Opinie o Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik w Nowa jedlanka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik w Nowa jedlanka

Marek Nowy wpis

Polecam! Sprzedaż została przeprowadzona szybko i sprawnie

zainteresowany

Zastanawiająca jest taka cisza na forum? Przecież są w firmie pracownicy czy jest jakiś powód?

Mini
@zainteresowany

Jest! pracownicy pewnie widza się codziennie w pracy i nie musza kontaktować się ze sobą na tym „forum” :D

Ewelina Nowy wpis
@Mini

Forum służy też potencjalnym kandydatom do tego by mogli uzyskać jak najwięcej informacji o swoim przyszłym możliwym miejscu pracy. Warto więc by było by pracownicy Agrostar wypowiadali się częściej w wątku i dzielili swoimi aktualnymi opiniami na ten temat. Czy Ty jesteś pracownikiem firmy i możesz coś o tym napisać?

Mini Nowy wpis
@Ewelina

Ewelina sarkazm, sarkazm. Byłam pracownica. Firma typowo rodzinna, nie szukają nikogo z zewnątrz. Wyjątkowo bliskich, zaufanych ludzi.

Łukasz

Rzetelna i sumienna firma. Tylko ta cena od 5 lat taka sama. Koszty wzrosły. Nie ma motywacji do pracy i rozwoju.

Łukasz Nowy wpis
@Łukasz

Jaka firma w tej specyficznej branży wytrzymała by 5 lat z ta sama ceną? Koszty wzrosły? Na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach?

pelcania@vp.pl

BARDZO SOLIDNA FIRMA.SPRZEDAJE BYDŁO JUŻ 8 LAT,NIGDY NIEMA ŻADNYCH PROBLEMÓW I CO NAJWAŻNIEJSZE CENA!!! POZDRAWIAM ROLNIK WARMIA-MAZURY

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Darek

Im lepiej firma stoi tym bardziej przeszkadza to konkurencji więc inspiruje do oczerniania?

Halina

I tak teraz ciężko byłoby się dostać do Agrostaru, bo chyba nie szukają żadnych pracowników? A tak z ciekawości, to na jakiej umowie jest ta najniższa krajowa? O pracę, czy zlecenie?

Łukasz

:D :D :D coś pięknego:) nie hejtuj, stary chłop jesteś:D moje komentarze znikają (nie wiem czy wiesz ale są jedynie archiwizowane na tym portalu, razem z IP:) zero odpowiedzi o kontakt, zero o spotkanie , każdy wie o co chodzi;) #niekarmietrolla

Paula

znam temat:D Firma best of the best jak patrzę na te bzdury wypisywane przez tego niewdzięcznika to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. agrostar górą pozdrowionka kochani!

Władek

Polecam.

Łukasz

Dalej walczycie???? Tak odezwał się i nie udawaj ze nie wiesz kto, syn jednego z szefów. Jeśli ktoś ciężko pracuje od upadku słusznie minionego systemu czyli ponad 30 lat to można go nazwać nowobogackim? Niech każdy inteligenty człowiek odpowie sobie sam???? Typowy polaczek, jak ktoś ma więcej to wróg. Jesli według ciebie ciężko jest wyłuskać prawdę w internecie to czemu sam kłamiesz? Wypadki w pracy przy ciężkim bydlę zdarzają się często, u nas tez. Nie słyszałem żeby ktoś „chuczyl” o tym wypadku. Jeśli coś wiesz ze było nie tak zgłoś to do odpowiednich organów lub pozwiemy cię o pomówienia. A może będziesz miał odwagę spotkać się ze mna i powiedzieć mi te kłamstwa prosto w twarz? Czekam na kontakt.

Łukasz

Nigdy nie byłem twoim przyjacielem wiejski hejterze. Wiedz ze wszyscy wiemy ze to ty;) Jaka szybka odpowiedź i ile „uśmiechniętych buziek” i chorągiewek, pewnie nawet dzieciom pozabierales telefony żeby kliknąć:D tak 30 lat to kupa czasu i to nie moja wina ze twój ojciec przez ten czas pierdzial w stołek i mówił „kiedys to było”.. musisz mieć ciężkie życie z taka ilością jadu i zazdrością:D od „pozywań się” mamy dobrych adwokatów, wiec żadnych sił nie musze zbierać. Jeśli jesteś taki „peace and love” to dalej czekam na kontakt i spotkanie;)

Zuśka

To jednak szukają kogoś do pracy skoro zwolnili? Szukają do biura czy w innym charakterze?

@Zuśka

Zwolniony został kierowca, na którego mamy kilku chętnych od dosyć dawna;(

Halina

Jakie zmiany zaszły od waszych ostatnich wpisów? Cały czas firma jest rzetelna? Nie widzę na stronie żadnych ofert pracy, jak można aplikować? Firma Agrostar zajmuje się hodowlą zwierząt, ale widziałam że mają również infolinię, która jest czynna od 8 do 16. Może ktoś był ostatnio na rozmowie w firmie? Jak przebiegała?

magraret

jeśli miałabym znowu wracać fdo branży skupu bydła to na pewno szukałabym firmy rodzinnej właśnie takiej jak ta, a nie jakiegoś bezdusznego korpo. zajmują się sprzedażą bydła na ścianie wchodniej, ciekawe jak teraz to idzie

Mariusz

Bardzo dobra, uczciwa, sumienna firma godna polecenia dla rolników sprzedających bydło, jak i kupujących towar.

filip

Bardzo dobrza i rzetelna firma, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik - Nowa jedlanka

Agrostar sp.j. A.Starownik J.Starownik
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 87
    21-109 Nowa jedlanka