Opinie o Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j. w Bielsko-Biała

przekładnia Nowy wpis

wolałbym aby moce które wkładają w "picowanie" klienta przetworzyli na jakość i prawdziwość mocy przerobowych . Porażka.

Emilia Nowy wpis

Jak się zmieniły stawki operatora od 2016? Jak na tamte lata i tak były niezłe

Worker Nowy wpis

Witam -ile tam tak naprawdę na rękę mozna dostać na stanowisku operator cnc na początek oczywiście

lipa

Tak lipa to jest dokładna definicja jakości wykonywanych tam kół zębatych. Raczej unikaj.

Marzena Nowy wpis
@lipa

Witaj, zawsze jak nie jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi należy to zgłosić do firmy i ewentualnie oczekiwać od nich poprawki lub rekompensaty. Jeśli faktycznie produkt jest niezgodny z tym jaki miał zostać wykonany to należy oddać go do reklamacji. Kontaktowałeś się w tej sprawie z firmą?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j.? Czy kandydat na stanowisko Praca belgia powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
lipan

bardzo długie terminy, nawet propozycja dopłaty na fvat nie pomaga, maszyna ma awarie a termin na dorobienie ślimacznicy to 30dni roboczych, szkoda czasu.

niszo

Wydaje mi się, że na początku będzie coś koło 1900- 2000.

jojo

witam mam pytanie ile można zarobic jako operator cnc w tej firmie? tak mniej wiecej na reke? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam

polecam, wypłata zawsze w terminie, płacone nadgodziny, wszystkie przywileje. Pracuje tam już kilka dobrych lat - i będę pracował nadal.

Dodaj opinie o Narzędziownia Kem-Form (usunięte przez administratora)- Bielsko-Biała. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wyzwolenia 76
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5470241991 REGON: 070422726 KRS: 0000109535

Kem-Form Woźniak Giemza Płonka sp.j.