logo Castorama Polska

Castorama Polska

Poznań

Opinie o Castorama Polska

2009-06-12 11:54:45
Słowa kojarzące się z Castorama (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .duze mozliwosci
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .OK
Od jakiej stawki można negocjować pensję?1700 pln netto
Najbardziej podobało mi się w Castorama:praca w ruchu
Najbardziej nie podobało mi się w Castorama:zamieszanie
anonim 2010-01-04 15:06:57
atmosfera przyjemna ludzie też, poza jedyną wkurzającą jednostką którą jest blond (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą o kogo chodzi o pseudo kierownika budowlanki reszta jest ok pozdro
anonim 2012-01-26 16:20:39
Najbardziej nie kompetentną osobą która pracuje w Castroramie w Poznaniu to kierownik działu ochrony brak kultury osobistej zachowanie typowego „dresiarza” na emeryturze, opryskliwy, chamski przekraczający swoje kompetencje każdego klienta traktuje jako potencjalnego(usunięte przez administratora) !
Kompletna porażka osoba ta powinna pracować w budce na parkingu samochodowym.
Obsługa przez pracowników innych działów jest ok solidna, profesjonalna i miła.
Krzysztof 2013-01-08 19:04:10
Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.
poinformowany! 2013-06-28 11:18:10
Kierownik działu ochrony w castoramie w Poznaniu z tego co się dowiedziałem To (usunięte przez administratora) JEst to ograniczony człowiek, który nie jest za grosz kompetentny. Nie wiem jakim cudem tam pracuje. Człowiek ten nadaje się do pilnowania budki na budowie lub do siedzenia w domu i czytania gazetki. złożę na niego skargę za oskarżenie!
P 2014-06-07 01:30:07
pracowałem tam przez wiele lat, ba nawet zostałem kierownikiem, ale właśnie wtedy zaczynają się schody, nie ważne już są twoje stosunki z pracownikami tylko cyferki i słupki, a spróbuj zachorować, przecież kierownik nie choruje, atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, ale jeśli chodzi o wyższe stanowiska to typowy wyścig szczurów, jeśli tylko lepiej Ci idzie natychmiast dowiesz się że jednak coś jest nie tak. jeśli ktoś szuka dobrej pracy, to nie tam, a i jeszcze jedno, na stanowisku z-ca kierownika i kierownika nie liczcie na pracę w cyklu 8 godzin, 10 to standard, a i tak zapłacą wam za 8. pozdrawiam i cieszę się że uwolniłem się z tego kieratu.
przedownik 2015-01-16 15:20:02
no widze, ze nikt tu jakos nie chce za bardzo odpowiadac tutaj w castoramie lepsze warunki niz np w obi albo birco? prosilbym o informacje bo nie mam za bardzo porownania a moze wy cos wiecie na ten temat i mozecie mi poradzic gdzie lepiej pracowac? najwazniejsze sa dla mnie zarobki oczywiscie. pozdrawiam
kabi 2015-03-19 02:46:23
castorama to bardzo duża sieć handlowa więc nie może dziwić to , że mają do zaoferowania w każdej chwili wiele ofert pracy. Najwięcej mają ich w Warszawie czego również można było się spodziewac. Widziałem że poszukują obecnie ludzie na stanowiska tj. sprzedawca czy też na stanowiska specajlistyczne.
as 2015-06-24 19:11:43
zarobki w Castoramie w Poznaniu na start? 2002 złote brutto-1500 złotych netto (stawka Biedronkowa) gorąco polecam!
cukiereczek 2015-12-14 17:53:59
a dlaczego ci którzy piszą o zarobkach 1500 netto co jest bzdurą nie wspominają o premiach z zysku 13 i 14 pensjach????
Kolega handlowiec 2016-08-22 22:29:23
Nie polecam pracy w Castorama Swarzędz , na start jest 1600 zł netto , pracy jest bardzo dużo ( wypłata nieadekwatna do pracy) ze względu iż bardzo dużo osób sie z niej zwalnia Przez co na osoby które jeszcze pracują przypada więcej pracy. Odradzam tam pracy szczególnie tez na magazynie. Totalna tragedia. Śmiech na sali ze za przerwę 30min pracuje sie 15 min dłużej np 7-15:15 i 13:21:15 mimo iż zamknięcie jest o 21 Hahaha. Dla kierownik zawsze jest " coś zle" nie będzie pewni bo same sterty , i ogólnie takie gadanie.
kamson 2016-08-30 14:52:04
Słuchaj jak na poczatek to ciesz sie, że ie pracujesz na najniższej krajowej, bo mało kto daje wiecej niż najniższa, poza tym piszesz,ze na poczatek sie tyle dostaje,a Ty ile czasu już tam pracujesz? może za krótko? od razu nikt ci nie da 4 tysiecy, trzeb apopracowac troche
Zostaw swoją opinię o Castorama Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska