cherry

Jawczyce

Opinie o cherry

Były pracownik 2009-03-26 12:16:24
Tylko słowa nienadające się do publikacji. Omijać z daleka.
ktoś 2010-01-18 19:21:01
Nie polecam. Naprawdę omijać z szerokim łukiem.
anonimek 2011-07-13 08:57:00
A moglibyście bliżej napisać, co jest co??? W tym tygodniu idę tam na rozmowę...
kurosawa 2016-04-15 23:24:04
firma chery w jawczycach to chore co szefowie tam robia '
szef mirek jeszcze jest ok ale jest drogi jezy to kawal uja zneca sie psychicznie nad pracownikiem a zarobki porazka szef jezy to jeden wieli smierdzi od nie go na kilomert a kaze robi zeczy nie zwiazane z praca w firmie to kawaj uja nie polecam tam pracowac
nowy 2016-07-29 15:20:15
Coś więcej ? Jakieś prywatne rzeczy szefa się załatwia ? Słyszałem, że szukają magazynierów.
Nick 2016-10-04 21:15:38
Miejsce pracy dla lubiących donosić na innych pracowników, lizać tyłki posranym szefom i wypruwać sobie żyły za grosze. Dziękuję za uwagę i polecam omijać z daleka!
Były pracownik 2016-10-21 09:47:46
UWAGA! TA "FIRMA" TO DNO, DWA METRY MUŁU I WODOROSTY!
CHORE PSYCHICZNIE SZEFOSTWO! JEŚLI NIE JESTEŚ MASOCHISTĄ I PSYCHOLEM - UNIKAJ JAK OGNIA!!!
Były pracownik 2016-10-29 13:21:45
Dwaj prezesi - jeden spasiony knur, burak jakich mało, wymyśla niestworzone polecenia dla pracowników i zachowuje się jak skończony cham.
Drugi prezes - mega psychol - drze mordę przez cały dzień na wszystkich, zachowuje się jak wypuszczony z zakładu psychiatrycznego.

Zostaw swoją opinię o cherry - Jawczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cherry