Biber

Nadarzyn

Opinie o Biber

pani barbara 2015-10-22 13:09
no ja się ja tak kochani zastanawiam czy podjąć się pracy w transporcie, a konkretnie w tej właśnie firmie. tyle jest teraz fiorm transportowych w kraju, tak bardzo jest nasycony rynek i pewnie walka o klienta jest zaciekła, że nie wiem. w sumie jeśli napiszcie w czym ta firma jest konkurencyjna jako pracodawca to się zastanowię czy wysłać im moje cv
Klaudia 2017-04-21 17:00
kierowca-dostawce dla pepsico w Biber zarobki 4200PLN, miesiąc próbny ok. 3000PLN. Praca na terenie W-wa od 5,00 do 15,00 lub 17,00 to norma. Poza W-wa od 5,00 do 13,00 dla wybrańców. Presja na rozwiezienie towary olbrzymia za wszelką cenę. Rejestracja na najniższą kwotę + Umowa zlecenie. Badania lekarskie fikcja, szkolenie bhp fikcja ale na papierze wszystko ok! nawet obowiązek przestrzegania czasu pracy kierowcy dają do podpisania. Jeździsz IVECO prawie nowe z 2010r. i musisz się zmieścić w najmniejsze uliczki Warszawy, jazda pod zakaz lub parkowanie na zakazie NORMALKA i nikogo nie interesuje że musisz zrobić dostawę. No i szykowanie towary na samochodzie dla klienta, bo przecież dostałeś na palecie towar dla wielu klientów i sobie go znajdź, czasem trzeba sprawdzić 3 palety a towar na samym dole! Czyli pracujesz za kierowcę, dostawcę, magazyniera, kasjera bo odbierasz gotówką i handlowca, 4200 czy to tak wiele 4 stanowiska na 1,5 etatu? Naprawy tylko aby przeszedł przegląd i dojechał z towarem. Kierowcy zmieniają się co 1 lub 2 miesiące. Odpowiedzialność materialna za towar który musisz sam sprawdzić na magazynie ale towar jest na palecie zapakowany.
Zostaw swoją opinię o Biber - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biber