Opinie o P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko w Bielsko-biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko w Bielsko-biała

Orany

Bielbet to naj gorsza firma nie szanuje się tam ludzi a wymagania jak w Wielkiej korporacji zimno jak w psiarni a pani Marzena to żal słów nie polecam nikomu kto chce pożyć social zero prania uznaniowa od widzimisi brak czeko kolwiek typu wczasy pod gruszą na święta

Rudy
@Orany

Jak co roku o tej porze znajdzie sie na pewno kilka osób, które bielbet uważają za miejsce przekrętu. Kombinują tu wszyscy. Od magazynierow przez handlowców (najniższy poziom przedstawicielstwa) i panie z biura na managerce kończywszy. Poziom ZERO.

@Orany

Jeszcze zaczynasz pracę bez umowy bez badań dadzac ci człowieka który się zna ma do każdego kontakt itp zabiorą po kilku dniach i bezczelnie powiedza to se rac i zero pomocy a jak coś zawalisz to ci z wypłaty (usunięte przez administratora)

@Orany

Czyli w BIELBET nie ma żadnych premii ani dodatków? Trochę szkoda, jeśli rzeczywiście tak jest. Piszesz jeszcze, że nie szanuje się tam ludzi. Co konkretnie masz na myśli?

@Lidia

Szacunek do pracownika okazywany prze Tego pseudo brygadzistę jest zerowy dziwię się że jeszcze nikt mu nie przy..... pozew o mobbing to pewnie kwestia czasu, ludzie tam tyrają na akord a piękny i najmądrzejszy wydziera się po nich jak po zwierzętach, wyzywa, obraża, naśmiewa się tragedia, właściciele powinni się zastanowić nad zmianą tego Pana jeszcze przed ewentualnymi konsekwencjami jego zachowania

Rudy Nowy wpis

Kuba Nowy wpis

Witam Mam pytanie do obecnych i byłych pracowników na stanowisku PH. Czy mogą napisać coś o pracy na tym stanowisku ?

Julia Nowy wpis

chętnie się dowiem jak jest z tą umową tutaj? Faktycznie nie pracuje się z umową od samego początku, tylko musi jakiś okres czasu przelecieć?

Mariusz Nowy wpis

@pan P a dlaczego ciężka? ciężka fizycznie? pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
pan P

praca ok ciezka ale da sie zarobic polecam

Czy można w P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko liczyć na jakieś dodatki?

odwodnienie

Zależy na jakie dodatki liczysz, finansowe? Pewnie! Najniższa krajowa a reszta pod stołem, 1/4 etatu i reszta pod stołem też się da zrobić. Jeśli chcesz pracować na produkcji lub magazynie to dodatkiem będzie możliwość pracy we własnych ciuchach bo ze służbowych dostaniesz buty i t-shirt. Możesz też liczyć na odmrożenia jeśli przyjdzie zima bo wszystkie hale to zwykłe namioty. Uwierz mi że poziom BHP w tej firmie jest niższy niż możesz to sobie wyobrazić jeśli pracowałeś gdziekolwiek w cywilizowanym świecie. Jeszcze jeden z ważnych dodatków to kadra zarządzająca, słomki do drinków wyciągają z butów a kolesiostwo ma level expert Gdybyś np. miałbyć kierowca to pamiętaj że masa całkowita auta to tylko wpis w dowodzie i jakieś fanaberie a stan techniczny jest zawsze dobry tylko kierowcy słabi.

Remek

Niestety młodzi pracownicy to ludzie roszczeniowi i nawet dobra firma nie dla nich dobrym miejscem do pracy, szkoda.

ona

Chcecie opinii o pracy w Bielbecie- proszę bardzo. Pracowałam tam w biurze i zajmowałam się- właściwie wszystkim, a tak na prawdę miałam przetwarzać zamówienia. W rzeczywistości robiłam wszystko co mi kazali. Terror i bardzo wysokie wymagania to to co mnie tam spotkało, a w zamian niewiele ponad najniższą krajową. Szef jest bardzo wymagający, chociaż na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie przyjemnego i przyjaznego człowieka. W rzeczywistości całą firmę za mordę trzyma jego ulubienica- pani menager, która ma ego wywalone pod sufit. Uważa że jest najpiękniejsza, i najmądrzejsza, a tak naprawdę jest samolubna, i odpychająca. Przedstawiciele też mają przesrane- ciągłe naciski, i pretensje. Tak tam jest- wyleciałam bo się nie sprawdziłam- podobno

@ona

Ja pracuję w tej firmie 2 lata i dziwie się rzeczą , które tutaj czytam. W sumie nie wiele mają wspólnego z prawdą. Jeżeli ktoś czegoś wymaga to od razu jest terror?! Praca w dzisiejszych czasach nie polega niestety na nic nie robieniu. Jeżeli ktoś naprawdę chce pracować to pracuje. Ja jestem zadowolony. Z tego co wiem pracownicy fizyczni zarabiają średnio ok 3 tysięcy, dziewczyny w biurze ok 2 tyś. Zarówno Szef jak i Pani Menager są bardzo w porządku i nie wymagają cudów, a komentarze piszą Ci , którym się pracować nie chce, albo po prostu się nie nadawali do tej pracy i są ździwieni , że odpadli.

on
@ona

masz całkowitą racje co do pani Kingi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niby to pisze pracownik a tak naprawde to ktos z biura haha ojjj Bielbecie kruszysz sie... :p

...
@ona

Zgadzam się!!! również pracowałam w biurze w tej firmie ..i po krótkim czasie zrezygnowałam sama...szybko można było zauważyć, że lecą w kulki obiecywanie umowy na stałe po czym proponuje mi umowę zlecenie.. na kilka miesięcy a później zobaczymy ..to się nazywa "żal.pl" Obiecywanie złotych gór byle tylko przyciągnąć niczego nieświadomą "muchę" w własnoręcznie utkaną sieć, a z których to obietnic się nie wywiązują Poza tym nie podobało mi się zachowanie menadżerki wysokie mniemanie o sobie.. odrzuciła mnie swoim "byciem" ..nie jesteś nie zastąpiona p.s. życzę dużo pokory

Rysiu

Pracuje się cały rok w firmie , kto pracuje ten wie. Bardzo polecam pracodawce Bielbet.

@Rysiu

Wygląda więc na to, że jesteś już trochę związany z firmą P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko. Jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Takie zestawienia często są bardzo ciekawe dla osób, które być może chciałyby podjąć pracę w tym miejscu.

Cezary

Czy tak dobrze pracuje się, że nie ma chętnych do pisania na forum?

Czarek

Jak się pracuje? Warto szukać tu pracy?

Dawid

Witam jak wyglada praca na magazynie widzialem ogloszenie na zastepce kierownika magazynu ?

Lidia

@Gutek, jeśli jesteś pracownikiem firmy, napisz kilka słów o tej pracy. Czy zajęcie tak jak piszą Twoi poprzednicy jest sezonowe, czy po prostu zimą jest mniej obowiązków lub przestoje? Dodaj, czy atmosfera w pracy Ci odpowiada i jak dogadujesz się ze współpracownikami? Wszystkie obiektywne opinie są mile widziane.

Gutek

W tej branży zima to zwolnione obroty!!

Manger

Uwaga! To jest PRACA Sezonowa. W zimie niema ani pracy ani pieniędzy.

Lidia

@Pawel czyli w końcu wyszło, że tylko Ty się sprzeciwiłeś , bo koledzy Cie nie poparli? I jak się zakończyła ta sytuacja? Dalej współpracujesz z firmą P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko?

Lidia

@Paweł chcesz powiedzieć, że firma P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko nie potrzebuje już kierowców, że chce się ich pozbyć? A czemu pracownicy zgadzają się podpisywać dokumenty z nieprawdziwymi informacjami? Gdyby się wszyscy sprzeciwili i nie podpisywali to może warunki w firmie, by się zmieniły?

Pawel
@Lidia

Potrzebuja takich kierowcow co beda siedziec cicho.. a co do tego zeby wszyscy kierowcy sie sprzeciwili to mialo tak byc ale jak juz przyszlo co do czego to sie nie odzywali.. tacy koledzy :)

Nie polecam pracy w tej firmie dlatego iż: machloje w papierach, podpisuje sie takie papiery z takimi kwotami ktorych sie niegdy nie dostanie by kryc firme, stawka za kilometr, brak stalej podstawy- trzeba wyjezdzic kiometry zeby zarobic na podstawe. I nie ladnie odnosza sie do kierowcow robiac im pod gorke i nie dajac tras zeby sie ich najzwyczajniej pozbyc.

Lidia

@Paweł administrator kasuje wypowiedzi tylko te, które łamią regulamin. Jeżeli opinie były prawdziwe to można napisać je jeszcze raz, ale nie łamiąc regulaminu forum. @SUFI może skontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio z firmą P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko?

Lidia

@Paweł a zatrudniając się w P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko wiedziałeś, że część wypłaty będzie pod stołem? Czemu zgodziłeś się na taką opcję wypłaty i czemu podpisywałeś dokumenty, które nie były prawdziwe?

@Lidia

Bo zalezalo mi na pracy a jakbym nie podpisywal to by mnie wyrzucili... a tak poza tym to nie ladnie kasowac opinie ktore sa prawdziwe.. kolejny dowod na to ze ta firma jest dnem

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko?

P.P.H.U.BIELBET Grzegorz Paszko
3.6/5 Na podstawie 120 ocen.
  • ul. Bestwińska 92
    43-346 Bielsko-biała