Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

Kandydatka

Moze nalezaloby udac sie do prezesa i przedstawic jak wygląda sytuacja i uswiadomic co sie dzieje w firmie.

Juras
@Kandydatka

Prezes to figurka , Juras robi co chce bo ma pakiet większość akcji firmy, Prezes dostał nowy samochód i po temacie.

Czy pracuja w tej firmie normalni ludzie czy sami kretyni co oczerniaja własna firme....Czekam na odpowiedz waszą !Nie buj się nie namierze cie po twoim ipme komp czy tez tel. A tym bardziej twojego rutera.jest jakiś cwaniak.....

Rafał
@Zainteresowany

witam zgłasza się były pracownik tego (usunięte przez administratora) Tak pracują kretyni, zwą się Kierownikami :)

Lol

Ludzie każdy jest dorosły i to co robi ze swoim zyciem jego sprawa czy ktoś bierze czy pije to co ci do tego jest!Skoro taki jestes kapus i ci przeszkadzają tacy ludzie zgłoś to do dyrekcji a nie oczerniasz tu ludzi. Zastanów się czlowieku a może ty taki jesteś hmmm.....

W firmie tej pracuje mnóstwo (usunięte przez administratora) Kiedyś dojdzie do tragedii. Strach tam pracować, osoby które nigdy nie (usunięte przez administratora), bardzo szybko się tam uzależniają.

@Anonim

A jeśli chodzi o zarobki to są dość wysokie. W innych firmach produkcyjnych tyle się nie zarobi. Gdyby tak kierownictwo zrobiło porządek z wyżej wymienionym problemem, to firma miałaby lepszą renomę.

@Anonim

Twierdzisz, że zarobki są dość wysokie, więc chciałbym ustalić, jak dokładnie one wyglądają? Jestem ciekaw, czy uzależnione są one od doświadczenia zawodowego danej osoby, czy może na początku każdy nowy pracownik otrzymuje tę samą stawkę.

@Anonim

(usunięte przez administratora) Nie piszę żadnych obraźliwych zwrotów tylko prawde. Może w końcu dyrekcja raczy się zająć tą sprawą !!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pirat

Miałem zaszczyt pracować firmie takiej gdzie człowiek jest traktowany gorzej niż (usunięte przez administratora) ... Kierownictwo o wszystkim wie (usunięte przez administratora)Dla nich liczy się Tylko kasa na koncie i nic więcej!Jak poszedłem do Dyrektora zarządzając podwyżkę to mi powiedział że na moje miejsce jest 10 chętnych to odrazu położyłem mu wypowiedz niech się pocałuje w (usunięte przez administratora) jeden Nie polecam nikomu tej firmy co ja obecnie pracuję To co może być w waszej firmie to jest pikuś w porównaniu do mojej.Dodam jeszcze że w naszej firmie jak nie jesteś kapusiem i lizusem to nie licz na dobre zarobki 2100zl netto i grosza więcej a najeb...iesz się jak ciort

Szukający

Czy ktoś sie orientuję czy mozna się tu zatrudnić w najbliszym czasie podkreślę ze jestem stolarzem.Firma zatrudnia ludzi czy tez nie ma szans na pracę?

Jaka panuje atmosfera ?

Lol

W końcu ktoś prawdę piszę to ja sie tu zatrudniam W takiej Firmie pracować to zaszczyt jest :-)

Roni Rusz

Więc tak dla tych co myślą że mnie znają otwórz Nie!Nie Pisz mi o Ukraińcach bo oni tylko do zamiatania się hal nadają o ile jeszcze ich pilnujesz!Jak czytam wasze komentarze o firmie oczerniajacej ja to kolejny raz zadaje pytanie po co pracujesz w tej firmie skoro tak źle w niej?A może trzymam was dobra pensja bo nic innego ....

Zglaszaj sobie gdzie chcesz moje wiadomosci tylko nie lubie nie nawidze ludzi takich którzy sraja w własne gniazdo a piszą anonimy na firmę własną !!!dla mnie to zwykle cioty sa!!!Ja przeciwienstwie do nich podpisze sie do moją wiadomością Roni Rusz pozdrawiam wszystkie cioty z Wut -eh!!!!Do zobaczenia Bałwany!!!

Na szczęście już były
@Zainteresowany

A więc nie jesteś pracownikiem wuteh, ani zainteresowany pracą w tej firmie ,to jakim cudem znalazłeś się na tej stronie. A może jesteś z kadry zarządzającej która nie może się pogodzić z prawdą o zarządzaniu tą firmą. Brak jak to piszesz idiotów do pracy ,już nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą tam pracować. A nawet wiem kto to pisał tylko jeden z kierownictwa ma taki chamski język

Widać że sami kretyni w Wut - eh pracują i mało tego bez jaj!!! Narzekacie na wszystko ale co do czego łeb spuscicie a nawet słowa nie powiecie a gęby na stołówce wam się nie zamykają dla mnie jesteście cieciami nie pracownikami

@Zainteresowany

Pamiętaj proszę, że wypowiadając się na forum akceptujesz regulamin serwisu, który bardzo naruszyłeś. Takie wypowiedzi mogą zostać zgłoszone do Administratora Forum. Komentarze nie mogą zawierać wulgaryzmów. Dlaczego wypowiadasz się tak negatywnie jako osoba, która nie jest pracownikiem firmy?

Więc jak dostanę odpowiedzi od kretynów z Wut-eh .... Czy nie potraficie po za tym tylko narzekać i tyle co umiecie!!!!

Ada

Czy posiada ktoś więcej informacji o firmie? Jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Nie jestem waszym pracownikiem ale dziwi mnie jedno ze mimo tak narzekacie na swoja firmę To zadam wam jedno pytanie po cam pracujesz????!

Krisss

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie szanują ludzi, wyzywają. Banda oszustów i złodzieji. Na stanowiskach kierowniczych idioci którzy nie mają o niczym pojęcia, do tego bez kultury. Radzę omijać te fitme szerokim łukiem.

Guzi

Hm teraz jest tak kolega kolegę skręca na stanowisko lidera zatrudnia się synów żeby sprzedawali co się dzieje i zwalnia się pracowników którzy chcą pracować i mają wiedzę a jak masz iść na urlop to kierownictwo krzywo patrzą jeśli trzymasz palec prosto w du... i podchodzi wszystko pod mobing a prezes nic nie wie co się dzieje u niego w firmie

tom
@Guzi

prezes to figura na papierze , ju_ras kręci wszystkim, a podpowiada mu kolega od papieroska dyr.ha aras , wykręci ich dwóch :) szara eminencja , najsłabszy handlowy w mojej historii

Guzi
@tom

Juras nawet on nie ma pojęcia co się dzieje ze zwalniają pracowników którzy naprawdę mają pojęcie to kierownictwo żądzi tam

Pracownik(jeszcze)

Lubisz być gnojony i zarabiać marnie, zapraszamy do nas Wuteh Cię przygarnie ????! Kto pracuje ten wie o co chodzi ! Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)

Operator skkk

Jeśli szukasz pracy zdecydowanie nie polecam tego miejsca... Aktualnie jestem operatorem w Fabryce Mebli wuteh, mój staż wynosi prawie 4 lata ... Odkąd na zakład wrócił Mirosław W odechciewa się pracować. Robota sama w sobie jest w porządku ale zarobki i kierownictwo... Porażka ! 1700 zł na rękę i kierownik idiota który ciągle drze ryja ! Nie polecam !!

Natalia

@Bataman, uprzejmie informuję, że forum gowork.pl nie służy do tego, aby "obgadywać" osoby, które są ściśle związane z pracą w firmie wuteh, dlatego, proszę, na przyszłość, aby tego nie robić. Widzę również, że jesteś w jakimś stopniu powiązany z firmą wuteh i posiadasz informację na jej temat, dlatego, czy możesz napisać coś na temat obecnych warunków zatrudnienia jakie panują w tym miejscu pracy? Zachęcam do wypowiedzi na tematy, które są związane z warunkami pracy w tej firmie.

pracownik ( już były)
@Natalia

Bardzo mnie ciekawi dlaczego znikają wpisy na temat aktualnej sytuacji ?????? Potwierdzały one niestety nieprawidłowości .

ANONIM

Najgorsze w tej firmie to to, że mają niewykwalifikowana kadrę do tego większość [usunięte przez moderatora] to zwykłe świnie. obrażają pracowników wyzywając ich od idiotów i półgłówków, chamów, itd. a sami nawet systemu nie znają, prawa nie znają. System premiowy jest nikomu nie znany a na wstępie tym wabia nowych pracowników. nie chcą egzekwować nadgodzin, tematy dla nich niewygodne są przemilczane. Wymagania sa nieprzecietnie wysokie, a im wiecej sie człowiek stara tym więcej mu dożucą. zwalnia się dobrych pracowników po czym stara się ich znowu zatrudnić bo ciężko znaleźć kolejnych jeleni! osobiste relacje maja ogromny wpływ na prace a szczególnie na jej posiadanie lub nie!!! Mimo ogromnych ilości zaległych urlopów nie wydaja zgody na ich odebranie - [usunięte przez moderatora] że jeśli chce zatrzymać pracę to nie może iść na urlop!!! NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY CHYBA ŻE CHCE SKOŃCZYĆ Z ZAŁAMANIEM NERWOWYM LUB DEPRESJĄ!

pracownik ( już były)
@ANONIM

I popatrzcie co tu był za komentarz . Ludzie prawie 10 lat minęło od tego wpisu ,a on nadal aktualny jakby z wczoraj.

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh