Opinie o Aligator sklep zoologiczny w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aligator sklep zoologiczny. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aligator sklep zoologiczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aligator sklep zoologiczny w Bydgoszcz

Edyta Nowy wpis

Szukam informacji o pracy jako Sprzedawca. A szczególnie, jaka jest kasa? Jaka jest pensja stała miesięczna? Gdzieś widziałam ogłoszenie i napisali tylko o systemie premiowym. Ale jaka jest podstawa?

XYZ Nowy wpis
@Edyta

Lepiej dać sobie spokój ,atmosfera jest straszna w dodatku (usunięte przez administratora)jest tu na porządku dziennym.

Były pracownik Nowy wpis
@XYZ

Nie polecam, (usunięte przez administratora)jest prawie codziennie szefowa która przyjeżdża raz w czas robi wielki zamęt swoją obecnością .Jak raz coś ci nie wyjdzie nikt ci nie pomoże a (usunięte przez administratora) każdy ci obrobi.Żałuje ze kiedykolwiek tu trafiałam i miałam odczynienia z ta firmą.Parca sama w sobie jest fajna jeśli interesujesz się ta tematyka ale w takiej atmosferze nie wariata zachodu.

klient Nowy wpis

Obsługa z jedynm ze sklepów tragiczna,wchodząc do sklepu na moje dzień dobry nie usłyszałam odpowiedzi.Chciałam kupić jakąś lepszą karmę dla mojego kota obie panie nawet się nie zainteresowały i nie chciały mi pomóc bo były tak zajęte sobą.Zero prowesjonalizmu głośne śmiechy zero zwracania uwagi na klienta.Nigdy więcej.Wspołczuje pracodawcom takich pracowników.

Andrzej x

Jestem klientem od jakiegoś czasu. Byłem na rozmowie o pracę w Olsztynie. SZOK!!! Nigdy jeszcze nie byłem na takiej rozmowie kwalifikacyjnej. A więc, od początku. Wchodząc do sklepu w sprawie rozmowy o pracę od razu przywitał mnie zespół, który był poinformowany o moim przybyciu, zostałem poinformowany, że szef jest w drodze i że na ten czas mają się mną zająć i faktycznie, zostałem oprowadzony po sklepie, rozmowa była bardzo miła. Po 10 minutach pojawił się szef p. Przemek, wszedł do sklepu i przez pewien czas przyglągał mi się, nie witając. Duży facet o przenikliwym spojrzeniu. Pomyślałem, że będzie ciężko. Zostałem bardzo miło zaskoczony. Bardzo miła, konkretna i rzeczowa rozmowa. Pan Przemek widząc moje zestresowanie, bardzo szybko rozładował atmosferę. Po 10 minutach czułem się jak byśmy się znali od dawna. Widać, że facet nie jest tu z przypadku. Super przedstawił mi ofertę pracy i delikatnie mówiąc nieźle mnie przemaglował rozmawiając ze mną o niczym. Nie każdy tak potrafi. Oferta pracy bardzo klarowna i mega uczciwe podejście. Niestety zdyskwalifikował mnie brak prawojazdy. Bardzo dziękuję za kawę i mega pozytywną rozmowę kwalifikacyjną. Andrzej, ten co był 15 min przed czasem. .

@Andrzej x

a to nie dawali znać wcześniej podczas rozmowy telefonicznej albo w ogłoszeniu że wymagane jest prawo jazdy? Trochę jakby marnowanie twojego czasu, nie?

Przemek
@Andrzej x

Dziękuję za miłe słowo i zainteresowanie naszą ofertą pracy. Dowozimy towar klientowi i niestety ale brak wymaganych uprawnień Pana dyskwalifikuje. Zapraszam po zdanym egzaminie. Pozdrwiam Przemek

Dominika
@Przemek

Chodzi o prawo jazdy kategorii B?

Przemek
@Dominika

Tak

Hanna
@Przemek

A sa wymagane jeszcze jakieś specjalne umiejętności? Czy tylko chodzi o prawo jazdy kat.B?

Hanna

Jeśli faktycznie sprzedawcy zachowują się tak w stosunku do klienta, może warto powiadomić o tym właściciela? Na jego miejscu chciałabym wiedzieć, wiele osób znalazłoby się na ich miejsce... wiecie może jak wygląda rektuacja w tej firmie? Jestem ciekawa, bo na ich stronie można zostawić swoje CV w zakładce "praca"

Brałeś udział w rekrutacji do Aligator sklep zoologiczny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy będą jakieś zatrudnienia w tym roku czy muszę czekać do stycznia? Trochę mi się spieszy, zależy mi na czasie i mogę zacząć od zaraz. Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy.

Paula

Ten sklep to wielka porażka. Kupując zaopatrzenie dla swojego pupila zostałam potraktowana jak pusta blondynka nieznajaca się na niczym. Sprzedawca wiecznie gadał przez telefon a na koniec zostałam perfidnie wymiana przez dwóch panów sprzedawców. Widocznie ludzi tam bawi troska właściciela o zwierzę. Kompletne barachlo. NIE POLECAM NIKOMU

Czesław

Wiele opinii na temat firmy Aligator niestety się do tej pory niestety nie pojawiło, a także niezbyt wiele informacji można na temat firmy znaleźć w internecie. Z tego powodu chciałbym spytać, czy w firmie prowadzone są jakiekolwiek rekrutacje? Może jakiś pracownik odpowie na to pytanie? Będzie to na pewno cenna informacja w związku z tym, że nigdzie indziej takich informacji raczej znaleźć nie można.

malina255

Nie polecam bardzo nieprzyjemna obsługa ma klienta w d...e .na pytanie o zamówiony towar pan sprzedawca kazał przyjść za godzinę bo on teraz czyści akwarium i jest bardzo zajęty.

kuba

Tak @gondor jak masz pasję do tego to ciężko nie jest, szkoda tylko, że teraz żadnych rekrutacji nie ma

admin

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Aligator sklep zoologiczny, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aligator sklep zoologiczny - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Aligator sklep zoologiczny?

Zobacz opinie na temat firmy Aligator sklep zoologiczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aligator sklep zoologiczny