ROGSTOL SP. Z O.O.

Żołędzin

Opinie o ROGSTOL SP. Z O.O.

admin 2015-08-02 07:39:50
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie ROGSTOL SP. Z O.O., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.
Maniac 2015-11-29 16:14:16
Totalna żenada... Banda głupoli którzy sabotują pracę własnym pracownikom. Najgorszy Anglik, który ma się za wielkiego pana a nic nie robi po za patrzeniem ludziom na ręce... technolog od 7 boleści. 5 Kierowników na tapicerni i żaden nic nie wie i na niczym się nie zna...żenada
Cicha 2016-02-21 10:40:26
Szczególnie powinni zająć się panią Paulinką z biura, która ludzi na godzinach rżnie... Jak można trzymać tak nie kompetentnych ludzi na stołkach?
Nowy 2016-10-18 01:22:34
Banda kretynow na stanowiskach to jedno. Okradanie ludzi przez personel biurowy to drugie. Karygodne traktowanie pracowników to trzecie. Kiepskie wyplaty to czwarte. Ale czas pracy to juz żenada. Wlasciciele chyba zapominają ze pracownik tez człowiek i najczesciej rodzinę w domu ma. Pracuj by żyć, a nie żyj by pracowac.
Zostaw swoją opinię o ROGSTOL SP. Z O.O. - Żołędzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROGSTOL SP. Z O.O.