Opinie o Rogstol Sp. z o.o. w Żołędzin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rogstol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rogstol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogstol Sp. z o.o. w Żołędzin

W tej firmie traktuje się pracowników jak (usunięte przez administratora) Nie dość że nie ma towaru przy maszynie,i że człowiek musi sobie sam szukać towaru i donosić do maszyny bo nawet nikt nie dowiezie. Za swoją sumienność i pracowitość potraktowali mnie jak śmiecia i zwolnili po 22 latach pracy .

A co dokładnie się stało, że Cię zwolnili? Opowiesz o tym dokładniej? Tzn. na jakiej umowie byłeś zatrudniony, że tak łatwo mogli Cię zwolnić? Jak to wgl. uzasadniono?

Ostatnie ogłoszenie jakie widziałem z firmy jest już archiwalne. Szukali stolarza. Mam doświadczenie tej branży dlatego się interesuje. Ktoś wie czy będą jeszcze przyjmować do prac stolarskich przy maszynach? Jaka stawkę teraz płacą?

@odp.

I bardzo dobrze. Ta firma to totalna (usunięte przez administratora). Jakiś (usunięte przez administratora) premie po 100zl i to jeszcze jak sobie wyprosisz. W dodatku warunki pracy to dramat, jak ktoś chce tam pracować to radzę już zacząć się leczyć na pylicę bo wyciągi to jakaś (usunięte przez administratora). Nie wspominając już o tym że połowa maszyn w tej firmie nadaje się na złom.

Zainteresowany Nowy wpis

Oferta pracy to "atrakcyjna oferta". Prawda jest taka że na starcie zleceniówka i najniższa krajowa. Firma nadaje się do totalnego remontu, 80% maszyn nie spełnia wymogów BHP a pracodawcy mają to gdzieś. Omijać tą firmę szerokim łukiem jeśli ktoś szanuje swój czas i zdrowie psychiczne

Ktoś Nowy wpis
@Zainteresowany

Wszystko wygląda tak jak ktoś wyżej napisał w tej firmie można się dorobić tylko depresji.

Szukają osoby do działu kalkulacji i wycen. Nie ma nic na temat benefitów oferowanych przez pracodawcę. Mogę prosić żebyście wymienili na co może liczyć osoba na tym stanowisku? Ciekawi mnie to czy są dofinansowania do kolonii albo wczasy pod gruszą

Nikt

Nic nie dostaniesz żadnych benefitów. Ewentualnie może cię depresja dopaść

Pracownik Nowy wpis

Tutaj tyrasz za najniższą na zleceniowce. Nie żadnych benefitów poniewas "szefowie nie mają pieniędzy"

Karo Nowy wpis

Dla montażysty stelaży proponowali w ogłoszeniu w lutym od 4 300 do 6 000 PLN brutto. Ja rozumiem, że może na pierwszy miesiąc ta najniższa i będzie, ale chyba szybko dadzą podwyżkę? I wymagali prawka kat B, to powiedzcie, czym i gdzie się jeździ?

Pracuś

Obecna stawka dla nowych pracowników to najniższa krajowa

Lucy
@Pracuś

Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? Do podstawowej stawki naliczane są jakieś premie? No i kwestia umowy. Możesz mi powiedzieć jaką dostanę na start?

@Lucy

Umowa jakaś śmieciowa lub o pracę na 3 miesiące. Pracownicy proszą się o podwyżki od 2 lat i cały czas sa oszukiwani przez szefa że podwyżki niedługo będą. O premiach nie wspomnę bo są one do 200zl i to jeszcze jak ktoś się pójdzie o nie prosić. Na początek nie licz na więcej niż najniższa krajowa

@Pracuś

Znalazłem ofertę na olx na stolarza. Praca jest jednozmianowa. Robicie po 8h czy można na przykład robić 12? Długo tam pracujesz ? Wiadomo ze nie ma co liczyć na start na kokosy i super umowę. Ale zastanawiam się czy po czasie można dostać na nieokreślony?

Pracuś

Możesz nawet pracować po 12 godzin jeśli jest praca, z tym akurat nie ma problemu. Co do zarobków no to pracownicy którzy robią tam po kilka lat muszą się wręcz prosić o podwyżkę której i tak nie dostają, A co do umowy to na czas nieokreślony dostaje się po kilku latach. No chyba że da się jakoś dogadać A praca jest głównie na pierwszą zmianę od 6:00 do 14:10. I za nadgodziny jakiś tam dodatek jest

@Pracuś

czyli nie ma tam żadnej osoby, która zarabiałaby więcej niż minimalna krajowa? a jak z awansowaniem u nich? jak ktoś awansuje to dostaje w "nagrodę" tylko dodatkowe obowiązki, czy idzie za tym jakaś podwyżka?

Pracuś

Są osoby które zarabiają więcej niestety są to jednostki. I o jakim awansie mówisz ? Tutaj możesz jedynie awansować na brygadzistę lub kierownika. Dla szefów jesteś zwykłym robolem, oni nawet nie słyszeli o takich stanowiskach jak młodszy lub starszy operator ...

odp.

Nie ma żadnych awansów. Pracowałem tam parę lat temu ale wciąż mam tam znajomych. Zwolniłem się ze względu na wynagrodzenie. Przypadkiem dowiedziałem się że ludzie, którzy nie pracowali na maszynach dostawali te same pieniądze lub 100zl mniej od operatorów, więc poszedłem po podwyżkę. Jak powiedziałem o tym szefowi to udawał że nic nie wie. Złożyłem wypowiedzenie i nagle pieniądze na podwyżkę się znalazły :) Na szczęście nie skorzystałem bo znalazłem inną pracę.

@odp.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rogstol Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Złożyłem CV w tej firmie zadzwonili z biura czy mi pasuje spotkanie z szefem na godzinę 9:00 gdy przyjechałem czekałem godzinę za szefem na rozmowie pytał mnie ten pan ile miałem w poprzedniej firmie mówiłem 16zl na godzinę powiedział mi że napewno mnie nie skrzywdzi. Zaproponował umowę zlecenie na 1 miesiąc i akord żebym mógł się wykazać gdy pojawiłem się w pracy zawołali mnie do biura i jakaś pani mi daje daje umowę na zlecenie do podpisania na 3 miesiące za 17 zł brutto nie wiem co to miało znaczyć czy myśleli że idiotę mają przed sobą. Dodam że posiadam doświadczenie w stolarstwie nie jestem pierwszym lepszym który się nie zna na rzeczy. Bardzo źle mnie potraktowali. Unikać takie firmy jak Rogstol.

były procownik

Czy na drewnie zarabia się 3500 tyś na miesiąc?

Zuzanna
@były procownik

Skąd masz informację, że na tym stanowisku w firmie Rogstol tak wyglądają zarobki? Sądząc po Twojej nazwie użytkownika, jesteś byłym pracownikiem tej firmy, dlatego tym bardziej ciekawi mnie Twoje pytanie, ponieważ skoro tam pracowałeś, to pewnie znasz warunki płacowe, jakie oferuje pracodawca. Możesz napisać, skąd wzięło się u Ciebie to pytanie? Chciałbyś wrócić do pracy w tym miejscu? Odpowiedz, proszę.

Obecny pracownik
@były procownik

Haha kto ci takich bajek naopowiadał?

Zuzanna

@Anonym, czy jeśli chodzi o Twoją rozmowę rekrutacyjną to coś się wyjaśniło? Może warto było skontaktować się z osobą prowadzącą rekrutację kolejnego dnia. Czasami mają miejsce nieoczekiwane sytuacje, które uniemożliwiają kontakt aby przełożyć spotkanie. W takich momentach warto skontaktować się z osobą prowadzącą rekrutację następnego dnia aby wyjaśnić sprawę.

@Zuzanna

Potwierdzam umawiają się na konkretną godzine a potem maja cie gdzies. To nie jest jednorazowy przypadek. Co do Rogoźna? Motłoch. Warunki sanitarne... Nie ma ich! Za to masz toitoie do okola hal. Kierownuczka kacha jak nie przysypia w biurze to straszy ludzi ze ich wywali. Na jednego wartosciowego pracownika przychodzi 5 (usunięte przez administratora) bez pojecia. Zamiast placic tym naprawde dobrym zatrudniaja motloch.

Anonym

Umowiono mnie na rozmowe o prace. A po moim przyjezdzie czekalem prawie 2h a szef/kierownik nikt sie nie zjawil by zajac sie rektutacja. Masakra. Jak tak sie traktuje ludzi ktorzy chca przyjsc do pracy to co dopiero dalej jak juz sie zatrudnia.

wiem co dzieje się w tej firmie to żenada obraża się ludzi nazywając ich głupimi (usunięte przez administratora) a po chwili przeprasza czy to jest zachowanie przystające właścicielowi no chyba że takiemu jak pan P W nie będę pisał nazwiska bo wszyscy wiemy o kogo chodzi

Zainteresowana

Pytanko. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda obecna sytuacja w firmie w Rogoźnie? Czy jest tam umowa o pracę,jakie wynagrodzenie i ile godzin się pracuje?

Beduin..
@Zainteresowana

Idź i zobacz a się przekonasz ..

NIbyktos

takie pytanie czy tapicer tam zarabia 4500-6000zl ? bo wlasnie takie cos slyszalem :)

@NIbyktos

6000 w 3 miesiące ;)

nowy?

Czy w rogstolu zarabia się 3500 tyś zł na 8 godzin proszę o odpowiedz

Były

ludzie postawcie się zażądajcie całości na konto, socjalnego, premii uznaniowej itp pracowałem tam i po odejściu dopiero zauważyłem ile jestem stratny przez Rogstol cudowną firmę trzymajcie i nie dajcie się pomiatać anglikowi i brygadzistom z drewna co za flaszkę sprzedają drewno pozdro

Banda kretynow na stanowiskach to jedno. Okradanie ludzi przez personel biurowy to drugie. Karygodne traktowanie pracowników to trzecie. Kiepskie wyplaty to czwarte. Ale czas pracy to juz żenada. Wlasciciele chyba zapominają ze pracownik tez człowiek i najczesciej rodzinę w domu ma. Pracuj by żyć, a nie żyj by pracowac.

Cicha

Szczególnie powinni zająć się panią Paulinką z biura, która ludzi na godzinach rżnie... Jak można trzymać tak nie kompetentnych ludzi na stołkach?

Maniac

Totalna żenada... Banda głupoli którzy sabotują pracę własnym pracownikom. Najgorszy Anglik, który ma się za wielkiego pana a nic nie robi po za patrzeniem ludziom na ręce... technolog od 7 boleści. 5 Kierowników na tapicerni i żaden nic nie wie i na niczym się nie zna...żenada

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie ROGSTOL SP. Z O.O., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rogstol Sp. z o.o. - Żołędzin

• Jak się pracuje w Rogstol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rogstol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogstol Sp. z o.o.?

Rogstol Sp. z o.o.