Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

dario

Czy Wuteh prowadzi rekrutacje na pracowników produkcji? Gdzie mozna skladac CV? Pozdrawiam

Płacą tak jak wszędzie czyli wszystko jasne Toruń z tego słynie nikt się nie wychyli by dać więcej najnisza ustawowa a obowiązków bez liku Już lepsza płacą w Bydgoszczy mi zaproponowali wiecej na cnc w Toruniu najnisza wybieram Bydgoszcz mogę dojeżdżać ale wiem za co ... podtlenek gazu jest to dużo nie wyjdzie na nim Chcesz więcej info złóż cv przez olx lub pracuj pl wszystkiego się dowiesz ...

Zatrudnili od groma Ukraińców. I teraz akordów pracownicy muszą ich opłacać że swojego.akordu. śmiech na sali. chcesz przyjść do.pracy? Nastaw się na codziennie 10h pracy

Malysz

Nie stety to prawda tylko ze ci Ukraińcy mają zapłacone za nadgodziny bo oni pracują przez agencje a my pracujemy za darmo nawet oi z nas się śmieją ze zostajemy dłużej a za darmo robimy bo nikt ci za te nadgodziny nadliczbowe nie zapłaci...Od taka prawda jest .Pracuje tu 2 miesiące I jakoś za te nadgodziny nie widziałem ani złotówki od najniszej krajowej ci liczą akord i wynagrodzenie masz ...Mi już przestało zależeć na tej pracy i tej firmie robić jak beduin rypać jak (usunięte przez administratora) i jeszcze słyszeć jak nie zostaniesz to szukaj sobie innej pracy ok szukam znajdę zrezygnuje a jak będzie trzeba do Bydgoszczy będę jeździć do pracy wolę mieć zapłacone za każdą godzinę jak robić za free

Izka Nowy wpis

Hej, czy dobrze widzę, że aby aplikować na Administratora infrastruktury IT wcale nie potrzeba doświadczenia komercyjnego? Jeśli faktycznie nie to możecie mi proszę opowiedzieć o procesie rekrutacyjnym, a przede wszystkim części technicznej? myślę o aplikowaniu

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Witam serdecznie, Zastanawiam się nad stanowiskiem Specjalista utrzymania ruchu. Chciałbym abyście wypowiedzieli się na temat pracy na dziale UR, warsztatu, warunków pracy oraz atmosfery. Interesuje mnie również ogólna atmosfera firmy.Ponadto jestem ciekaw czy można pracować nadgodziny na dziale UR. Takie 10-12h każdego dnia to idealna sprawa. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Łucja

A te umowy tutaj to na jakie terminy zazwyczaj dają? Zastanowiła mnie ta ostatnia opinia w której ktoś napisał, że porobi do końca i zawija z firmy. tutaj nie można złożyć żadnego wypowiedzenia, jeśli faktycznie by się komuś nie podobało? Ile trwa?

Pracownik Nowy wpis
@Łucja

A gdzie oni się zwiną gdzie znajdą takich (usunięte przez administratora) co tu robią...Za naszą krajowa i się cieszą ... Darój sobie jakie kolwiek relacje z tą firmą chcesz robić jak dzik to zapraszamy złóż CV w sekretariacie i tel otrzymasz tylko nie licz na to ci kierownik powie na rozmowie 3/4 rzeczy to jest ukryte a tylko mówi i stawia firmę od najlepszej strony jaka ona jest cudowa a później okazuje się co innego niż mówione było

Eryk Nowy wpis

Jak to było w Twoim przypadku, z tym, co Ci kierownik o firmie i pracy tu mówił? Co konkretnie się nie zgadzało? Od razu wiedziałeś, ile będziesz zarabiał?

Mistrz

Czy wutech placi za nadgodziny.nadliczbowe czy po prostu pracuje się codziennie po 12 godzin na rzecz firmy zapłacone za 8 godz 4 gratis ...

ooo
@Mistrz

robisz nadgodziny wszystko jest w premi akordowej nie doliczysz się brak nadgodzin na kwitku wypłaty za prace w wolną sobote też

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Mariusz

Boziu gdzie ja poszedłem do pracy . Chora atmosfera kierowniki to jakieś nie porozumienie zwłaszcza ten jeden brodaty (usunięte przez administratora) ...A miało być tak pięknie jak to określił kierownik Piotr Przerobię do końca umowy o ile wytrzymam i daje nogę z stąd nie ma co tu pracować nerwy sobie szargać za te pieniądze

W jakim sensie „codziennie”? co do tego akordu sugerujesz prace „za dwóch”? do teraz tak jest? z tego co widzę opinia została napisana ze 3 miesiące temu, czy do tego czasu już się przeszkolili i nadgonili swój akord? Jakie macie przy tym teraz zarobki?

Jak jest rozliczany ten akord...Inwidualnie czy grupowo.Nie rozumiem tego określenia akord jeśli się robi meble za grube pieniądze to nie wyobrażam sobie akordu tu ...jeśli to jest masówka to ok inwidualne zamówienia na akord...w takim przypadku to można spartolić Na akord to można robić na maszynach a czy na montażu gdzie trzeba wszystko szczegółowo zrobić i co ważne dokładnie do do 0.10 mm

@Zainteresowany

No ale tu są maszyny. Choćby dlatego szukają Operatora maszyn - Pracownika produkcji. Z tego, co podają rozchodzi im się o kogoś doświadczonego w obsłudze maszyn do obróbki płyty melaminowanej; pilarki, okleiniarki i wiertarki CNC. Ale nawet słowa nie ma o akordzie, czy szerzej o kasie po prostu. To kto by uzupełnił brakujące informacje i napisał, czy i tu jest jakiś akord i ile da się miesięcznie zarobić?

Pilarz

W ogłoszeniu jest napisany błąd nie ma płyty melaninowej tylko laminowana jest nie powtarzaj głupot.Mam doświadczenie na pile cnc jako pilarz i na okleiniarce cnc Na jakie zarobki mogę liczyć gdyż w poprzedniej firmie średnie moje zarobki 4,5 - 5 netto bez nadgodzin i sobót

Do CT

Maszyny maszynami cnc ale później złożenie tego mebla też nie jest idealne nawet jak robisz to na cnc robiłem kilka lat na montażu składając meble i nie raz duża różnica między rysunkiem technicznym a wykonanie przez operatora maszyny było.Nieraz się brało ten element szło się na hale maszyn i poprawiali bo źle docięty był nie dało się go spasować.Nawet na wiertarkach cnc to samo było źle wpisane wymiary i nic nie pasuje przerabiaj wszystko od nowa żeby miało ręce i nogi .. Co to jest plyta melaminowa .... Bo pierwsze o takiej słyszę a robię prawie 35 lat w zawodzie i nigdy się nie spotkałem z tym

Malysz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wuteh?

dario

@dario

Ja składałem podanie w kadrach i dźwonili

mix

na olx sie oglaszają ...

kriss
@dario

Najgorsza firma z jaką miałem styczność ... Jakim trzeba być głąbem żeby tu w wuteh pracować!

I to na produkcję właśnie? Powiesz jakie teraz wymagania stawiają, aby się dostać? I czy warunki płacowe, które zaproponowali, są dobre? Sam zastanawiam się nad podjęciem pracy w niedalekiej przyszłości, będę wdzięczny za wskazówki.

Ciekawy @Pracodawca

Witam kiedy firma wuteh wyplaca wynagrodzenie dzięki za info

Bożena

A co z pracą jako Automatyk?? Chcą od kandydatów gotowości do pracy na 2 zmiany. Dajcie znać, jakie są godziny tych zmian? I co z nadgodzinami, poza te ramy zdarzają się często też nadgodziny? Rotacja jest tygodniowa czy inna jakaś?

Jak się pracuje z ludźmi z Wuteh?

Oo

Pytanie , czy psychopata z wyliniałą brodą dalej pracuje?

Ktos

Dlaczego zakład nie daje pracownikom talonów na święta?

kriss
@Ktos

Po ci bon jak masz ponad 3 tys. na rękę

Kartofel
@kriss

Masz 3 tys na rękę jak się pracuje po 12h na maszynowi ale wytrzymać tam to masakra

Kriss
@Kartofel

Ja tam bym z chęcią pracował po 12 godzin włącznie z sobotami . ALE w mojej firmie nawet nie chcą zostać godzinę dłużej a co do soboty to woleli by sobie w kolano strzelić jak przyjść a jak wypłata to płacz.

Ktoś kogo nie znacie...
@Kartofel

A podobno chodzi fama że zarabiacie tam bardzo dobrze większość ma ponad 3,5 tys na łapę...Już nie będę pisać nazwiskami bo o to tu nie chodzi czyż nie....

Dawid

Zatrudniacie chętnie starsze osoby ?

Kartofel

Rozmowa kwalifikacyjna wyglądało tak przyszedł kierownik Mirosław z działu maszynownia nie przedstawił się był wulgarny chamski zostałem przyjęty na 3 miesiące. Moja praca polegała jako pomocnik przy piłach robota nie jest zła nie jest też za ciężka są fajni operatorzy można z nimi porozmawiać pośmiać się lecz kierownik Mirek jest zwykły chammem wulgarnym człowiek jego zastępca pan Wojciech nie zły lecz niestety boi się Pana Mirosława nie umie mu się przeciwstawić. Najlepiej jak się tam pracuje po 12h i nie ma się swojego zdania przerzucają z popołudniowej zmiany na rano kombinują strasznie o wolnym można zapomnieć chorować też nie można zero szacunku dla ludzi nie jasny system premii płacą na poziomie 2000-2500 zależy jak ktoś liże rękę ile pracuje.najlepsze jest to. Jak rtresuja ludzi dzwonek na przerwę wszyscy biegiem jak w cyrku. osobiście nie polecam iść póki jest Pan Mirosław gdyby nie on firma była by w miarę ok

Brak słów na tą firmę, kierownik wyzywa ludzi, dużo rzeczy podchodzące pod mobbing i to wszystko za najniższą krajową (jedyny awans jaki dostaniesz to awans obowiązków). Jeśli pracujesz ponad normę to nikt Ci nic nie powie, ale spróbuj kiedyś coś źle zrobić to zje*ią Cię od góry do dołu. Współpracownicy mega w porządku, majstry też ale kierownik i ludzie wyżej zachowują się jak komendanci (usunięte przez administratora)

Lol

Tu sam jak się nie po fatygujesz do firmy to się nie dowiesz od tych (usunięte przez administratora)ludzi co tu piszą wypowiadają się!

mix
@Lol

Wut eh się ogłasza że szuka ale jak to znając życie to jakaś ściema jest wyłałem i swoje CV Kierunkowy zawód stolarz meblowy i brak odpowiedzi? Widać że szukają samych magistrów inżynierów albo kociamberów których łatwo zmanipulować Bo kogoś z doświadczeniem nie są wstanie zagiąć....

Krzysztof Ibisz
@Lol

Zgodzę się z tobą ...Jak liczyć to tylko na siebie nie na kogoś co tu piszą...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wuteh?

...

Idziesz na 6 wracasz o 1 w nocy do domu płaca ci za 8 godzin pracy!Wszyscy zadowoleni nikt nie narzeka!

Jaki dress code obowiązuje w Wuteh?

Odpowiedź

Strój plażowy.

Dres

Możesz nawet w samych majtach chodzić tylko uważaj żeby cię ktoś w kiblu nie zapioł

Nowy Chłopski

Witam! Chciałbym się dostać do firmy na produkcje, czy jest możliwość kontaktu z kierownikiem bądź złożyć gdzieś swoje CV?

Beata
@Nowy Chłopski

Może spróbuj skontaktować się przez ich stronę internetową? Tam jest zakładka "Kontakt". A wiesz, czy Wuteh szuka teraz ludzi do pracy?

Szukam pracy jako kierownik wykształcenie wyższe techniczne dobry człowiek ze mnie jest nie lubię ścigać a tym bardziej goić ludzi bo oni wiedzą co mają robić ostatnio pracowałem jako szef produkcji ale zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z zmianą pracy też z miłą chęcią obejmę stanowisko waszego któregoś Kierownika który najbardziej wasz gnębi i takie piekło mu stworze że na psychiatryku wyląduje

Były z kierowników
@Zainteresowany

Na 6-10 m-cy możesz się ustawić , jako kierownik dostaniesz ok 7.000 netto jak kierownicy w na produkcji. Uważaj na dyr. handlowego bo gra w swoją grę !! dla kasy można się poświęcić , bierz robotę, i wytrzymaj . 10 miesięcy , później szukaj pracy tak w razie czego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh