EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie

Opinie o EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich

Idol 2014-10-16 12:36:40
Uwaga Pracownicy kwalifikowani pracownicy ochrony !!!!!
NIE POLECAM Firmy EKOTRADE z Siemianowic Śląskich.
W rozmowie telefonicznej obiecują "złote góry" (szczególnie P.Kwiecień) a po przybyciu, realia zatrudnienia i wynagrodzenia są inne... Szczególnie wysokość wynagrodzenia dla kwalifikowanego pracownika ochrony 5,50 zł netto... (słownie: pięć złotych pięćdziesiąt groszy netto)- praca z bronią przy ochronie banku....
Jest to żenujące...
Pozostaje retoryczne pytanie: jakie zasady obowiązują po zatrudnieniu skoro we wstępnej rozmowie potencjalny pracownik jest OSZUKIWANY!!!!! Można przyjąć iż, działalność Firmy EKOTRADE polega na oszustwie.... w szczególności zatrudnionych pracowników ochrony
Dlatego właśnie lepiej pracować w innej Firmie "Kogucik" bynajmniej jest solidna!!!!
NIE POLECAM PRACY w tej Firmie!!!!!!
xxx 2015-10-04 13:30:03
Odradzam współpracy z p. Kiędziakiem
podzielam wypowiedz poprzednika, omijać firmę,umowa-zlecenie, roznoszenie ulotek, wypłaty z opóźnieniem,jak zwalniają pracownika, nie mają odwagi powiedzieć wcześniej, kierownik czeka do ostatniego dnia,i to bez podania przyczyny.
sok 2015-12-15 00:25:32
uuuu @xxx to nie fajna opinia. fakt wiedzialam ze oferuja umowe o zlecenie, to mnei nie zaskoczylo ale o opoznionych oplatach to niestety nie slyszalam. wrecz przeciwnie ze zawsze na czas...
Zostaw swoją opinię o EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich