też nie tknie

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o