Kazanowski Jan Usługi Transportowe

Skawinki

Opinie o Kazanowski Jan Usługi Transportowe

karol.jarosławiec1977 2013-08-01 22:16:33
Dobry wieczór . Korzystałem z usług Pana [usunięte przez moderatora] - Usługi Transportowe 20.05.2013. Z całego serca nie życzę nikomu takiego kontrahenta ! Pan [usunięte przez moderatora] jest osobą bezczelną , nieodpowiedzialną i bardzo drogą , która nie wykonuje usługi zgodnie z zaleceniem . Ze szczerego serca nie polecam usług Pana [usunięte przez moderatora]
bolek0001 2013-09-04 12:17:59
Witam . Pan [usunięte przez moderatora] jest osobą przedewszystkim nie kompetentą nie umie poradzić sobie z najmniejszym zleceniem ...
Wydane pieniądze nie potrzebnie .
STANOWCZO ODRADZAM ...
Jego firma pracuje na poziomie podstawówki.
Oprocz tego [usunięte przez moderatora] wgl nie interesuje się swoim klientem ....
UWAŻAJCIE
greg27 2014-09-14 21:38:51
Dobry wieczór. Pan (usunięte przez administratora), jest bardzo nierzetelną osobą.
Zamówiłem transport na konkretną godzinę ,a on się spóźnił kilka godzin nie informując mnie o tym , jestem zażenowany całą sytuacją!
Idzcie z taką firmą KRZAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
filipek 2014-09-14 21:46:02
Przestrzegam przed Du.. d. a Tran.. sp chcieli mnie wykiwać na grubą kasę. Dałem sprawę do kancelarii prawnej.
oniga 2016-04-18 20:37:50
Nie słyszałem o takich problemach, wypłacają pieniądze na czas, bo są powiązani z pracownikami umową o pracę
Zostaw swoją opinię o Kazanowski Jan Usługi Transportowe - Skawinki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazanowski Jan Usługi Transportowe