Opinie o EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich w Siemianowice Śląskie

Iza Nowy wpis

Widziałam w necie ogłoszenie dla Pracownika Ochrony Fizycznej. A czy ma ktoś info o dodatkach. Są tu benefity? Szczególnie czy jest prywatny pakiet medyczny?

Małgosia Nowy wpis
@Iza

Nie ma żadnych pakietów medycznych chyba że masz dobrom grupę to zwrot za leki

Alicja Nowy wpis

Był ktoś może tutaj niedawno na rozmowie? Bo widzę jak ktoś pisał o tym, że podobno umawiają się a potem wychodzi, że oferta nieaktualna. Ktoś jeszcze tak miał? Jak tak właściwie wygląda tutaj rozmowa, są etapy?

Kinia Nowy wpis
@Alicja

Byłam dziś na rozmowię i pozytywna fakt dziś już nie widziałam oferty .

Beker

Co powiecie o ekotrade w Białymstoku umawiaja się na spotkanie aco przychodzi co do czego to praca nieaktualna

Dorothy30

Powiem ze to co niektórzy piszą o Agata Katowice mija się z prawda. Pieniądze są na czas a ludzie to wiadomo ze będzie rotacja. Jak narazie jest wporzadku wszystko

Jolanta
@Dorothy30

a od dawna pracujesz? :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Niezadowolony

- Nie dbają o swoich pracowników - Brak odpowiedniego wyposażenia dla pracowników - Zmiany grafików beż konsultacji z pracownikami - Przekłamane informacje Nie polecam

Z.nerwami

-złe traktowanie pracowników i stażystów -wprowadzanie nagłych zmian w grafiku bez uprzedzenia -przekłamane informacje (mówią inaczej niż faktycznie robią Nie polecam

Joanna

No cóż, ja w tej firmie zderzyłam sie z kosmosem - z częstą zmianą dyrektorów, którzy interesowali sie wyłącznie kadrą kierowniczą, niższy personel się dla nich nie liczył. A działo się wiele, bo...i osoby zaburzone emocjonalnie, przez brak zainteresowania ze strony dyrektorstwa, nawet okradali firmę. Działo się wiele i niesmacznie. Kombinatorstwa i brzydkich zagrywek na szczeblu kierowniczym i dyrektorskim było wiele i stale. Z ulgą odeszłam z tej firmy. To był dla mnie żenujący czas, pracując tam.

Mikrus
@Joanna

Jestem byłym pracownikiem Silesia Ekotrade z Lublina. Nie mam zastrzeżeń do Kadr, zawsze jak się zadzwoniło to Pani udzieliła konkretnych odpowiedzi. A co do Lublina to fatalna kadra w szczególności jedynego kordynatora. Pan który nie zna kodeksu pracy jest kordynatorem , odpowiada, pracownikom na ich pytania zawsze i wszędzie Nie Wiem. Pani stażystka (niby ma już umowę, też nie zna kodeksu Pracy nawet nie wie, który pracownik jest z fundacji zatrudniony,a który z wolnej stopy czyli sam przyszedł do biura z pytaniem o pracę). Pan Nabakowski który jest tam kordynatorem nie zważa na to co mówi,. A jak mu się zgłasza że ktoś z mów był pod wpływem alkoholu nic z tego nie robi. Na obiektach pracownicy sami kupują sobie wodę jak jest gorąco i sami zapewniają sobie klimatyzację, w zimie sami sobie organizują piecyki które ogrzewają pomieszczenie . Jeśli ktoś jest nie wygony z pracowników to zwalnia , bez uzasadnienia wypowiedzenia ,. Jak się pyta pracownik czemu za co . To mówi ( solidny pracownik) ZNUDZIŁA MI SIĘ WSPÓŁPRACA Z TOBĄ. Człowiek jest dla niego nie wygodny jak zna kodeks pracy. I walczy o swoje. Osoba która niby pomaga dla P. B. N - Kordynatora do niej należy zrobienie grafiku pracy dla pracowników , co miesiąc dostaje grafiki techniczne i powinna je zrobić na czysto Sama ale ona nie potrafi i pracownicy sami robią techniczny i podstawowy czysty . A jej nawet ciężko przyjechać po niego na obiekt i odebrać. Urywa nawet godziny podstawowe jak wprowadza do komputera a potem tłumaczy się że ma tyle pracy że tego nie ogarnia. Ciekawe to czemu dalej prcuj w firmie jak nie potrafi wprowadzić do kom. Prawidłowy grafik godziny pracowników. Dobrze by było aby Prezes jeszcze raz odwiedził firmę w LUBLINIE bo tam jest okronie. Nawet Pani stażystka ( tak na nią każdy mówi, niby ma umowę ale została stażystką) potrafi podpisać dokument pracownika. Potrafi wydzwaniać pod wpływem alkoholu do pracowników i najlepsze jest to że nie pamięta że dzwoniła do kogoś i rozmawiała z kimś. A potem wypiera się wszystkiego, fakt piję w domu, niech piję ale nie powinna wydzwaniać do pracowników. Były może i są nadal sytuację gdzie pracownik potrafił częstować kolegę alkoholem by sprawdzić czy ma ciągotki do alko. Nie każdy piję , są osoby które nie piją wo gule , gdy zgłaszało się do Kordynatora to nie raz słyszało się porozmawiam ,z tą osobą , ale nigdy nie dotrzymywał słowa , nawet padały takie słowa cyt "" masz pracę to się cieszę""" Pani A.K. ( stażystka) nawet nie raz podkreślała aby nie wydzwaniać do Pana B. N. Iż zawracamy mu głowę i przeszkadzamy mu w pracy.wiec do niej mamy dzwonić a nie do Kordynatora. Śmiech na sali- do niej które nie ogarnia niczego. Cieszę się że nie pracuję już w tej firmie. Naprawę czas aby ktoś się szczerze zajął firmą w Lublinie . Panie Prezesie dobrze by było by Pan zjawił się w Lublinie na ul. Szeligowskiego w Lublinie.tylko nie zapowiedziany. Bo inaczej coś się stanie gorszego i potem będzie problem. Pan B. N. Nie ogarnia nic Są też obiekty gdzie firma w Lublinie kręci interes pod stołem normy godzin podstawowych płaci normalnie a zleceniowki pod stołem i godzin 10zl zlecenia ale bez umowy. I tym bardziej że nie zawsze są te nadgodziny płacone , tłumacza się tym a wręcz się śmieją w twarz że firmę też trzeba utrzymywać. ... Jesteś nie wygodny upominasz się o swoje to ciebie zwalniają bez podania przyczyny. Nawet jeśli pracujesz sumiennie to zwalniają. Dużo osób z Orzeczeniem chce pracować, i wykonują swoje pracę sumiennie, ale jeśli upoinasz się o swoje jesteś nie wygodny i dostajesz bez pracy.

Mateusz

Czy firma jest obecnie wypłacalna ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich?

ZORRO

Czy dajesz i ciągniesz !

Koszalin

Siema pracuję w tej firmie od 1 go Listopada 2019 r do nadal obecnie firma jest wypłacalna nie mogę narzekać jak dale będzie zobczemy ...

Iza
@Koszalin

To super, że płacą na czas w EKOTRADE. A co z innymi kwestiami, typu atmosfera i dodatki? Napisz, czy dobrze się tam pracuje z ludźmi. Macie jakieś imprezy integracyjne?

wazonik
@Iza

to zalezy jaka masz umowe bo wypłaty nie 10 kazdego miesiaca nie jest na czas tylko z opuznieniem czasami i 7 dni.....a z ludzmi to zalezy na jakiej zmianie jestes i z kim pracujesz ,,,,a tak wogole to dyrekcja ma takie wymagania ze czujesz sie czasami jak niewolnik a o dodatkach i imprezach to mozesz zapomniec ,,,nawet latem ci wody nie daja ja jest 30st ciepła,,,,a przerwy to tylko 3 na 12 godz ,,,dwie po 20 min i jedna 10 min ,,,,czasami nie zdarzysz swobodnie zjesc posiłku a juz nie wspomne o załatwieniu sie,,,,,,,,,,,,a co do ubioru to ci dadza koszule jedna a reszta to musisz sobie samemu załatwic czarne spodnie i czarne buty i zapomnij zeby ci za to zwrucili cos .....itd itd ,,,,

Gustaw

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Tak sporadycznie tu zaglądacie, jest powód?

joanna
@Gustaw

wezmą cie tam gdzie nikt nie chce robi. to u nich normalne. a pupilki są w fajnych miejscach tzn(kapusie)

Aśka

Firma kapusi donosicieli I niewyplacalna. A omijajcie SZEROKIM lukiem katowice Agata meble!

Bytom

Nie polecam tej firmy i uważajcie jak będziecie mieli propozycję pracy w Agata Meble Katowice, (usunięte przez administratora) jakich mało. Nie płacą i czeka się miesiącami na pieniądze.

Pablo
@Bytom

A możesz to bardziej rozwinąć bo właśnie dostałem tam propozycje pracy w ochronie?

ms
@Bytom

a moze agata meble nie robia w terminie przelewu firmie ekotrade.nie uwazam ze z winy ekotrade powstaja przesuniecia wyplat w czasie.

Byla
@Bytom

Coś o tym wiem. Tam jest ogromna rotacja i byle ciec się rządzi. Normalny tam nie wytrzyma długo. Oszukują i głupoty wygadują. najdłużej tam robią kapusie. Robiłam tam i wiem co te czuby wyprawiają.

Zenek

Nie zawsze wszystko jest ok, bywają gorsze momenty ale bez przesady!

Akordeon

Nie polecam tej firmy a zwłaszcza pracy w Katowicach,firma jest nie wyplacalna na czas...dają wyplate jak sie im podoba.

Qwerty
@Akordeon

Racja

Olek

Mam wrażenie, że niektóre osoby bardzo lubią narzekać. Wszystko jest źle, zawsze można zmienić firmę.

Qwerty

Najgorsza firma...wypłaty dają jak chcą,nigdy nie wiesz kiedy będzie,kierowniczka Pani Marta nie umie porozmawiać wyjasnić problemu.Skarży sie pracownikom innym z dluzszym stażem i jadą po Tobie...nikomu nie polecam tam pracować....Salon Agata meble omijać szerokim łukiem

Krzysztof

@Bytom W takim wypadku może podeprzesz swoją opinię jakimiś konkretnymi argumentami, żeby nie pozostawała niewiarygodna? Będę wdzięczny. @B.k Użytkownik Jan twierdzi, że firma EKOTRADE jak najbardziej jest wypłacalna. @Jan A jaką formę zatrudnienia swoim pracownikom oferuje firma EKOTRADE? Jak jest zresztą: z godzinami pracy oraz jaka atmosfera panuje wewnątrz firmy? Jak sam widzisz, jest wiele pytań i użytkownicy chcieliby znać na nie odpowiedź, więc jeśli mogę prosić Cię o udzielenie tej odpowiedzi - nie tylko ja będę Ci wdzięczny.

B.k

Chce żeby mi ktoś napisał o tej firmie ekotrade z siemianowic proszę o odpowiedz czy faktycznie jest tak ja mam wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony i polecaja mi umowę o pracę w sądzie w Katowicach w tym roku proszę mi odpisać i czy są wyplacalni

Jan

Witam, praca w tej firmie jest ok. Wyplata zawsze na czas. Co wy za brednie piszecie.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich?

Zobacz opinie na temat firmy EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich?

EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.

EKOTRADE Sp.z o.o.Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich