XX LO w Krakowie

Kraków

Opinie o XX LO w Krakowie

Tak. 2014-05-12 21:40:45
W życiu tam nie idźcie. Wybranie tej szkoły, to mój życiowy błąd. Nauczyciele zamiast pomagać, zgnębią Cię tylko, jak będą mogli. Dorosz słynny harcerz z ZHR pożal się boże od angielskiego da Ci poprawkę w każdej klasie, Ryczko - pani od geografii, która nigdy nie wie z kim ma, a nawet co robiła na następnej lekcji. Często gubi kartkówki, a potem masz same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Klinowska - no comment, matma to też porażka, historia z głąbem Wajdą.... boże za jakie grzechy gorzej niż w przedszkolu ;/ TAKŻE WSZĘDZIE, BYLE DALEJ OD XX LO ZNIEKSZTAŁCAJĄCEGO W KRAKOWIE.
absolwent 2015-06-19 16:28:49
Bardzo przyjazna uczniom szkoła. Nauczyciele "stają na głowie" by pomóc uczniowi - dodatkowe zajęcia, wielokrotne terminy na poprawę sprawdzianu, indywidualne podejście do ucznia. Jeśli tylko trochę popracujesz, jesteś w stanie zdać maturę. Nic za darmo, trzeba po prostu się przyłożyć, jak wszędzie jeśli chcesz coś osiągnąć. Nie wiem skąd tyle nieprzyjemnych słów pod adresem niektórych nauczycieli i szkoły. Szczerze POLECAM.
mama 2016-06-20 12:45:53
Moja córka złożyła tam papiery. Ja po fakcie poczytałam opinie i ... matko co to za szkoła?? Czy ktoś coś może powiedzieć? Słyszałam, że tam nie ma kryterium punktów czyli przyjmują każdego? A jeśli tak to jaki tam jest poziom i kto tam chodzi? Teraz trwa rekrutacja, domyślam się że córka po prostu się tam dostanie tym bardziej że średnią ma powyżej 4 egzaminy też poszły dobrze, a tu takie wieści! Czy może ktoś sprostować te informacje????
Wojtek 2016-07-01 03:19:25
miałem dokładnie tak samo jak @mama... prawdopodobnie przepiszę się do innego liceum 2 tygodnie po rozpoczęciu roku
Zostaw swoją opinię o XX LO w Krakowie - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XX LO w Krakowie