Stalmark

Oświęcim

Opinie o Stalmark

Wit123 2015-07-09 21:08
Płacą jak w podobnych okolicznych firmach czyli nie za wiele jak na warunki i to co się wdycha przy laserze czy też plaźmie.
Atmosfera jak najbardziej dobra oprócz jednego kierownika ,który wyżywa się na ludziach maskując przy tym swoją nieudolność popełniane błędy ,a ksywa jego Diabeł. Pracowałem tam przez niespełna 9 miesięcy.
Wit123 2015-07-09 21:08
Henio 2017-09-24 21:11
Co to za głupoty opowiadasz -Diabeł, to super kierownik ,ciepły czuły, jak trzeba to nawet przytuli -jednym słowem ideał.

Zostaw swoją opinię o Stalmark - Oświęcim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalmark