Zakład Budowlano-Usługowy "DOM POD KLUCZ" Bagiński Jacek

Augustów

Opinie o Zakład Budowlano-Usługowy "DOM POD KLUCZ" Bagiński Jacek

Jerry 2015-10-01 13:51:47
Witam, ogólnie mam bardzo złe zdanie o tej firmie, a może najbardziej o ich właścicielach. Praca nie była ciężka, ale uciążliwe było "dogadywanie" się z właścicielami. Wyzywanie pracowników od idiotów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to chyba nie jest w porządku... Ogólnie więcej słyszało się złego na swój temat niż jakiejkolwiek pochwały. Nie polecam tych ludzi jako firmy i jako pracodawców. Każdy jest człowiekiem i trzeba umieć szanować innych ludzi a zwłaszcza pracowników. A poza tym nie liczcie na zatrudnienie na normalną umowę, w grę wchodzą tylko śmieciówki. Pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki. A i uwaga na humory właścicielki.
Zostaw swoją opinię o Zakład Budowlano-Usługowy "DOM POD KLUCZ" Bagiński Jacek - Augustów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlano-Usługowy "DOM POD KLUCZ" Bagiński Jacek