ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE

Goleniów

Opinie o ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE

lobbysta 2015-06-23 20:38
Miejsce pracy w budżetówce gdzie dostać pracę można tylko plecach i znajomości.
Nie warto 2017-01-03 09:44
Praca w z-k Goleniów to nie łatwa praca jak co niektórym się wydaje / trzeba robić kilometry na terenie zakładu karnego , zarobki na początek są mizerne jak na taką pracę , a psychika jak się psuje po latach.
Fakt można łatwo dostać kredyt w banku bo jest to państwówka - ale tu nie o to chodzi.
Recydywa 2017-01-15 20:22
POBYT W Zakładzie Karnym widziany oczami osadzonego -2016 rok ( kilka miesięcy).
Pod koniec lipca 2016 r trafiłem do z-k Goleniów z O.Z Słońsk( degradacja z R 2 na R 1 ).
System penitencjarny w tych zakładach to jawna kpina i nieporozumienie,wychowawcami są osoby które nie nadają się do wykonywania swoich obowiązków !.Największe zastrzeżenia mam do wychowawców z z-k Goleniów oddziały C 1,C 2,C 3,D 3,E 2,A 2 ( NA TYLU ODDZIAŁACH -CELACH BYŁEM PRZEZ 5 miesięcy końcówki wyroku), mówienie nie prawdy osadzonym to chleb powszedni wychowawców !.Osadzonych traktują jak zbędne przedmioty na biurku ,przerzucają osadzonych z celi na celę , z oddziału na oddział ,żeby osadzony nie mógł siedzieć zbyt długo na jednej celi !-nawet jeśli siedzi spokojnie i nie pisze skarg do instytucji państwowych.Wychowawcy również celowo przerzucają osadzonych na cele do podkultury więziennej ( grypsujący) żeby zobaczyć jak się osadzony niegrypsujący zachowa i czy nie dojdzie do rękoczynów/zadymy na celi 6 m 2 . Jak się nie chce siedzieć z grypsującymi to wychowawcy straszą celami ochronnymi .Inaczej wygląda sprawa osadzonych którzy piszą skargi do organów państwowych na zakład karny w którym przebywają/na wychowawców-administrację SW.Przełożeni takich osadzonych zachowują się inaczej - nie używają wulgaryzmów i nie poniżają słownie takich osadzonych .Administracja i SW myślą że osadzeni/więźniowie to głupki - są w 70 procentach w błędzie !.
Były osadzony 2017-01-15 22:03
Praca funkcjonariusza SW nie jest łatwa , w z-k trzeba robić kilometry !,25 lat odsłużyć do emerytury, a psychika co niektórym gadom siada . Stare dziadki ( plutonowi,sierżanci i z gwiazdkami ) nie dadzą sobie w kaszę dmuchać - w końcu brzuchy im nie urosły od robienia KM . Czy warto pracować w z-k ??? sądzę że NIE WARTO tym bardziej że można znaleźć ciekawe oferty pracy za granicą i zarobić więcej niż początkujący funkcjonariusz Służby Więziennej
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD KARNY W GOLENIOWIE