Opinie o Krzysztof Czarnecki Regaland w Tujsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Czarnecki Regaland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Czarnecki Regaland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Czarnecki Regaland w Tujsk

Roman Nowy wpis

ja Roman dobrze wiem ze oszukujesz na wszystkim obiecujesz zlote gory a w zupelnosci jest inaczej nawet niemcy sie z ciebie nabijaja a jesli chodzi o jedzenie to mowia ze ich psy jedza lepiej

ft Nowy wpis

nie przesłanek aby sądzić, że firma nie istnieje - po piwerwsze są nadal jako aktywni w krsie, a po drugie ich strona internetowa nadal działa dobrze

sato Nowy wpis

od pewnego czasu próżno już niestety , albo i stety , ofert do pracy od tego Pana z firmy Regaland. Także chyba koniec końców rzeczywiście coś musiało być nie do końca halo, skoro interes widać , że zanika. Tak jak myślałem - prędzej czy później zawsze wychodzi czy ktoś nadaje się do kierowania takim biznesem czy też nie

hABABA Nowy wpis

Nie polacam nikomu tam pracować nie wypłaca pieniędzy na czas oszukuje z jedzeniem na kazdego pracownika 1 euro dziennie na obiady kolacje śniadanie Porażka... Sami się przekonacie jak tam będziecie pracować

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krzysztof Czarnecki Regaland? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
bubu

Witam mialem pracowac u Pana (usunięte przez administratora) jako pracownik budowlany i robic remonty .Ale nie stety pomylilem sie .Praca (usunięte przez administratora) .posprzatac podjazd skosci trawe. I takie (usunięte przez administratora) sprawy(usunięte przez administratora) .I jest ogromna selekcja ludzi. Odradzam tego czlowieka Szkoda czasu i zdrowia

Najgorsza firma jaka moze byc . . ODRADZAAAAAAAAAAAM!! (usunięte przez administratora)

werton

lipa brak roboty non stop

Andrzej P

WITAM Pracowałem w firmie REGALAND przez ponad rok ,nie miałem większych problemów z jej szefem wypłata zawsze na czas co nie wszędzie jest powszechne ,dobre warunki pracy i mieszkaniowe nie mieliśmy problemów z porozumiewaniem zawsze panowała w tej firmie przyjazna atmosfera i zrozumienie każdy może mieć zły dzień ale to nie powód żeby od razu bez powodu wieszać na kimś psy i wypisywać głupoty. zakończyłem pracę z powodów zdrowotnych ale nadal pozostaje w dobrych kontaktach z jej właścicielem i wszystkim mogę śmiało polecić pracę w tej firmie panuje tam naprawdę przyjacielska atmosfera i zrozumienie o co u innych bardzo trudno szczególnie za granicą pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pracowników firmy REGALAND oraz jej szefa [usunięte przez moderatora]

xyz

dołączam się dobry pomysł aby się zorganizować dość już tego czarowania przez firmę REGALAND czas mu wreszcie dobrac się do [usunięte przez moderatora] pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników pana Czarneckiego w jedności siła.............

aaa

No widzę że pan Czarnecki próbuje zastraszyć ludzi samo to już świadczy o klasie człowieka, szkoda słów. A może by tak wszyscy poszkodowani i zrobieni w balona przez pana Czarneckiego zebrali się tak i wyciągnęli konsekwencje prawne od pana, a nazbierało się tych grzeszków trochę. To jest pomysł panowie :):):)

zielona panda

jaki organ państwowy ? Może najwyższy czas aby jakis organ jak piszesz państwowy przyjrzał się bliżej twojej firmie np.urząd skarbowy który pewnie byłby zainteresowany poczynaniami Pana Czarneckiego oraz ZUS oni kochaja takie sprawy sukcesów pozdrawiam

Na szczescie wkrotce cala sprawe o probe znieslawienia firmy Regaland zajmie sie odpowiedni organ panstwowy.Poza tym osoby, ktore sa troche powazne , nigdy nie beda brali do serca tych klamstw.serdeczne pozdrowienia.firma Regaland.

Gdzieś z polski

Widać właściciel broni się nogami i rękoma. Miałem okazję pracować swego czasu u tego pana i niestety kompletna klapa, no i nielegalnie wywoził nas od Niemiec a pozwolenia z ministerstwa pracy nie posiadał ma szczęście że nikt mu nie narobił kłopotów, ale tłumaczyć się bez sensu każdy może. Ja chcę o tym epizodzie w swoim życiu zapomnieć było to kompletną porażką i nieporozumieniem.

Osoba, ktora probuje oczernic firme, to osoba zirytowana ,ktorej nie po wiodlo sie w firmie, gdyz nie spelnila oczekiwan pracodawcy .To ,co napisane wyzej w negatywnych opiniach to czyste klamstwa. Moze to poswiadczyc kazdy pracownik. Poza tym jest to proba o znieslawienie .A propos prac,faktury wyraznie pokazuja rodzaj prac i zadna z nich nie mowi o pracach w polu,a rzeczywiscie branza budowlana tj remont 90% i w niewielkim zakresie prace ogrodowe tj.kostka brukowa, pielegnacja w ogrodzie. Firma Regaland.

zielona panda

Drogi anonimie, pracowniku firmy REGALAND jak liczysz na premię za tą pozytywną opinię to żebyś się nie zdziwił pomimo że i tak wiem że pod ciebie podszył się znowu Czarnecki żeby odwrócić kota ogonem. Chyba, że oranie w polu od dziś zalicza się do remontów.

zielona panda

Pan Czarnecki to niezły bajkopisarz! Próbuje się wybielić za wszelką cenę! Podszywając się pod anonima usiłuje za wszelką cenę wyprostować opinie o swojej firmie jaki to doskonały pracodawca a doskonale wie jakie ma grzeszki na sumieniu, ale wszystko do czasu panie Czarnecki !

super praca i fajna atmosfera .pracodawca rzetelny.glownie remonty .zycze kazdemu takiej pracy . pracownik tej firmy .

Opinia powyzej zupelnie niezgodna z prawda. Ktos napisal to czysto zlosliwie. Praca i warunki super. pracodawca ok.

komentaz niezgodny z prawda.

Dużo czarowania. Praca nie ma nic wspólnego z budownictwem, trzeba się przygotować na ogród i pole. Pracodawca nie do końca uczciwy pod względem finansowym, nie wypłaca wszystkich świadczeń (np. urlop), na godzinach też kantuje. nie ma też co liczyć na dłuższą pracę, jak by to powiedzieć trwa wieczny kasting, miesiąc dwa i koniec pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Czarnecki Regaland - Tujsk

Krzysztof Czarnecki Regaland