Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Romuald Rumsztyk

A co to tyle hejtu się wylewa tu na forum?! Coo? Piniendzy więcej chceta tak? Mało wam, podziękowalibyście że robote macie a nie ciągle mało, że opłaty że to że tamto. A to już 3200zł brutto wam nie starcza??? Przecież to kupa piniendzy jest opłaty zrobisz na życie starczy a jeszcze dziecku czekolade kupisz(bez orzechów) albo wafelka góralka bo dobry i tani. Nawet na wycieczke cos sie da uciułać ale nie daleko na najbliższą rzeczkę nogi i kija zamoczyć. Co sie nie da??? Nie ma rzeczy niemożliwych. Można se żyć jak panisko i wywalone mieć na wszystko! A coo! Abb dba o nas mamy kasy jak lodu jak Eskimosi na Antarktydzie. A jak braknie do 10-go to lece do bociana to jest pewniak jak skręcenie makowca z rana.

bolo
@Romuald Rumsztyk

nawijalnia dostała podwyzki a inni nie dlaczego

GREEN ISLAND ABB

Kto sie chce podzielić obiektywną opinią o naszym "wspaniałym" abb? Czy jest ktoś tu naprawdę zadowolony z zarobków i wykonywanej i nakładanej na niego pracy? (nie mówię tu o pociotkach i znajomościach co przychodzą sobie do pracy jakby byli na wakacjach - te osoby niech sie nie odzywają)

Dzięki

Drogi liderze i mistrzu produkcji z abb. Dziękuje za zwolnienie mnie bo w nowej pracy zarabiam tyle samo netto co u was brutto i miw pracuję w systemie cztero brygadowym na agencyjnej umowie. A tak na poważnie to jesteście (usunięte przez administratora) jakich mało,jak mnie zatrudnialiście to wiedzieliście że nie miałem doświadczenia w tego typie robocie ale jak się nie chce szkolić ludzi i oczkuje się że będę pracował jak pracownik z 10 letnim stażem. A później człowiek dowiaduję się że został zwolniony bo był za mało zaangażowany i to przez SMS... Ale dzięki, mam teraz prace w lepszych warunkach za lepsze pieniądze mimo że tam nie wymagają udt. Do ludzi co chcą tam pracować a szczególnie mlodych, nie idzcie tam bo jeszcze nabawicie się kompleksów. Jedna gwiazka.

Madhouse
@Dzięki

Dokładnie. Uczą wszędzie po trochu i chcą żeby wszędzie robić szybko i dobrze a niestety jak się jest niedouczonym to praca nie idzie płynnie. Dom wariatów i chore zasady. Powodzenia w nowej pracy jak widać jest życie poza abb. Nie wiem co to za lider i mistrz ale to jest jakaś pomyłka to oni powinni być zwolnieni.

Gargamel
@Dzięki

a możesz powiedzieć gdzie teraz robisz i lepsze są zarobki nie czepiają się i nie ma wymogu udt jaki system pracy bo chętnie też skorzystam

PAPA Smerf
@Gargamel

dam ci dobrą radę Gargamelu trzymaj się z daleka od wioski smerfów bo będziesz stąd smerfować w podskokach razem ze swoim klakierem.

ŻENADA ABB
@Gargamel

Aaaa! hu cie to obchodzi! Pracuj w tym nikczemnym abb i sie nie pytaj.

Pani Dyrektor

Niczego już wam nie mogę obiecać nawet premii bo budżet firmy się nie dopina ale pamiętajcie w pracy ŁOGIEŃ Z (usunięte przez administratora)MA IŚĆ!!!

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

KOLESZKA

Na magazynie to można przychodzić nawalonym jakk szpadel w pracy poprawiać ale wystarczy, że razem z majstrem zamawiasz jedzenie z restauracji i jest wszystko ok.Ludzie kasy nie mają na opłaty a koledzy majstra już mają takie stawki, że żarcie będą z Szeratona zamawiać!

Jarosłafff Fistaszek
@KOLESZKA

Niech se jedzą a hu hu cie to obchodzi biedaku. Ty wydajesz na piwo i szlugi dlatego cie nie stać chłopku

KabiNówka

Zastanawia mnie czemu na magazynie jest tak mało liderów... Pracy jest od groma a liderzy popisu nie dają brakuje tam świeżych młodych ludzi a awansują niepelnosprawnycb aaaa tfe

CWELOWNIA ABB

Co tu sie dzieje w abb!!! Przyjmują juz ludzi prosto z ulicy. Ta firma moralnie upadła już powoli nie ma kto tu pracować. Kto przyjdzie to już po kilku dniach rezygnuje. Wstyd Abebole! To jest brak szacunku! Aaaa! Tfffuuuuuuu!!!!!!

Ol
@CWELOWNIA ABB

Z ulicy pierwszego lepszego bardziej będą cenić niż długoletniego pracownika.To zryte korporacyjne głowy są.Oby to zbankrutowało i to towarzystwo kierownicze bez pracy zostało.Dla nich dobra kasa samochody służbowe a na produkcji nie ma bo straty.Pluje na nich.

Kasa

Spjo zawsze możesz szczekać :) czyli uja mamy uja dostaniemy prze panią !!!

Mongol

Człowieku 2900 to po 5 latach ludzie w ABB nie mają.Nasikać na tą firmę.Obluda i brak szacunku dla człowieka na porządku dziennym.A roboty że go Ho. Ho.A jak o premi mowa to firma straty przynosi.To jak wy durnie rządzicie.

FRAJERNIA KOMPONENTY

Ile w tym roku jest niedziel pracujących bo zbieram na bentleya?

Rookie

Czy jest możliwość przejścia na magazyn bo już dość mam pracy na innych działach. Chciałbym się pobyczyć na wózku popijając kawę z termosu.

Kurt Rolson
@Rookie

Na stółówke nie ma czasu iść to pijemy na wózku w termosie. Więcej się wleje to na dłużej kawka daje kopa wtedy jeździmy na wózkach jak Kubica po bandzie i robota je zrobiona i szefowa zadowolona. Chyba o to chodzi nieprawdaż?

POLAK POTRAFI
@Kurt Rolson

Każdy chce być Kubicą tylko umiejętności nie te. Jeżdżą i obijają wszystko. Dobrze że słupki ochronne powstawiali. Co jeden lepszy. Jeździć to trzeba umieć a niee! Papier ma a nie wie jak wózek uruchomić.

@POLAK POTRAFI

Kolego/koleżanko juz nie przesadzaj mamy w firmie doświadczonych i dobrze jeżdżących magazynierów a to, że im się robić nie chce to już co innego. Ja nie wiem czemu oni tacy rozpasani???

Kanban
@AJ LOF POŁLEND

Odezwał się wzorowy operator spędzający pół zmiany na pecie z kawą w ręku.

@Kanban

Ja jestem niepalący. i już się mylisz, została tylko kawa/praca; praca/kawa. My się nie obzdykujemy jak WY!

Kanban

Nie rozumiem twojego rolniczego dialektu. Nie zapomnij Ursusa przepalić

@Kanban

a ty strzel se w pracy kanbana a po pracy wsiądź w Tarpana i jedź do swej wioski oporządzić kury nioski.

Nikt
@AJ LOF POŁLEND

Wkręcają dalej te swoje cztery śrubki do niczego więcej się nie nadajesz

Nygus
@Rookie

@Rookie też chciałbym się pobyczyć na produkcji i pograć w telefonie schowany za maszyną i oglądać filmy na (usunięte przez administratora)

Gruby msrek
@Nygus

Ja grałem za maszynom i mecze oglądałem s Broda liderem mnie zrobił.Dzieki.Kasa się zgadza.

Nygus
@Gruby msrek

Jak cię broda liderem zrobił to będzie cię musiał w........cwaniaku za maszyny.

EDINSON KAFTANI

Chciałem zwrócic uwagę, że u nas w firmie nie ma dofinansowania na obiady. Trzeba kupować za swoje ciężko zarobione pieniądze jakieś kluski z makaronem z automatu albo czerstwe buły po 8 zyla. W innych firmach coś takiego jest dostaje sie na karcie jakis cash na obiad. A u nas? Pupa blada...a przepraszam raz na rok firma rzuci ochłapy w postaci bagietki z serkiem. Co w hiltonie nie dojedzą to pracownicy abb to zjedzą.(usunięte przez administratora)

Lampeczka
@EDINSON KAFTANI

Jeszcze żeby piwo do tego obiadu dawali albo lampkę dobrego wina to wtedy było by pięknie łot coo!?

Krys

W magazynie brakuje jedna czwarta składu a produkcja ma śmigać.Dobre jaja.Kto tam rządzi?Jaś Fasola. ?Za co oni biorą pieniądze?Zero organizacji.Wszystko na żywioł.Firma szwedzko szwajcarska.Ale Polak rządzi.Pamietacie 10 lat temu?Były podwyżki.Byla spokojna robota.

Ila

W firmie jeździ masa samochodów służbowych a dla elektrycznego nie ma określonych zasad ubezpieczenia.A fe kierowniczku magazynu.Znowu bredzisz..Czasami mówisz jak byś był na silnych lekach.A Twój samochód to co?Wozisz się za darmo.Pewnie za palenie dali.

Brzucho-mufca

Ile osób pracuje w abb? Czy są obecnie wolne miejsca bo chciałbym Łojca tam do was wysłać. A niech se chłop popracuje na stare lata w porządnej firmie z "porządnymi" ludźmi. Koligacje rodzinne tam panują, że syn łojca, łojciec syna na pewien dział wciąga to ja se mysle, że tam jaka najwyższa kasta pracuje? Grupa zamknięta z zewnatrz sie nie dostaniesz. A mój łojciec papier ma na wszystko i tez musi się dostać.

Kapuczino z kapucyna
@Brzucho-mufca

Radze ci, nie przyprowadzaj tu ojca bo tu jeszcze trzeba ruchy zagęszczać. Wystarczy że młodych eksploatują a starego jak ci przetyrają to nie będzie wiedział co sie z nim dzieje. Ale jak pieniadz potrzebny to czemu nie? Niech nadweręża zdrowie, które w tych czasach jest tak cenne.

Szczepta sie mówili

Powiedzcie mi, jak to z tymi szczepieniami ma być bo podobno fajzer+loteria=samochód. Jak chcecie to sie nie sczepcie większa szansa że samochód trafi do mnie a szczepionka rozejdzie sie po kościach i mi nie zaszkodzi a nowa bryka w garażu będzie. Takie loterie to ja lubię. Rękę wystawiasz ukąszenie komara a za to samochód. No po prostu superowsko łatwiej sie nie da.

TUSKniemieckiAGENT
@Szczepta sie mówili

Tyy! A teraz słuchaj Tusk wrócił do Polski na szczepienie bo dowiedział się o loterii i nagrodach. Taki z niego zachłanny dziadyga. Panie premierze lepiej pakuj pan wrotki i do Merkelowej zdać relacje jak to w tej Polsce źle jak to łamane są wszystkie prawa i konstytucja i nie ma wolności słowa. a najlepiej weź pan ze sobą budkę, nitrasa i resztę tej przestępczej bandy z placformy.

PREZES
@TUSKniemieckiAGENT

Zaraz zaraz! A dlaczego ty nie szanujesz Pana Tuska przecież on opuścił Polskę drewnianą a zastał murowaną. No chyba to jego zasługa?

Bubu
@TUSKniemieckiAGENT

jeżeli już mówimy o złodziejstwie pisowowski ciulu to powiedz czemu właśnie zero ziobro...umorzył wałek na miliony z respiratorami... ....hmmm pewnie i tak nie odpowiesz nic ciekawego pisowski betonie

PO STOKROĆ ZDRAJCA
@Bubu

a powiedz mi kolego co takiego sensownego Platforma zrobiła bo oni nawet się juz z tym nie kryli. Już byli i są tak bezczelni i perfidni w swoich poczynaniach, że tego nie da opisać się słowami. Nie mówię że pisowcy są nie skazitelni bo mają wiele za uszami ale chociaż w jakimś niewielkim procencie % coś robią dla tej Polski i polskich Polaków :) na tą chwilę są mniejszym złem bo nie ma innej godnej opcji politycznej. A PO jest kontynuacją założonej przez Tuska KLD gdzie miał powiązania i był współfinansowany przez niemiecką agenturę. Dlatego jego rządy były i będą podporządkowane obcym państwom tudzież Niemcom. Tusk jak dla mnie i dla ponad połowy Polaków jest zdrajcą narodu z PO włącznie.

ANTY PIS
@PO STOKROĆ ZDRAJCA

Miliard dla TVP, ponad 200 milionów dotacji dla Rydzyka, ustawa anty aborcyjna to tylko przykłady dalej ślepo wierz w swoją dobra zmianę bo dają Ci 500 zł co miesiąc ale to już nie ważne że sklepie zabiorą Ci dwa razy tyle. Paliwo po 5.50 za litr fajna ta Polska tak pro ludzka.

TW Bolek
@ANTY PIS

Dobrze, widze nie dogadamy sie. Przestan oglądac polsat, tvn i włącz myślenie. "Nie o take Polske walczyłem." Jeśli lubisz jak ktoś ci w oczy pluje a ty mówisz ze ciepły deszcz pada to w porzadku. Wierz im i zachwalaj ich politykę bez żadnego programu. Bo dla nich co polskie i opłacalne zawsze będzie nieopłacalne.

Bubu
@TW Bolek

,, Przestan oglądac polsat, tvn i włącz myślenie......hahahaha i pewnie ma zacząć oglądać propagandowe tvpis...które jak widać wyprało ci resztkę mózgu :)

ANTY PIS
@TW Bolek

Obowiązkowe badanie prenatalne za które musisz zapłacić 300 zł na którym dowiadujesz się za twoje dziecko nie rozwija się prawidłowo i prawdopodobnie umrze po urodzeniu. O taką Polskę walczysz? Takich rzeczy dowiadujesz się na tej swojej propagandzie? Lekko jest o tym mówić ale doświadczyć dramat ale przecież każde życie jest ważne nawet to którego już nie ma.

ANTY POKO
@ANTY PIS

Ok. jak tak mówisz to przedstaw mi swoje wartości. W co wierzysz? Co wyznajesz? Czy jest w tobie chociaż odrobina patriotyzmu? Czy posiadasz jakieś wartości moralne? A wracając do przepychanek słownych bo podajesz argumenty jak dziecko z I klasy że: "TVP dostało miliard, Rydzyk bańke" itd. itp. Człowieku opuść tą sekte bo ty już jesteś owinięty wokół palca. Ten polsat i tvn naprawde wyprał ci mózg. Lepiej poczytaj sobie z wartościowych źródeł za czyje pieniądze pan Walter założył tvn. Ty mi nie wpieraj że oglądam tvp bo informacje czerpie z rzetelnych niezależnych mediów a poza tym mam rozum i widze co sie dzieje i tak jak było napisane wcześniej najważniejsze jest zeby Platforma obywatelska czy Koalicja O (jak zwał tak zwał) nie doszła do władzy bo to najgorsze co może spotkać nasz naród. To co oni złego narobili nie sposób tu wymienić, braknie miejsca. Popierasz aborcje pewnie lgbt też więc powiedz jak przyjdzie jakiś transgender do szkoły twoich dzieci i jeszcze się obnaży i skrzywi psychicznie twoje dzieci będziesz zadowolony i szczęśliwy?

P jak Polak

Człowieczku!? Śmieszny jesteś i żałosny jak politycy Platformy oni też nie mają argumentów a cały czas się plują. Jak jest takie zagramaniczne ABB to niech sobie będzie ale trzeba też wzmacniać i wspierać polską gospodarkę (nie myl tego z konikami i uprawą ziemi ciulowaty (usunięte przez administratora) z miasteczka!) i nie rozbijać, nie rozszarpywać i nie rozsprzedawać za garstkę srebrników. A może ty też myślisz, "po co nam port lotniczy jak mamy główny w Berlinie a po co nam tunel w Świnoujściu jak można nadrabiać kilometrów i jechać przez Niemcy albo czekać na prom wiele godzin?" Pomyśl tak obiektywnie tak na twój chłopski rozum: co takiego platforma zrobiła dobrego? Wymień chociaż trzy punkty, trzy główne sukcesy swoich rządów? Podpowiem ci, że jak Tusk obiecywał zieloną wyspę i każdy do niej będzie wracał to kazdy pierwszym lepszym busem czy samolotem udawał się do Anglii. I nie gadaj głupot bo jesli nadal by rządziło PO to byś jeździł na szmacie gdzieś w Anglii. Nie przeszkadzam...jedz dalej to Bubu grubasku.

Gumowe ucho
@P jak Polak

Już ci wymieniam Polaku plusy dodatnie rządów PO. Mianowicie są to: budowa stadionów na Euro 2012 w Polsce, budowa dróg i autostrad także na euro. A teraz druga strona medalu tychże przedsięwzięć czyli najwyższe koszty budowy. Tak drogich i przepłaconych inwestycji nie było w europie a może i na świecie. Grube wałki na grube miliony. Za jeden wybudowany stadion w Polsce można byłoby wybudować 2 stadiony.

Szlachta nie pracuje

Jak wygląda praca i co u was się wykonuje? Czy zarobki są na poziomie znaczy godziwe?

ZDZISEK Z TESTÓW
@Szlachta nie pracuje

U nas to sie robi silniczki rózne przerozne i śrydnie i małe i duze a kryncą sie jak trza. Jakbyś sobie popatrzał to byś wiedzioł o co mi chodzi. A tak to mozesz sobie tylko wyobrazić. Kapitalna robota. Na testach jak go tam załączymy zeby sie rozruszoł. no cos pieknego. Ten dzwiek jak byś łodpolił lambordzini. Zapraszamy na dźwi otwarte to se troche pochodzisz i sie porozglądasz tylko wez maseczke zebys nas nie pozarażoł jakim wirusem pierunem jednym.

Za-yerba-ny hasziszem

Z którego dworca odjeżdża bus do ABB?

DŻORDŻI PIERDŻORDŻI

Ile sie zarabia na poczatku przygody z abb? I jak wyglada sama praca na silnikach? Czy jest mozliwosc szybkiej podwyzki i awansow? Jestem po studiach ale chciałbym zaczac na produkcji. Nie chce pisac prawdziwego imienia bo boje sie ze ktos mnie rozpozna. Mówcie mi DŻORDŻ a moze bedziemy razem pracowac.

Kibic z Polska A Be Be!

Granit Czaka i Embolo! a na koniec pier(do)lolo. Słicerland gola! Całe abb w Polsce trzyma kciuka nawet Dragomir Okuka!

Dziordżio Kieloni

Czy są przyjęcia teraz do firmy??? Jestem w potrzebie i mam złą sytuację finansową. Szukam czegoś na już i cos pewnego.

PIERDZILUIDŻI
@Dziordżio Kieloni

Z tego co wiem i z tego co mnie wiadomo przyjęcia są przez jakieś agencje pracy ale nie radziłbym bo ja się na agencji zawiodłem. Przyjechałem tu prosto z Włoch ze słonecznej Toskanii. Mówili mi, że tu nowy ład wprowadzają i będzie jeszcze lepiej niż u nas we Włoszech więc mówię dobra jadę porzucam te marne eurasy trzeba sie dorobic w Polsce w Abb a tu tylko agencja i marne zlotuszki. A przez abb tez sie nie zarobi jedynie kilka stówek wiecej niz przez agencję. Oj słabo słabo mamma mia!!!

jankes
@PIERDZILUIDŻI

Ja chyba jednak zaryzykuję..... przyjechał ja tu z wysp...wrócił z angielskiej niewoli....bo tu tak dobrze podobno , dobra zmiana .nowy ład Miał siem w stoczni najpierw zatrudnić....ale tam tylko stępka gnije.....a w innej łódz podwodna z dykty się rozkleja To może coś w centrum kraju....działke sem kupił i krówke ...bo pincet dadzą...i korytko łot świń zalał wodą na łoczko plus dzieciora dorobię i kasę mam...to to z ŁABEBOWA to ino dodatek by był Martwi mnie tylko ta comiesięczna danina....dla jakieś sekty z Torunia....co to telewizyjum mają i radio Ale....przecież tu jest tak pinknie i wspaniale

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.