F.H. Anpexim

Skierniewice

Opinie o F.H. Anpexim

anonim 2011-04-28 13:06:34
Marzysz o nerwicy? Więc to miejsce jest dla Ciebie! tam nie da się pracować. ludzie odchodzą, bo nie mogą wytrzymać, albo są zwalniani.nie wiem kto dał pozytywną opinie, ale jestem pewien,że nikt z pracowników...
anonim 2011-09-23 17:51:05
Ja tam jestem zadowolona z pracy. Zawsze dostawałam wynagrodzenie to na jakie się ze mną umówiła. Pieniądze zawsze na czas i na konto. Czasami wpadało coś extra. Wszyscy dostawali kasę na koniec miesiąca. Fakt kobieta nie z każdym się dogaduje. Ma strasznie wysokie wymagania. Wkurza się jak robi się coś źle. Nie znosi jak jej się ktoś sprzeciwia - wtedy murowany odpad z firmy.
xxx 2011-10-31 17:26:56
chyba Ci zapłaciła za napisanie takich głupot. Fakt pieniądze wypłacała na czas i nic poza tym.
anonim 2012-01-11 19:03:01
Praca w tej firmie to maskara, nikomu nie polecam( usunięte przez administratora ) Nie wspomnę, że nie ma co liczyć na umowę o pracę. Ciężko jest się doprosić umowę zlecenie.
alelelel 2013-03-21 12:11:27
xxx - 2011-10-31 17:26:56

to prawda.ale to nie sa kwoty dla ktorych warto poswiecic zdrowie.
abc 2016-08-03 14:24:04
Zaskoczę was. Nie wyprostowali. Ciągle jest tak samo. Ludzie przychodzą i odchodzą - jak najszybciej mogą. Jeśli szacunek pracodawcy do pracownika się nie zmieni to nic się w tej firmie nie zmieni. Taka prawda
Zostaw swoją opinię o F.H. Anpexim - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Anpexim