logo Urząd Pracy

Urząd Pracy

Poznań

Opinie o Urząd Pracy

stachu 2012-05-13 00:44:06
Nie polecam. szykany, brak poszanowania pracownika i przykaz brania obowiązków do domu bez dodatkowego wynagrodzenia. Lubiani i protegowani pracownicy są wyróżniani, pozostali mogą zapomnieć o premii. Co chwile ktoś się zwalnia lub jest zwalniany bo nie przypadł komuś do gustu. kierownicy nie biorą decyzji za podejmowane decyzję, całą odpowiedzialność przenoszą na podwładnych. Każdy kto ma inne perspektywy ucieka po kilku miesiącach.
były pracownik efs
załamany 2012-05-29 19:00:06
popieram wup w poznaniu to do tego miejsce zastraszeń pracowników, kto nie bierze pracy do domu może liczyć na ciągłe upomnienia i \\\"dywanik\\\" z użyciem całej gamy wulgaryzmów dostępnych w języku polskim. Kierownicy konsekwencję za podjęte przez siebie błędne decyzje, zrzucają na podwładnych, pisząc fałszywe notatki i zmuszają pracowników do ich podpisania. Ci którzy decydują się zostać w najlepszym wypadku funkcjonują na persenie.
ona 2013-03-19 11:35:22
zgadzam się z poprzednikami, przez mobbing ze strony kierowników w wupie (efs) pół roku byłam na l4 myśląc o popełnieniu samobójstwa...3 lata wyjęte z życia niestety...zastraszanie...teraz nic lepiej nie jest z tego co wiem, ludzie ciągle odchodzą bo nie wytrzymują. A do tego góra 5 razy w ciągu dnia zmienia zdanie i jest na pracowników.
wr 2016-03-31 21:09:05
staze ale ale inne oferty pracy sa od nich rowneiz dostepne, na rpzyklad na mlodszego specjalsity do spraw administracji wymagana znajomosc jezyka niemieckiego
Zostaw swoją opinię o Urząd Pracy - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Pracy