Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"

Pszów

Opinie o Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"

Paula 2016-07-27 09:24
STANOWCZO NIE polecam. Zostałam okradziona. Z samochodu który był przewożony zginęło wszystko( od gaśnicy po koło zapasowe- nawet przednie opony nie zgadzały sie ze stanem faktycznym). Mimo zapewnień właściciela że wszystko uzupełni - nie doczekaliśmy sie nawet telefonu z informacja. Kompletna ignorancja i nieprofesjonalne podejście do klienta. Jeszcze raz NIE POLECAM. Czuje się okradziona
go 2016-11-15 14:41
Oszust i kłamca, nie dotrzymuje słowa
Zbigniew 2017-05-31 18:10
Droga Pani skoro pisze Pani takie oszczerstwa na temat mojej firmy to powinna mieć Pani dowody. Nie pisze Pani całej prawdy i doskonale o tym wie. Jeśli coś było nie tak z transportem to ma Pani do mnie numer więc nie było problemem zadzwonić. I proszę się OPAMIĘTAĆ bo bezpodstawne oskarżenia są karalne.
Zbigniew 2017-05-31 18:14
Witam. Zobaczyłem ten wpis i nie wiem o co chodzi???? A już na pewno nie takie słowa pod moim adresem, chyba że określenia dotyczą Pana..
Zostaw swoją opinię o Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance" - Pszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zganiacz Zbigniew F.U.T "Trans-Assistance"