Green Bike Poland s.c.

Opinie o Green Bike Poland s.c.

Czy Green Bike Poland s.c. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aga Słomka Nowy wpis

Poprzez stronę internetową kupiłam rower marki Kross. Rzadko piszę opinie, ale kontakt firmy z klientem na nią zasługuje. Mój rower miał małą wadę na ramie, po napisaniu wiadomości do Green Bike byłam zaopiekowana na najwyższym poziomie i oczywiscie problem został rozwiązany. Dawno nie spotkałam się z takim wysokim poziomem kultury i chęcią pomocy :) serdecznie polecam, na pewno wrócę i będę polecać dalej.

Jak długo trwa proces awansu w Green Bike Poland s.c.?

Mr. Zdzisław Nowy wpis

Jak dasz przysłowiowej(usunięte przez administratora) to bardzo szybko

kordian

Odradzam zakupu w tym sklepie! Złożyłem reklamacje ale pani stierdziała że nie może otowrzyć załączonych zdjeć. Wysłałem 2 raz sprawdzając dokładnie czy działa . Pani dalej twierdziła że nie może otworzyć. Wysłałem wiec 3 raz z bezpośrednim linkiem do pobrania ???? , pani dalej twierdzi ze nie działa. Nie chca przyjąć reklamacji . Siedzenie po 1 razie użytkowania wygląda jakby mialo co najmniej rok . Dodatkowo otrzymalem rower powystawowy który był do wysyłki rozkręcany .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Green Bike Poland s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Krzysiek

Wszystko sprawnie, polecam! Miła obsługa, szybko odpowiadają na maile. Był problem (po stornie banku) z ratami które nie uwzględniły kuponu rabatowego błyskawicznie rozwiązany. Rowerek szybko wysłany + ceny fajne konkurencyjne. POLECAM!

Weronika
@Krzysiek

Super, że szybko odpowiadają na meile. A jak po czasie rowerek się sprawuje? Wszystko w porządku?

Flashek

Dzięki za ostrzeżenie, chciałem kupić rower za 3k, lecz po przeczytaniu tych opinii, wolę kupić gdzie indziej.

Rafałguma1978

Ja kręcę rowerki i nie narzekam 15zl na rękę

Pingwin456
@Rafałguma1978

Ktoś tu komuś.zazdrości i sie nudzi..

Dariusz

Witam, pracuję w tej firmie 7 lat. Zarobki jak na lokalne warunki są dobre, wypłaty na czas i umowa na stałe. Rozwijam się zawodowo poprzez szkolenia oraz wyjazdy na targi czy nawet zagraniczne wycieczki na Toury kolarskie. Zawsze można ponarzekać ale czy pracowalibyśmy tutaj tyle lat gdyby było źle? Dla zakręconych pasją kolarską to fajne miejsce do pracy a w okolicy na pewno najlepsze. Pozdrawiam wspópracowników i wszystkich kolarzy.

Małgorzata
@Dariusz

Czy często zdarzają się delegacje, np. na targi? Możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki brzmi świetnie, czy trzeba znać biegle j. angielski, czy wystarczy B1/B2?

człowiek_renesansu

Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie. Czy warto? Zdecydowanie nie.. Zarobki? W porządku, lecz na tyle ile wymagają to płacą straszne grosze.. Branża rowerowa więc zarobki są zależne od pory roku.. W lato kiedy jest nawał roboty, jeśli będziemy chodzić w soboty oraz robić nadgodziny to bez problemu można tam zarobić 3500-4000 zł netto (do ręki) Ale przypomnę tylko że sezon trwa 2-3 miesiące.. Poza sezonem, średni zarobek to 2300-2500 zł netto (do ręki) Na pewno plusem jest to że oferują normalną umowę o pracę. Raczej nie dostaniemy tutaj "śmieciówki" Współpracownicy? Współpracowników można podzielić na dwie grupy, co prawda wszyscy są w porządku.. Lecz większość osób tam pracujących zachowuje się jakby nie mieli zielonego pojęcia co oni tutaj robią.. Mam wrażenie że 12-letnie dziecko jest bardziej rozgarnięte.. Szefostwo? Właścicieli jest dwóch. Z jednym można się dogadać, z drugim niekoniecznie. Pomimo tego obaj są nastawieni na pracę, pracę, pracę i jeszcze raz pracę.. Oczywiście za jak najmniejszą wypłatę. Dla szefostwa najlepiej by było gdybyś pracował po 14 godzin dziennie i nie brał za to pieniędzy. O wolnych Sobotach można zapomnieć, ponoć soboty są dla chętnych, ale jeśli nie przyjdziesz w sobotę to nagle kręcą nosem. Jeśli chodzi o wypłatę, plusem jest to że jest w terminie. Jeśli chodzi o nadgodziny, to bardzo trudno rozstać im się z pieniędzmi. Trudno dostać wynagrodzenie za nadgodziny bo zawsze znajdzie się jakaś wymówka, co prawda nigdy nie miałem sytuacji żebym nie dostał pieniędzy za nadgodziny.. Ale sam fakt że trzeba się prosić o pieniądze które nam się należą.. Formalnie byłem zatrudniony jako sprzedawca, a w praktyce kim byłem? W praktyce byłem: - sprzedawcą - magazynierem - kierowcą - mechanikiem I wiele więcej.. Więc wymagania spore a wypłata słaba.. Jeśli ktoś myśli że zostanie doceniony w tej firmie to jest w grubym błędzie. Przez tą firmę przewija się mnóstwo pracowników, niektórzy pracują parę miesięcy a niektórzy kilka lat. Nie ważne czy będziesz tam pracować parę miesięcy czy parę lat.. I tak będę cię traktować jak (usunięte przez administratora) Jestem bardzo szczęśliwy że już tam nie pracuje. Oczywiście zwolniłem się sam.

Lidia
@człowiek_renesansu

Od razu muszę powiedzieć, że bardzo pomógł mi Twój komentarz. Jest wyczerpujący i merytoryczny. Zarobki, o których nadmieniłeś (nawet te poza sezonem) można już spokojnie uznać za w miarę ok - no ale to oczywiście kwestia indywidualna. A co z sojcjalem? Czy w Green Bike jest jakiś?

@Lidia

Nie, nie ma tam żadnego Socjalu. Szefostwo nie wie co to znaczy "socjal" Tak jak mówię szefostwo to typowe "(usunięte przez administratora)" które chcą zaoszczędzić na wszystkim czym się da. W tej firmie w praktyce nie spotkasz się z firmowymi obiadami, czy kartą multisport.. Oczywiście jeśli zdecydujesz się podjąć pracę, to na rozmowie kwalifikacyjnej zostaniesz zapewniona o wszystkim, będą ci opowiadać nie wiadomo jakie bajki, ale po miesiącu pracy w tej firmie gwarantuje że się rozczarujesz.. ;)

@człowiek_renesansu

Racja, zarobki to kwestia indywidualna. Ale uwierz mi że żadne pieniądze nie wynagrodzą ci pracy z tymi ludźmi.

RafalGuma1978
@Lidia

Nie nie ma ale jak się kabluje to masz lepiej od pozostałych

morela172@wp.pl

Nie polecam , kupiłam jakoś miesiąc temu rower juz dwa razy jest zepsuty nawet sie nie nacieszyłam , Sprzedają bubel a puznie nie chcą kasy oddać tylko jakieś wykręty zrzucanie na klienta odpowiedzialność. ODRADZAM

Dominika

Kupiłam rower który od razu musiał być serwisowany (uszkodzony hamulec, szczęki hamulcowe do wymiany) oczywiscie porysowany i brudny.. na dodatek nie tani, warto dołożyć i kupić gdzieś lepszy, sprawdzony.

Martyna
@Dominika

U mnie taka sama sytuacja, rower brudny, uszkodzony a do tego gwarancja nie obejmuje połowy usterek... Nie polecam tego sklepu!

Nie polecam

Nie polecam tam pracy. Wymagania jak za trzech, a płacić chcą najniższa krajowa. A co do p. Szymona to kawał (usunięte przez administratora) i gbura.

Mateusz

Czy uczą o rowerach czy trzeba mieć już doświadczenie?

loko

zakupilem rower o rozmiarze xl a otrzymalem M

Maciej

Dostawa roweru na drugi dzień po zamówieniu,ale rama uszkodzona.Na maile nikt nie odpowiada. Nie polecam tego sklepu.

Zibizibi

Nie kupujcie rowerów z tej firmy. Rower na gwarancji. Tłumaczę ze uszkodzona jest manetka z biegami a serwisant tłumaczy ze należy wyregulować. Naprawiam rowery parę lat i takie tłumaczenie mnie całkowicie osłabiło.

Damian

Na jaki adres można wysyłać swoje cv?

aleksandra

sklep ma większośc negatywnych opinii ; ten sklep to tragedia biorąc pod uwagę te opinie i moje doświadczenie zamówiłam rower , nadmienie , że chciałam go kupić na raty wiec teraz musze złożyć do banku wniosek o rezygnacji , przy składaniu zamówienia pomyliłam się to z mojej winy ; wybrałam nie ten kolor i nie ten rozmiar , który chciałam , kiedy zwróciłam się do sklepu odpisali , że nic nie zmienią bo rower już zapakowali i czeka na kuriera, nie wiem jak można tak traktować klientów , totalnie tego nie rozumiem, zwłaszcza na obecną sytuację ...jak dla mnie żenada.

Janusz

Uff, chciałem zamówić u nich rower za 3K... Dobrze że trafiłem tutaj bo tak to wtopa.

Wkurw....

Jesteście beznadziejni. Czekam na rower 2 tygodnie, już były dwa terminy dostaw a roweru jak nie ma tak nie ma. Brak słów ale teraz widzę, że nie jestem jedyna. Beznadziejna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Bike Poland s.c. - Śrem

• Jak się pracuje w Green Bike Poland s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Bike Poland s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Bike Poland s.c.?

Green Bike Poland s.c.