Carrefour Targówek

Opinie o Carrefour Targówek

pracownik 2016-03-11 22:56:53
Pracowałam dorywczo w sklepie Carrefour na ul. Głębockiej wykładając towar, oraz na "wyspie". Nie był to długi okres czasu, bo kilka dni w okresie przedświątecznym, jednak za pracę należała mi się kwota w granicach 200 zł i koleżance z którą byłam również podobna kwota. W chwili obecnej minęło 3 miesiące od naszego pobytu tam i w dalszym ciągu nie dostałyśmy wypłaty. Z początku po pierwszej rozmowie telefonicznej z koordynatorką w tej sprawie zrzuciła ona winę na niewyraźne zdjęcie dowodu i zapewniła, że po wysłaniu przez nas wyraźnych zdjęć dokumentów tożsamości dostaniemy pieniądze. Po tamtym telefonie, żadnych innych od nas nie raczyła odebrać, ani nie odpisywała na wiadomości. Praca jak praca, jednak ludzie odpowiedzialni za zatrudnianie pracowników nie są uczciwi i godni zaufania. Nie polecam podejmowania pracy w tamtej placówce.
ela 2016-04-20 16:00:05
Pracowałaś nie CARREFOUR tylkobyłaś zatrudniona przez firmę zewnętrzną i to ta firma ci nie zapłaciła.CARREFOUR zawsze płaci na czas
Zostaw swoją opinię o Carrefour Targówek - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Targówek