Opinie o Astop A.A. Jaworowscy sp.j. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astop A.A. Jaworowscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Astop A.A. Jaworowscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astop A.A. Jaworowscy sp.j. w Białystok

Jaka atmosfera jest między działami w Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

Lala

Tam nie ma żadnych działów. Rajstopy z innej firmy przywoza, pakowane w swoje opakowanie

Jaka atmosfera jest między działami w Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

Mam

W której firmie że skarpetami czy tej drugiej?

Kot

Tam nie ma żadnych działów.

Lena Nowy wpis

Tam nie ma żadnych działów. Firma kupuje wszystkie rajstopy od innych i zleca pakowanie innej do swoich opakowań.

Lala Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Astop A.A. Jaworowscy sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy w Astop A.A. Jaworowscy sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kot

Raczej Ty doplacisz

Dominika
@Kot

Poważnie? :/ Do jakich na przykład?

Kot Nowy wpis
@Dominika

Jak Cię zatrudnia to zobaczysz. Na papierze cały etat w raczywistosci pół i zwracasz pod stołem połowę wynagrodzenia, jak chcesz pracować. Wolne dni na dziecko, zapomnij. Dużo tego aby opisac. Premia tylko w umowie. Na oczy nie zobaczysz. Kombinują z nadgodzinami. A niepełnosprawny nie może mieć nadgodzin.. przerwa należy się 30 min zapomnij 15 i to z bolem

Czy ktoś może coś wie odnośnie rekrutacji w Astopie na przedstawiciela handlowego? Czy jest może w planach? Od razu też podpytam o to jak ona wygląda :) Czy warto się jakoś przygotować do rekrutacji? Jak przebiega?

Tata Tymka
@Ewa

Ja nie wiem, czy wy ludzie nie umiecie czytać? Czy nie widzicie co się dzieje? Poszukaj żonki jednego z nich to ci opowie jak wygląda rekrutacja, a jak pójdziesz na rozmowę to się upewnij że będziesz przedstawicielem czy będziesz pakowaczem rajstop?

Sławomir
@Tata Tymka

Pracowałeś w tej firmie? Jak oceniasz zarobki w Astopie? Czy można tu dobrze zarobić? I czy do podstawy są też doliczane jakieś premie? Zależy mi na tej wiedzy, liczę na odpowiedź.

@Ewa

Rekrutacja odbywa się cały czas. Proszę wysłać CV. Na stronie znajdzie Pani adres mailowy.

@Sławomir

O premiach zapomnij. Nawet przerwy są nie po 30 minut tylko po 15 . A zatrudniajavtylko z orzeczeniem

Podaj imię z którym sie spotyka pomogę

Stasiek
@Gość

Dzięki. Nie znam tego drugiego wiem że dwóch jest bliźniaków. Ten to Andrzej jak dobrze kojarzę.

No nieźle

Myślę,że nie jest to odpowiednie miejsce,żeby omawiać takie tematy, raczej ten portal służy wyrażaniu opinii o Panach Jaworowskich jako pracodawcach a jak Pan sam czyta, są one mało pochlebne, poza tym wątpię czy matka dziecka życzyłaby sobie,żeby jej dziecko było tematem rozmów publicznych na temat wieku dziecka itp. Powinien pan zapytać u źródła, czyli Pana Andrzeja, a Pańskiej siostrze...no cóż...życzę wszystkiego dobrego.

@Stasiek

Wspaniała nowina. Dziekuje Panu spowodował Pan że mam nadzieję. Po tak cieżkich dniach. Powiem tylko tyle. Siostra dobrze trafiła.Niech się trzyma Pana Jaworowskiego. Wspaniały człowiek doprawdy. Proponuje powiekszenie rodziny byłby to balsamem na moja dusze. Spokojnie nie musi sie Pan martwić Pan trafila w dobre ręce.

Stasiek
@Ktos

Dokładnie w sprawie powiększenia rodziny była to dla mnie ważna informacja. Zegar się spóźnia pokazuje inny czas niż dotychczas. Wskazuje powiększenie rodziny.

Kumpel

Ale to nie miejsce na takie pytania, sory, co cię obchodzi, morze jeszcze będziesz pytać ile, bez przesady, żenada ,żeby takie pytania zadawać na forum które dotyczy firmy

somsiad
@Stasiek

Czyżby kolejny prezes w drodze? Wow! Gratki!

Jedna z wielu

Jak chcesz uzyskać więcej informacji to szukaj ich na FB. Może była żona jednego z prezesów będzie chciała ci pomóc, chociaz wątpię, chyba już żyje spokojnie i nie wiem czy będzie chciała się mieszać . Ale możesz popróbować.

@Jedna z wielu

Jak będziesz szła do (usunięte przez administratora)poproś o test na inteligencję bo później powiedzą że nic sobą nie reprezentujesz.Oni najpierw robią dzieci później podążają to co sobą reprezentujesz..

@Jedna z wielu

Sami nie są w stanie rozpoznać czy ktoś jest inteligentny czy też cokolwiek sobą reprezentuje. Idą w ciemno a potem upsss plac alimenta. Niestety.

Odbiorca
@Olala

Miałem przyjemność z firmą Astop, wspołpraca była dość ciężka. Brak kontaktu bez możliwości ponownych negocjacji. Rozmowy mało metoryczne. Jeden Prezes mialem wrażenie że choleryk, drugi na pierwszy rzut oka rozsądniejszy po doborze słów niestety rozmywa sie obraz Prezesa. Dobiera slowa dość przypadkowo nie znając ich znaczenia. Zaniepokoiło mnie wrzucanie wyrazów dość lakonicznie. Nie pasowały do zdań, ktore używał.

@Odbiorca

Zgadzam się z opnia j.w. Dziwny facet. Pamietam slowa uzyte przez Tego Pana. Nie pasowaly do całoksztalu rozmowy oraz sprawialy wrażenie wyższości nad rozmówca. Pan Adam nie zdawal sobie sprawy z tego. Ogolnie rozmowy owocne ale wrazenie ogolnie tak jak wyżej. Popracuje trochę nad wypowiedziami i bedzie dobrze.

_zzzzzz
@Ktos

Dziwni na pewno ale skłanialabym się powiedzieć że to choroba. Powiem więcej w domu jednego z nich pozakrecane ogrzewanie (brak nawet pokretel pousuwane), brak gazu, leci tylko zima woda, w łazience jest mróz. Nie można za długo się kąpać. Zlewana jest woda do garnków. Itp. Mam dużo więcej tego. Nigdy w życiu z czymś takim się nie spotkałem. Uważam że to choroba. Wszędzie widzą pieniądze. Nie mają normalnego życia. Ukrywają się że wszystkim. Jeden chowal samochód żeby jego dziewczyna nie widziała że kupił,. Jeździł jej samochodem nie wspominając już o paliwie.W białych rękawiczkach robią z ludzi (usunięte przez administratora)

@Odbiorca

Wszystko co robią ma swój cel. Zdziwiłbym się żeby zrobili coś dobrego bez żadnych koszyści, celu. Zostałem w podobny sposób potraktowany. Okazało się drugie (usunięte przez administratora) tkwiło. Nie wchodzę w interesy z Panami którzy obiecują poszywajac inny cel. Proponuję uważać. Zdziwilbym się żeby było inaczej. Są bezwzględni.

NUR
@somsiad

oby dbał lepiej niz o pierwsze. zadbajcie zeby nie zabierał pieniedzy z konta dziecka oraz patrzył nie na swój tył... tylko dziecka. chrzciny niech zrobi za swoje nie za cudze. dziecko z pieniedzy oczyscił nawet na chcrzcinach w grażu wyciągał pieniądze, przyniósł tylko kopery puste. postaraj sie kobieto aby nie zrobił tego Twemu dziecku. biznesmen bmw jasne zwykłe .....

Jakie są mocne strony pracodawcy Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

Js

Hahaha, hahaha, to chyba pyta sam właściciel, hahaha, padłem.

Nie

Długa szyja i język.

Kacper
@Nie

Firma jest na wysokim poziomie finansowym posiada liczne nieruchomości wliczając mazury. Jeden w właścicieli odwiedza Nas . Zatrzymuje w nieruchomości ma Mazurach jeździ BMW lub jeep. Skąd te opinię o firmie.

Znany

Dodam iż teraz w koło nich jest duże zamieszanie telefony od jakiś bab w sprawie alimentów itp.oszukują nawet swoje partnerki.

@Znany

Kobieto jak mniemam o jakich testach piszesz. Po wpisach widać że właściciele firmy to raczej mądrością nie grzeszą.kazdy z nich alimenciarz, tnie pracowników,drinkuje na zwolnienia chodzi plus w fundacji bawią się w biznesmenów. Dobre. Zrobiłbym ale test na głupotę dla łaski która z nimi będzie.

@Ktos

Mam lepszego newsa. Pan J. w Auchan kupuje slipy za 1.50 gr zadajcie pytanie czy takie ceny slip są w Auchan. Zgadliscie nie ma. Ale na paragonie Pana J. widniało1.50 gr slipy męskie. Jak myślicie dlaczego? Kto zna Rozwiązanie zagadki. Podpowiem tylko że w takie cenie są skarpety w Auchan.

Nadawca
@Ktos

To ze slipami naprawdę dobre. Ktoś gościa zna lepiej niż ja.

Irek
@Znany

Chłopaki spadli na psy bo teraz ciągają paszczurniątka. Wiek i historia jak widać dość interesująca. Nareszcie dopadło ich.Koledzy Brawo.ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Ciekawe
@Irek

Ale ze te laski takie brzydkie czy z bogatą przeszłością? A zarzekają się że nikogo nie mają

Irek
@Ciekawe

Też bym się do takich nie przyznawał.!!! Mówił że jestem sam. Chłopaki powodzonka.

Padne
@Ktos

Biznesmen Prezes w slipach za 1.50 gr. Padne że śmiechu. Ależ zjechali ich tutaj. No w końcu ktoś napisał coś mądrego o nich.

Wowa
@Znany

Nie rozumiem kolesi skoro żałują na slipy za 1.50 to prezerwa....tym bardziej nie używają. . Bardziej opłaca im się płacić alimenta. Co któraś to w ciąży, szuka lub ma już dziecko.

Trend
@Ktos

Drugi spłodził dziecko, mówił że (usunięte przez administratora) i tylko ją się dobrze wykorzystuje. Na imprezach nabijał się z niej Dzieciaka zrobił.!!!!?!!.Przecież jeździł do apartamentów.

Bozena
@Trend

Że słomą z Butów się nie dyskutuje.z tych czy innych przyczyn akceptuje.mimo że bardzo się nie chce.

Bozena
@Trend

No cóż. Wypowiedź Jaworowskiego jak zwykle była niska. Nie spodziewałam się innych wypowiedzi. Do tych apartamentów jak się okazuje ja woziłam tylko nie wiedział do kogo. Jaworowski spędzał czas sw garażu niby po 2 h . Zakładam że apartamament jest odpowiednikiem garażu. Swoją drogą z czystą odpowiedzialnością pisze, facet wykorzystuje dziewczyny na pieniądze. Jest zwykłym zigol.... Każdej następnej proponuje więcej rozumu i mniej współczucia oraz wartości siebie. Proponuje również wszystko wpłacać na konto nie do ręki bo później powie że to nie prawda. .motto Jaworowskiego kłam za wszelką cenę.nigdy się nie przyznawać.

Wanda
@Ktos

Możesz powiedzieć skąd masz takie informacje o pracy w firmie Astop? Piszesz, że pracodawcy "nie grzeszą mądrością"- bardzo mocne słowa, możesz je poprzeć jakimiś konkretnymi sytuacjami, dowodami?

@Wanda

Czytasz komentarze??? I jakie wnioski wyciągasz.? Ktoś kto obniża pensje osobom niepełnosprawnym może jest odpowiedzialnym człowiekiem? Kim trzeba być żeby w ten sposób traktować ludzi jeszcze osoby niepełnosprawne. Kłamstwo Prezesa Fundacji również miało swój cel. W chwili obecnej brak w KRS Jaworowski CH jak myślisz dlaczego. Odpowiedz sobie szczerze ma pytanie?

Wanda

Jak wygląda praca w Astop przy obsłudze sklepu internetowego? Chciałabym wiedzieć z ilu dokładnie osób składa się zespół.

Arturo
@Wanda

Zespół to dwaj bracia bliźniacy, teoretycznie oni rządzą, praktycznie rządzi matka, chłopaki nie mają chyba za dużo do gadania ,teraz raczej zajęci sprawami osobistymi - nawet nie chce mi się wchodzić w szczegóły,pewnie czasu nie mają za bardzo żeby firmą się zajmować, stąd może poszukiwania pracownika, przyjeżdżają jacyś dziwni ludzie, wypytują o nich wszystkich wokół , nie wiem o co biega, ja nie wnikam , Jak ci proponują dobra kasę i warunki to próbuj

Zyrtec

Fundacje dla niepełnosprawnych? Pewnie i tam biorą kase skoro obcinają pensje z 1200 na 600 .szok !!!!ze w Polsce dopuszczalne.hmm a moze fundacja bo niższe podatki.czy ktos o tym pomyślał.

Prezes F. Tomasz Fedynyszyn
@Zyrtec

Szanowny Panie nazywam się Tomasz Fedynyszyn. Jestem prezesem Podlaskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnych "ROZWÓJ". W związku z tym, że nie jesteśmy bogatą fundacją i wszystkie nasze środki przeznaczamy na rehabilitacje niepełnosprawnych dzieci, firma ASTOP za symboliczną złotówkę, chcąc pomóc fundacji udostępniła nam jedno pomieszczenie pod biuro za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Bo zaoszczędzone środki idą bezpośrednio na niepełnosprawne dzieci. Fundacja nie ma żadnych powiązań z firmą ASTOP. Bez sprawdzenia Pańska opinia bezpośrednio krzywdzi dzieci niepełnosprawne. Jeżeli ma Pan jakieś pytania proszę wysłać je bezpośrednio na maila fundacji, którego znajdzie Pan na stronie https://www.rehabilitacja-rozwoj.pl. Z wyrazami szacunku Tomasz Fedynyszyn

Pytajacy
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Panie (usunięte przez administratora)skoro pisze pan że fundacja którą pan prowadzi,nie jest powiązana z firmą Astop, to dlaczego na stronie fundacji widnieje informacja,że członkiem zarządu od 2017 r jest (usunięte przez administratora) . Również na stronie internetowej pańskiej fundacji widnieje informacja i wykres mówiący o powiązaniu Anny Zenobia Jaworowskiej z firmą Astop, jako jej prokurenta od bodajże 2011 ? Proszę o pilna odpowiedz

Pytajacy
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Oczywiście moje pytanie dotyczy rejestru osób a nie strony internetowej fundacji, nie mniej jednak proszę o odpowiedź skąd takie informacje w rejestrze, liczę na odpowiedź

Dobre sobie
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Skoro fubdacja nie ma zadnych powiazan z astopem to kim jest dlugoletni pracownik astopu, TJ, przyjaciel prezesow astopu,a jednoczesnie jeden z prezesow fundacji? Kim jest AZJ, prokurent astopu spj jednoczesnie widniejaca w KRS wiceprezes fundacji. Dalej twierdzisz ze fundacja nie ma zadnych powiązan?

Dobre sobie
@Dobre sobie

Pani AZJ widnieje jako czlonek zarzadu nie wicepezes, ale sens pytania dalej ten sam prezesie

Hahhaha
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Wstyd. Jak można tak oszukiwać ludzi. Może w końcu ktoś się dobierze do tej Fundacji i sprawdzi wasze szergowki apartamenty, bmw i cała resztę. Wstyd na Facebooku prosić o pieniądze jakieś. Koronowirus wstydu nie macie. Skoro sami prezesie plawia się w luksusach zebrajac innych o pieniądze. Wstyd. Daj swoje które masz wtedy może będziesz Prezesem Fundacji a nie robisz lewe umowy a potem wypisujesz że nie znacie się. Jasne ile to wódki się wylało.

Hahhaha
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Panie Prezesie pokaż umowy panów prezesów Astop.. Mam kilka może podesłać na maila. Nikt nigdy nawet nie pracował u Pana z nich. Ale umowy figuruje w fundacji. Dlaczego zatrudniasz prezesów z astop. Może pisze nie prawdę. Podeślę scan{

Haha
@Hahhaha

Oczywiście wpis odnosi się nadal do Pana wypowiedzi odnoszącej się do braku powiązań. Skoro z Pana strony nadal cisza. Wstyd pisać o braku powiązań skoro są jasne. Dlaczego napisał Pan nie prawdę?

Zuzka
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Zmiana w KRS? Czy Fundacja udaje że już nie zna firmy Astop?Zmiana pod publikę?

@Zuzka

Zmienili na żony żadna zmiana. Nadal. Powiązania są. Pan T. J. zatrudnia teraz pracowników do firmy Astop. Pracuje w kadrach. Miejmy nadzieję że nie pozwoli na cięcie pensji dla osób niepełnosprawnych skoro sam jest osobą niepełnosprawna i rozumie sytuację. P. S Bądź Pan lepszym człowiekiem.

Nadawca
@Zyrtec

Panowie nie zmierzyli się jeszcze z karma, która lubi wracać. Ich też dosięgnie.Wszystkie wyrządzone krzywdy powrócą do nich z dwojoną siłą. Już nie ma co zazdrościć. Po wpisach widać porządku i ładu nie ma w firmie jak też w życiu oso bistym. Poszczycić się mogą pieniędzmi. Współczuję im. Miałem przyjemność z Panami no cóż......... Pozostawi komentarz sobie. Jedynie impreza była udana

Robert
@Olala

Pewnie przecież u Prezydenta był.hahhahah.Z niechlubnym wspólnikiem wstyd się pokazać.Swoja drogą TJ również niepełnosprawny kiedyś może to był fajny facet teraz zlazł na psy.zajął się z Astop i pognali wilka.Wystraszyli się i poznali wilka.Pamietam wypowiedzi na temat pracowników niepełnosprawnych.Szkoda pisać jakie wulgaryzmy padały.TJ w tym również siedział i siedzi.

Znajomy
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Gdzie wpis z tym 20 zł? Cholera ja swoją rodzinę za darmo wożę. W firmie Astop uczą takich trików czy w Fundacji.? Ile biorą od swoich podopiecznych? Byłbym milionerem podwożąc za 20 zł żonę i dziecko. Swoją drogą czy z nimi wszystko dobrze ja nawet nie pomyślał bym żeby o to poprosić.

????
@Znajomy

Spokojnie od przyjaciółek nie brał ani grosza. Wcale się nie dziwię skoro jedna uzyczala innych usług, które A. J. ma nagrane na płycie. Nie da się tego słuchać wraz ze zdjęciami swojej ukochanej przyjaciółki. Nie wiem czy jego przyjaciel wie o istnieniu płytki z uprawian.....hmmm. A. J ma coś nie tak żeby nagrywać takie rzeczy a potem zapewne odsluchuje. Przyjaciółka M. jak twierdzi że jej nie,, przystoi,, a tu proszę jakie orgi....

Ladim
@Prezes F. Tomasz Fedynyszyn

Większej sciemy nie widziałem jak żyje. Co za kłamstwo. Panie cóż Twoim apartament em. (usunięte przez administratora)

Djbddn
@Robert

T.j jest tylko marionetka w ich planie. Sterują nim jak chcą. Wykonuje polecenia tylko firmy Astop. Swego zdania T.J tam nie ma i nie będzie miał.Pamietam o czym mi mówiono. Że jest ogrodowymi dobrze się nim steruje. Sam T.J twierdził iż dzięki firmie Astop został Prezesem . Podczas jednej z imprez chwalił się tym.

Mariusz

Napiszcie trochę więcej o tej fundacji bo jestem ciekawy!

Ktoś
@Mariusz

Co konkretnie interesuję? Podany został mail przez niby prezesa fundacji jeśli jest prawdziwy tak jak jego wypowiedź. Proszę kierować pytania na podany niżej mail.

Zyrtec

Prezesie Fundacji. Odpowiedź była do mnie skierowana. Może Pan odpowie teraz dla mnie skoro inni również są ciekawi Pana komentarza w jaki sposób Pani A. Z. J znalazła się u Pana w Fundacji. Nie bede pisał maili do Pana bo więcej osób chce poznac prawde. Poza tym sam Pan napisal brak powiązań. Prosze wyjaśnić czy aby na pewno. I po co Pan to pisał?moze pomyłka w druku? Szanujmy sie nawzajem i odpowiedzi oczekuje. Co Pana tak krzywdzi, Pana odpowiedź chyba mija sie z prawda.

Pytam
@Zyrtec

I co ? Pan Prezes fundacji milczy?????

Znam
@Zyrtec

Ta ala Pani prowadzj fundacje??????!!!!!!! Nerwicy nikt nie ma!!!??? Ona komus pomaga??? Pamiętam czasy mojek udręki z tą kobietą. Dreszcze mam ze strachu. Ludzie dawno nie spotkalam czegos takiego. Ku chwale.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Astop A.A. Jaworowscy sp.j.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zuzka

Chyba żart. Tam rozliczą z każdej minuty. Zapiszą km przed wyjazdem potem o liczą ile powinieneś przejechać, jeśli będzie za dużo każą dopłacić lub z pensji potrącą.

Narzędzia? A czytałeś komentarze poniżej? Pewnie na przedstawiciela aplikujesz?

Radek

Zwolnienia lekarskie są tam honorowane. Im więcej tym lepiej. Więc spokojnie możesz iść na zwolnienie ciągnij ak najdłużej najlepiej od psychologa. Ktoś może w końcu ich nauczy szacunku do pracownika. Pan Prezes takich zwolnień ma mnóstwo co najdziwniejsze nawet jest obecny w pracy. ZUS się nie zorientuje. Z każdej firmy i z każdej osoby wiedzą jak wyciągnąć złotówkę.

N

Czytam to i postanowilam napisac. (usunięte przez administratora)fundacji i firma Astop. Proponowali mojej znajomem która nie byla zdolna do pracy posiada 1 grupę ubezpieczenie w zamian za dotacje. I nie sa to oszczerstwa. Tylkk szczera i przykra prawda. Pani prezesie przestanie Pan ich kryć.

Natan

Panie Techno subtelniej.Dlaczego Pan Fenedyszyn milczy w sprawie.Powinien wyjaśnic podjety temat i po sprawie skoro zabrał głos. Ja tylko dodałem że znam Pana T. J z którym pracowalem w firmie Astop w chwili obecnej jest równiez Prezesem w Fundacji.Wspomne tylko informacje mam z krs fundacji. Czy coś zlego napisalem. To ze firma równiez ucieła mi to pewnie Pana nie interesuje. Skoro coś wiem na ten temat miałem prawo się wypowiedziec tak jak Pan Fenedyszyn.

Natan

Dokonałem jedynie podsumowania. Kobieta pisze że zostala oszukana w sprawie zajmowanego stanowiska oraz wypłaty. Jest osob@ niepłnosprawna. Pan Fenedyszyn pisze o wspaniałomyślności firmy. Zarazem nie wyjaśniaj@c postawionych mu pytań co do powiązan o których sam wspomniał. Skoro ich nie ma powinnien zabrać głos. Jedna z uczestniczek komentarzy slusznie zwrociła uwagę na krs. Prezes Fundacji wzbudził zaintersowanie.

Pytam

Czy może pan chociaż powiedzieć co to za firma ta druga w której zarabiają kasę, jaka branża? Czy to druga fundacja? Jak znaleźć firmę? Chcę pomóc kobiecie która walczy o alimenty. Jeśli pan pracował w tej firmie wie pan o co chodzi.

Zenon

Poprawka osoby prowadzace firme ucinaja wypłaty.

Zenon

Kalkulując Firma Astop zatrudnia osoby wylacznie niepełnosprawne przy tym robiąc cięcia wyplat tym osobom, dodatkowo osoby z tej firmy prowadzą Fundacje dla osób niepelnosprawnych. W takim razie firma zatrudniając osoby niepełnosprawne bierze dotacje podobnie jak Fundacja. To co sie moze dziac w tej fundacji skoro osoby prowadzace Fundacje ucinają wypłaty.Nie licz@ sie z tym że kobieta może nie ma za co żyć. Mógłbym twierdzić chodzi tylko o dotacje ktore otrzymują.Jak mkzna oszukac osobe niepelnosprawna i dodatkowo robic z siebie dobra dusze w Fundacji.

Natan

Dodam więcej jedn z Prezesów Fundacji to wielotetni pracownik firmy Astop.Znam pana T.J. Postanowilem zabrac głos w tej sprawie. Pan Fenedyszyn podobnie jak Firma Astop nie mówi prawdy. Ludzie ,tam nie ma szacunku dla ludzi niepełnosprawnych jedynie dla tych którzy mają coś do zaoferowania.uważajcie na te firme nie ufajcie im obietnicom.Nie dotrzymaja ich.

Zyrtec

Panie Prezesie tak jak sądziłem szacunkiem dażyć ludzi Pan nie potrafi skoro wypowiada się Pan publicznie jeszcze kłamiąc zakładam ze sprawa tutaj czymś śmierdzi Postanowilem sprawe zglosic do odpowiednich instytucji kontroli. Chce zeby Fundacje Pana sprawdzono. Pozdrawiam

Prosto z mostu

Cackacie się nad tym prezesem szanujemy Pana stanowisko itp bzdury. On Was szanuje skoro już w komentarzu pomija informacje mało tego łże. Wystarczy wrzucić i sie okaże to o czym poprzednik pisał. Ma Was za (usunięte przez administratora) a wy go głaszczecie. Skoro opiekuje sie niepełnosprawnymi to niech ma godnosć powiedzieć prawdę.To co napisał w komentarzu < sam nie wiem po co>skoro widac gołym okiem ze ma powiązania. Internet jest ogolnodostepny poruszac tez po nim potrafimy wiec co z tym Prezesem jest nie tak. Dziwny człowiek. Myśli ze tytul upoważnia go do robienia z Nas ludzi o mniejszym umyśle. Podlisuje się swoim imieniem i nazwiskiem. Jaki wstep. Gratulacje Prezesie

Js
@Prosto z mostu

Sprawa jest prosta jak drut: matka wspólników Astopu, jednocześnie prokurent w spółce Astop sp.j. widnieje jako członek zarządu fundacji od 2017. Dziękuję . Do widzenia

Sebek

Panie Tomku czy na pewno firma Astop nie ma nic wspólnego z Fundacja?

@Sebek

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu jak się wpisze te fundację to wyskakuje nazwisko takie samo jak pani która była prokurentem Astopu , że taka zbierzność nazwisk ? Czy to inną fundacją, nie ta co mówi prezes? Nie rozumie,jeśli to nie prawda to czemu nie zrobią aktualizacji na internecie,jeśli prezes fundacji mówi że nie ma nic wspólnego z firmą Astop to nie mam powodu żeby nie wierzyć,ja szanuje ludzi którzy pomagają chorym bo sama mam takie xziecko

Zostaw merytoryczną opinię o Astop A.A. Jaworowscy sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Astop A.A. Jaworowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Astop A.A. Jaworowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Astop A.A. Jaworowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Astop A.A. Jaworowscy sp.j.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Rycerska 28
    15-157 Białystok

Astop A.A. Jaworowscy sp.j.