Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach

Piekoszów

Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach

admin 2015-08-02 06:20
Pracowałeś w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.
Admin 2015-12-16 13:50
Witam pracowałem w tej firmie i powiem ze to totalna poraszka nie wyplacaja wynagrodzenia na czas totalny bałagan w firmie a pan prezes ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pracownikow powiem ze ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powinni zamknac !!!!
admin 2016-04-14 19:20
zalęgają z wypłatą za usługę transportową nie odbieraj telefonów na początku miałem dobre zdanie o tej firmie a teraz coraz gorsze ale czekam może chwilowy kryzyz
Byly_pracownik 2016-04-21 14:25
Nie polecam, pracowalem tam kilka miesięcy. Nie majac grupy inwalidzkiej nie ma szans na umowę o pracę, umowa na zlecenie to też jeden wielki przekręt, na umowie inna kwota pieniędzy na rękę inna. Ogolnie praca w niekorzystnych warunkach ale to nie jest największy minus. Najwieksze minusy to stawka (7zł, ukraincy za tą sama prace mają 9zł); termin wypłaty, niby do 10-tego każdego miesiąca, jednak kasa jest w terminie 17-20; brak odzieży ochronnej, dostajesz tylko najtańsze rekawiczki i najtańsza kamizelkę. Nie polecam, cieszę się, że stamtąd odszedłem, naprawdę odżyłem po odejściu.
Kierowca 2016-09-17 14:53
Witam...ta firma to totalne dno...pracowałem tam 2 lata...Panowie którzy doradzają Panu Wielkiemu Szefowi - B.H. to typowi karierowicze zrobią wszystko żeby dobrze wejść w dupe nie liczą się z pracownikami dla nich to każdy złodziej i oszust...nikomu nie polecam tej mordowni....pracowali tam naprawdę porządni ludzie ale karierowicze zrobili wszystko żeby ich wywalić albo sami się zwolnili....najgorsza firma jaką znam.Pozdrowienia dla Mariana , Tomka , Kamila. Ps. Życzę dużo wazeliny żebyście się nie zatarli.
ABC 2016-11-08 14:11
Rozwiń proszę temat. Karierowicze i włazid... są wszędzie. Tak na prawdę liczy się to jakie jest najwyższe szefostwo.....
anonim 2017-02-14 16:33
jak ktos ma cos w glowie to niech sie tam nie wybiera ukraincy maja tam wieksze przywileje niz polacy
uprzejmy 2017-03-21 18:53
Zgadzam się ze wszystkimi.... ogólnie jeden wielki syf. Niby wielka, prężnie rozwijającą się firma a w środku jeden wielki haos. Traktuja pracowników gorzej niż psy. Na dzień dobry super warunki,kasa też ok.... a potem? Nadchodzi rzeczywistość.... żeby dostać pieniądze które należą sie pracownikowi jak psu miska, trzeba codziennie dzwonić do jaśnie Pani kadrowej, która i tak skwituje rozmowę mówiąc "nie wiem, jak będą to będą " ?????????? Porażka.... a zwalnianie pracowników z dnia na dzień????? Czemu nie? :) z resztą. ... Pan wielki PREZES sam powiedział że on nie szanuje pracowników. ... więc odpowiedź sama się nasuwa. Kadra "pomocników " zarządu.... cóż, serdecznie pozdrawiam Panią Patrycje S. ( wyżej s** niż d**e ma ). Nie polecam !!!
Robert 2017-06-02 08:09
Totalna porażka. Nie szanują nikogo. Nie płacą w terminie. Oszukują fiskusa. Wypłaty "pod stołem".
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach - Piekoszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach