Restauracja Drake Opole

Opole

Opinie o Restauracja Drake Opole

barmanka 2009-08-28 12:39:36
Pracuje się tam beznadziejnie- wyzysk, tyranie do rana za marne grosze- ale najgorsza jest atmosfera, kelnerki sa tak wredne... w szczególności dla nowych osób i tylko szukaja glupiego co bedzie za nie robil kiedy one sie spija w pracy. jak tylko możecie szukajcie pracy gdzie indziej- pracowalam w wielu barach ale ten jest najgorszy. A i ochrona..... pozostawie to bez komentarza.
majka 2009-08-28 12:41:57
moim zdaniem fajna firma jak ktoś naprawdę chce to może zarobić. A frustratów jest wszędzie pelno, nie ma co na nich zwracac uwagi
Adam 2009-08-31 19:59:28
A ja też się zgadzam fajna knajpka, można iść tam na piwo, ale pracować to bym tam nie chciał.
właśnie ta 2012-03-22 16:33:32
kelnerki są wredne tylko dla kogoś kto nie wie nawet tego, że trzeba mówić dzień dobry kiedy podchodzi się do stolika by wziąć zamówienie. Powodzenia w nowej pracy - przyda Ci się !
juliet001 2014-10-23 15:10:59
syf brud i ubóstwo. Tyle w temacie. Pracuje sie okropnie, niemiła atmosfera, jak już ktos podkreśli wyżej niemiłe kelnerki , pracownicy piją w godzinach swojej pracy, wykorzystują przede wszystkim nowe osoby. NIE POLECAM PRACY W TYM BARZE NA PEWNO.Juz bym wolała klatki schodowe myć niz pracować w drejku XD
Dek 2016-04-21 16:15:18
Zastanawiam sie czy ktoś może mi powiedzieć jak mają się zarobki w Restauracja Drake Opole oraz najwazniejsze czy coś trzeba było skończyć, jakąs gastronomię czy coś?
Zostaw swoją opinię o Restauracja Drake Opole - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Drake Opole