Opinie o Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o. w Trzeciewnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o. w Trzeciewnica

ja Nowy wpis

prymitywny zakład widać ze nie inwestowali nic przez ostatnie lata ten niby kierownik tez nie zbyt rozgarnięty jakiś warunki zatrudnienia słabe dałem sobie spokój ale jak ktoś lubi tyrać za grosze w (usunięte przez administratora) to może.

Franciszek

Kiedyś były jakieś sygnały że pracownicy nie dostawali pensji. Mam nadzieje że to bardzo stare info i teraz kasa jest terminowa. Chętnie dowiedziałbym się jaki jest poziom wypłaty bo od tego zależy decyzja czy będę wysyłał CV.

krajan Nowy wpis
@Franciszek

minimalna krajowa moze byc

Julia Nowy wpis
@krajan

nie ma nic więcej? albo chociaż jakieś dodatki, premie?

krajan Nowy wpis
@Julia

nic

Beata

A co takiego robi szefostwo skoro wspominacie o złym zarządzaniu?

adam

piwa beznadziejne totalna porażka

Zuzanna
@adam

Czemu beznadziejnie? O gustach się nie dyskutuje

@Zuzanna

to wina chinskiego chmielu to piwa niskiej jakosci poprostu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Steven

Seria piw irlandzkich jest beznadziejna, to raczej napoje piwne wysokoslodzone niż prawdziwe piwo. Czuć głównie cukier, zero chmielowej gorączki. Najgorszy zakup od wielu lat, pasujący renonomę piw kraftowych

Warzelan

Rzeczywiście, browar jest źle zarządzany. Stare dyrektorstwo zabija firmę. Ludzi i atmosfera świetna. Wiele pracowników pracuję tam od wielu lat. Atmosfera dość swojska. Niestety bez nowego zarządu i polityki pracownicy nie mają zbyt wiele szans na rozwój. Prawdą jest, że piwko jest dobre, czasem pracownicy dostają je w ramach premii. Jeżeli ktoś miał szansę to świetne doświadczenie jest pracować przy warzeniu piwa, czy nawet rozlewie.

Witam.To kłamstwo złe planowanie i zarządzanie tym browarem w ostatnich latach przez jedną osobę doprowadziło go na samo dno. Szkoda pracowników którzy nie otrzymują pensji od zeszłego roku , a piwa nadal się tam nie produkuje. Osoba zarządzająca browarem powinna odpowiedzieć za takie straty

Zostaw merytoryczną opinię o Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o. - Trzeciewnica

• Jak się pracuje w Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Browarna 1
    89-100 Trzeciewnica

Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.