Opinie o Uniqa w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uniqa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Uniqa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniqa w Radom

ore Nowy wpis

UNIQA ma super oferte ubezpieczen polecam

@anonimowa proszę napisz coś więcej!

zia
@Marta

ja coś mogę powiedzieć tylko co chcesz wiedzieć konkretnie?

@zia

w sumie wszystko odnośnie pracy czy warto czy nie, jacy ludzie

Justyna
@zia

Ja się podłączę do pytań! Oni z tą atmosferą, że taka straszna to tak serio, czy przesadzają, albo to jakieś fejki piszą?Xd Bo ja rozumiem, że tutaj pracujesz tak?

Agnieszka
@zia

Jakbyś coś o tej strasznej szefowej napisała. Faktycznie wredna kobieta czy to tylko takie pierwsze, mylne wrażenia?

Mir Nowy wpis
@Marta

A co chcesz wiedzieć?

Irena Nowy wpis
@Mir

Kasa na czas? ;))

sikorka Nowy wpis

Polecam, bez zastrzeżeń. Korzystam z ich usług od lat.

Praca sama w sobie bardzo w porządku. Pracodawca jest ok

@AleAleksandra, możesz napisać, jaki rodzaj umowy oferuje Uniqa? Jest jakiś socjal w tej firmie? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Uniqa i może napisać coś o obecnej sytuacji firmy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Wiki
@Piotr

Sytuacja w firmie jest w porządku, jak zawsze chyba. Dobrze mi się pracuje.

Agni
@Wiki

Możesz coś więcej powiedzieć?

Agni

Czy polecacie prace tutaj?

Justyna

W relacji z jednej z rozmów kwalifikacyjnych: https://www.gowork.pl/uniqa,524928/rozmowy-kwalifikacyjne widnieje dość negatywna opinia na temat traktowania kandydata przez szefową. Czy ktoś jeszcze aplikował na stanowisko Technika Prac Biurowych? Rozmowa została przeprowadzona w podobnie niezadowalający sposób czy może udało się komuś przez nią pozytywnie przejść?

Anonimowa

Atmosfera straszna, szefowa straszna nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Ludzie jak macie mozliwosc to omijajcie ta firme z daleka.

AleAleksandra

Pracowałam tam dwa tygodnie i nie polecam, panuje tam straszna atmosfera, szefowa straszna, pracownicy jedno na drugiego donosi, trzeba na siłę sprzedawac ogłoszenia,

@uniqalna miałeś styczność z powyższym pracodawcą ze strony klienckiej, czy pracowniczej? Jeśli to drugie, to mógłbyś opisać swoje wrażenia pod kątem warunków pracy jakie tam panowały? Jestem ciekaw wszelkich merytorycznych opinii.

@task i jak, zdecydowałeś się na zaaplikowanie? Jeśli tak, to podziel się swoimi wrażeniami, jak przebiegł proces aplikacji, po ilu dniach firma się odezwała, jaka panuje w niej atmosfera? Ktoś inny jest zorientowany, jak wygląda bieżąca polityka zatrudnienia w firmie Uniqa?

uniqalna
@Piotr

Atmosfera jest jak najbardziej ok :) można skaładać cv jest chyba nawet ogloszenie na olx

task

@klara i takie firmy lubię! Dlatego własnie planuję wysłać cv na specjalistę ds. odszkodowań. Wymagają ode mnie, jak i od każdego kandydata, wykształcenia wyższego, wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz dobrej znajomości pakietu MS Office.

ubezpiecz sie u mnie

Pracowałam u P.Sz dość krótko, ale to co mówili moi przedmówcy, raczej nieaktualne jest. Pracodawca jest wymagający, jeżeli dobrze się robi swoje, to jest ok. Dużo wymaga i jest bezpośrednia. Co do biura, to jest ciepło, mila atmosfera, przestronne. Praca momentami dość stresująca, ale można wiele się nauczyć. Ja zaczęłam tam prace bez żadnego doświadczenia i szybko zostałam wyszkolona. Pozdrawiam

uniqająca

też mam niemiłe doświadczenia z Panią Sz. z ul. szklanej w Radomiu...wyzysk, mobbing,mobbing,mobbing, zastraszanie, wciskanie ciemnoty, co miesiąc inna wypłata, oszczędności na ogrzewaniu polegają na tym że zimą temepratura w biurze to ok 15'C, Pani Sz. zaleca ubieranie się na ,,cebulkę,, centralne ogrzewanie jest dopiero od roku, wcześniej biuro ogrzewane było farelami,rano 8-10 siedziało się w kurtkach!!! trzeba na siłę ubezpieczać swoich znajomych ,i rodzinę, nie polecam pracy u Pani Sz.

tajemnicza

Wiele lat temu pracowałam w tej firmie, bardzo niemiło ją wspominam. Zatrudnienie było na umowach śmieciowych a często na czarno za zaniżone stawki. Nieprzyjemna pani prezes oszczędzała na ogrzewaniu, wszyscy pracowali w stresie i zawieszeniu, bo nie wiadomo było czy wystarczy łaskawości na zatrudnienie w przyszłym miesiącu. Dla mnie na długo łaskawości nie wystarczyło, na całe szczęście dzięki temu tam nie tracę zdrowia. Nie polecam młodym takiego startu w tej firmie, nie bądźcie czarnuchami we własnym kraju za jałmużnę i brak szacunku i pieniędzy, pozdro

tajemnicza
@tajemnicza

ta powyższa opinia dotyczy pracy w Radomiu na Szklanej u pani G . SZ

Zostaw merytoryczną opinię o Uniqa - Radom

• Jak się pracuje w Uniqa?

Zobacz opinie na temat firmy Uniqa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniqa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniqa?

Kandydaci do pracy w Uniqa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniqa