RHENUS DATA OFFICE POLSKA SPÓŁKA Z O.O- dawne REMONDIS

Tarnowskie Góry

Opinie o RHENUS DATA OFFICE POLSKA SPÓŁKA Z O.O- dawne REMONDIS

pijk 2014-08-29 10:39
Kierownik miły , próbuje rozwiązać problemy , logistyka czasami zamiesza , rozmowa z dyr. zawsze otwarta
Wcr 2014-09-17 10:22
Nigdy nie zdarzyło mi się pracować w gorszej firmie, niż Rhenus w Tarnowskich Górach. Kierownik, Jaśnie Wielmożny Pan Grzegorz K. może sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi swoje podejście do ludzi. Można zapomnieć o miłej atmosferze w pracy, wszyscy obgadują za plecami, ciągle jakieś przekręty. Zatrudnienie na umowę zlecenie, praca po 16 godzin(oczywiście nadgodzin żadnych nie ma) Wstawałem o 3 rano, 21:30 wracałem do domu.(Jeździłem samochodem) Na hali trzeba prosić o wyjście do toalety, choć jak Jaśniemu Panu Grzegorzowi nie pasuje, to może się na to nie zgodzić. Panie Grzegorzu, proszę na przyszłość oferować pampersy pracownikom w razie braku humoru. Ciężka harówa, wyzysk, chamstwo w pracy i wszędobylska nieuczciwość za marne grosze - tak wygląda "praca" w tej firmie.
k0_ 2014-09-24 08:46
Pracowałem tam prawie rok. Brak słów po prostu.( usunięte przez administratora )Tak najkrócej można opisać zasady, jakimi kieruje się obecnie już Chorzowski (kiedyś Tarnowskie Góry) oddział Rhenus Logistics. Zostajesz zatrudniony w formie "Umowa zlecenia". Pracujesz tak jako kierowca. Jeździsz zdezelowanymi gratami, które tylko ładnie wyglądają. Pracujesz po 15-16 godzin. Zapomnij o przerwie, żeby się gdzieś zatrzymać na chwilę, zjeść śniadanie.
Ciężka harówka w tragicznych warunkach. Firma fajnie wygląda na papierze czy na własnej stronie internetowej. Realnie są to stare archiwa w piwnicach, gdzie nikt nie chce wchodzić (często od wielu wielu lat). Wtedy wrócisz do domu o 22. Gdy psuje się samochód w trasie firma ma Cię gdzieś. Nie licz na lawetę. Musisz czekać na jakimś wypizdowie, aż ktoś zjedzie na bazę i łaskawie zostanie puszczony ratować kolegów. Cała firma to totalne układy i podlizywanie się. Dzień bez obgadywania za plecami jest dniem straconym. Wszystko jest tak wyliczone, aby pracownik nigdy nie dostał 50 groszy więcej. Śmieszne bywały też sytuacje, gdzie pracownicy pracujący tyle samo godzin w miesiącu na takiej samej stawce otrzymywali inne wynagrodzenie.
Na koniec dodam tylko, że główne motto kierownictwa to : "Dziękuj, że pracujesz. Jak się nie podoba to ( usunięte przez administratora ) Nie polecam nikomu. Każdy dzień tam to utrata zdrowia psychicznego i fizycznego.
Tymek 2016-04-24 18:58
@fibro masz rację, nie powinieneś mieć problemów z aklimatyzacją w firmie, że tak to ujmę, dobre zarobki wypłacane na czas, dostęp do socjalu i godne warunki pracy
Zostaw swoją opinię o RHENUS DATA OFFICE POLSKA SPÓŁKA Z O.O- dawne REMONDIS - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RHENUS DATA OFFICE POLSKA SPÓŁKA Z O.O- dawne REMONDIS