Marketing & Promotion

Poznań

Opinie o Marketing & Promotion

mala 2013-08-02 13:18:38
[usunięte przez moderatora] nie placa pieniedzy klamia nie odpowiadaja na telefony i emaile
gosc 2013-08-07 13:28:23
zgadzam sie! czekam za kasa niewiadomo juz ile szefowa nic nie robi! zglosmy to gdzies
ii 2014-10-20 12:24:38
Często wypłacanie pieniędzy po terminie , przedłużanie w czasie mowiono ze pienadze poszly a tak naprawde ich nie bylo na koncie . Nie polecam pracy w tej firmie w szczegolności w charakterze hostessy
mila 2016-09-03 19:15:25
Ja miałam pieniądze wypłacone terminowo i w sumie na tym kończą się pozytywy.
Na evencie dostałam "zewnętrzną szefową", której miałam podlegać i ze wszystkimi problemami się zgłaszać do niej. Poszłyśmy z koleżanką trzeciego dnia, że już nie możemy wytrzymać w tych eleganckich butach, a ona wyraziła zgodę żeby chodzić w zwykłych. Po zakończeniu zlecenia, już w biurze jakaś baba z Marketing & Promotion zrobiła nam scenę, że co ona teraz powie klientowi i musi nam obciąć nasze marne pensje. Co ciekawe szefowa z eventu była bardzo zadowolona i zależało jej, żebym wróciła.
Oczywiście obiecanych dodatków za namówionych klientów (aż +2zł/os!) też nie zobaczyłam.

Aha, koleżance nie zapłacono.
fghjk 2016-10-17 21:38:16
@ mila - not o fdaktycznie z tego co mówisz, nie wygląda to za ciekawie jak mam być zupełnie szczera. Ale troche nie rozumeim co w sumei mają buty do waszej pracy? BVo wydaje mis ie ze w swojej opowieści nei ma kokretnie do tego nawiązania tak sadze
Zostaw swoją opinię o Marketing & Promotion - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing & Promotion