Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o IBIS SP.J

Pracowałeś w firmie IBIS SP.J i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
daro - 2015-05-12 15:09:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Serdecznie nie polecam!!!
Na poczatku atmosfera jest nawet mila zeby wycisnac czlowieka jak cytryne,potem zostaje sie zdegradowanym i wyrzuconym.Traktowanie ludzi gorzej jak zwierzeta. Pieniadze moze i nie sa najgorsze ale czy warto za bycie oslem jucznym na posylki 24 h/dobe przez 7 dni w tygodniu "rozmodlonych" i obwieszanych krzyzykami,medalikami pan z kolka rozancowego. Starsi pracownicy traktuja nowych jak konkurencje ktora trzeba wyciac podkladajac swinie na kazdym kroku i lizac tylek "szefostwu".Ciagle rotujacy personel mowi sam za siebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ktore lepiej nie wchodzic.
zdjecie uzytkownika
BOX - 2016-01-12 10:56:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
prawda i to szczera jeden plus paliwa do bulu bo tumany nie majol pojencia o transporcie najgorsza madonna anna stara alkocholiczka

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie IBIS SP.J!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBIS SP.J

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: