Brand Box BPL

Kraków

Opinie o Brand Box BPL

anonim 2011-04-28 16:39:43
Firma na pierwszy rzut oka może wydawać się w porządku, z fajną koleżeńską atmosferą. Niestety to tylko pozory. Panuje element zastraszania, niedomówień, [usunięte przez moderatora]. Jeżeli ktoś nie ma żadnej pracy to na chwilę się tam może zaczepić, ale rezygnować z w miarę fajnej pracy na rzecz BB BPL nie polecam.
anonim 2011-04-28 16:40:47
anonim 2011-05-04 01:00:42
czemu ktoś napisał taką opinie czy tam pracuje
giga 2015-11-09 11:21:18
Praca na chwilę dla osoby z dobrą kondycją fizyczną. Za 7 zł na godzinę leje Ci się po plecach! Ale pieniądze wypłacają na czas.
Fizyczny 2016-05-11 06:01:03
Fizyczna robota i ciężki za*@#$^% za marny grosz. zadnych umow o prace nie ma. może kilka dla najbardziej wytrwalych
1620 2016-09-13 20:14:01
Potwierdzam.
Zostaw swoją opinię o Brand Box BPL - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand Box BPL