GKS "OLIMPIA" ZPUH

Piekary Śląskie

Opinie o GKS "OLIMPIA" ZPUH

klaus 2014-05-15 21:38:12
najgorsza firma pod względem zarządzania przez p.Smyłę ,dba tylko o swój stołek ,nie liczy się z prawami pracowników ,ma to gdzieś ,omijajcie z daleka tego Smyłę
gość 2014-09-26 12:32:47
z daleka omijajcie kontakty z Panem / w cudzysłowiu / Smyłą , absolutnie nie dba o zakład, ciągle przesiaduje przed laptopem nie interesując się co się dzieje na terenie zakładu, jak kiedyś wyszedł na plac składowy na terenie KWK piekary to nie potrafił wrócić bo nie znał drogi powrotnej , ludziom płaci śmieszne wypłaty /900- 1300zł/ a sam zarabia 10 razy więcej , szkoda czasu i zaangażowania w ten zakład i współpracę z tym kolesiem , ludzi pozwalniał dając wypowiedzenia a odpraw nie chce wypłacić , trzeba po PIP i sądach się włóczyć, daremni zarządzający , pracownicy OK (usunięte przez administratora)
marena 2016-04-30 18:36:14
roboty w zakresie instalacji wod.-kan i gazowej to trudny ale opłacalny fach, to samo mogę powiedzieć o pracy jaką jest obróbka mechaniczna elementów metalowych. ale przynajmniej słyszałam że dobrze pracowników traktują, i sport wspierają to na plus u nich
Zostaw swoją opinię o GKS "OLIMPIA" ZPUH - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GKS "OLIMPIA" ZPUH