Opinie o Kameleon Miszewski Tomasz w Wąbrzeźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kameleon Miszewski Tomasz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kameleon Miszewski Tomasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kameleon Miszewski Tomasz w Wąbrzeźno

cosowa Nowy wpis

ZALETY: + zawsze masz jedzenie + ludzie cię lubią bo im smakuje; jeśli im smakuje + zawsze jest ciepło/gorąco + nikt cię nie widzi bo pracujesz za ścianą + wypłata była/jest na czas + szefowa p. Kasia + czasami premia WADY: - szef - jeśli pracujesz na kuchni, to : MUSISZ przyjść godzinę prędzej do pracy żeby przygotować sobie stanowisko do pracy (za tą godzinę nie masz płacone bo właściciel twierdzi, że przez tą godzinę nie zarabiasz pieniędzy więc on nie ma ci z czego zapłacić bo tylko przygotowywujesz SOBIE stanowisko do pracy; - jeśli czegoś nie zrobiłeś dzień prędzej co było konieczne bo nie miałeś kiedy BO PRACOWAŁEŚ, to MOŻE pomoże (jeśli oczywiście ma swoje porobione) osoba z baru i NIE dostanie za to pieniędzy (tzn robi coś co nie należy do niej za free); jeśli w tym czasie zjawi się "szef", to jeszcze cię pojedzie za to, że nie jesteś gotowy do pracy i masz szansę że wypłata się trochę pomniejszy (tak za karę) - jeśli masz wolne to najlepiej też bądź pod telefonem bo może będziesz musiał przyjść - oczywiście możesz za to kasy nie dostać bo przecież masz wolne i POMAGASZ (tzn że nie pracujesz) kolegom/koleżankom z pracy - jesteś na L4 BO np: masz 39 gorączki - jak do ciebie zadzwonimy i będziesz czuł się na siłach to przyjdź do pracy / daj znać jak poczujesz się lepiej i chodź do pracy Pierwszy czas pracy bardzo ciekawy, owocny i wszystko było fajnie - chciało się pracować, człowiek się bardzo angażował (z podkreśleniem BARDZO ANGAŻOWAŁ); przyszedł czas, że zabrakło zmiennika...padły słowa coś w stylu: "szef się nie martwi, dam radę pracować za dwóch do czasu aż ktoś właściwy się znajdzie"; No i dałem radę ale potrzebowałem 2 dni wolnego na 1,5 miesiąca pracy (dzień w dzień, piątek świątek, po 12-14h)...dostałem 1 dzień łaskawie (!), przeprowadziłem rekrutację kandydatów na zmienika, wyszkoliłem nowego pracownika będąc pewnym że zostanie to docenione i zapamiętane...zapamiętane zostało na chwilę, przy wypłacie była jakaś śmieszna premia (...) później przyszedł czas rezygnacji z pracy i wypłaty nie zobaczyłem - miesiąc pracy za free (!)

5o zl za pizze to przegięcie ostatni raz zamówiłem. Masakra te lokale upadają ni jakosci ni standardów do tego cena skosmosu skad ja wzieli (usunięte przez administratora) wie

Zostaw merytoryczną opinię o Kameleon Miszewski Tomasz - Wąbrzeźno

• Jak się pracuje w Kameleon Miszewski Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy Kameleon Miszewski Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kameleon Miszewski Tomasz
  • Legionistów 10