Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Brawissimo

Filie naszej firmy otwierają Rework sp Z.o.o.Główne cele to produkcja wysyłka reklamacja selekcja wysyłka ekstra transport i kara poszukiwane osoby o niskim współczynniku inteligencji do kontroli zaraz będzie tyle reklamacji jak w momencie gdy zaczynaliśmy z J.C no przecież jest 100% kontroli to sabotaż i znowu Nowy dyrektor będzie????????

Nowiny Bojszowskie

Nie ma jak imprezy rodzinne.To że planista ma chrapkę na kierownika wiedzą wszyscy ale że najlepszy kolega chcę być planistą to niepotrzebnie się pochwalił ale ten świat mały Panie Kierowniku już jest pan sam więc radzę się bronić zanim będzie za późno.Najlepszy kolega już pana olał drugi robi to od dawna a każdy o tym panu mówi od majstra do zwykłego robola a wiem że nie jest pan głupi żeby się dać wycyckać trzeba być świnią bo potem zostanie tylko płakać.

W kupie siła

zniesmaczony

Jak długo będzie planista i jego żona Fiona tak długo ta firma nie wyjdzie na prostą.Cały czas tylko knują i psuja atmosferę.Jest nas dużo wiec wynieśmy ich za bramę.Udźwigniemy ten ciężar!!!!!!!!!

przysłowie

Szanuj kierownika swego bo możesz mieć gorszego.

pacanie

Odpier.dol się od kierownika statysta to ty jesteś pisz tak dalej to kierownika bedziesz miał takiego .uja że 8godzin się nie ruszysz ze stanowiska.

Zmieńcie kierownika

No jak to kto,kierownik statysta .Dowiedział się z plotek.

?????????

raz gadka że ustawiacze mają robić na prasach potem że mają zazbrajać jeszcze później że i zazbrajać i tłoczyć macie pomysł na funkcjonowanie produkcji czy nie kierownik mówi że będziemy ustawiaczami od poniedziałku dyrektor że na razie nie bo brakuje ludzi kto tu decyduje dyrektor kierownik czy produkcja macie jakieś ustalone zasady bo wszyscy się z was śmieją.

Pomylone z poplątanym

Panie R..er proszę sprawdzić nasze karty pracy codziennie piszemy oczekiwanie na wózkowego materiał dopuszczenie czy też pojemniki co odbija się na wyrobieniach zajmie to panu parę godzin bo mamy wrażenie że nic pan o tym nie wie w raportach do pana nie ma o tym ani słowa to setki godzin strat w miesiącu podciąganych pod nasze wyrobienia co je automatycznie obniża proszę żądać wyjaśnień dlaczego tak się dzieje i odpowiedzi na zabraniu w poniedziałek dla pracowników Mamy informacje od kierownika że od poniedziałku ustawiacze nie będą pracować na prasach więc kto ich zastąpi crs.

Prawda

Jak najdalej z tad......

grafolog

co za baran pisze sam ze sobą posty i prowokuje baranie jak chcesz to robić to zmień chociaż pisownię bo jak widzę to twoje - !? !!! ! od razu wiem że to ty matole

Idiot

Musisz mieć bardzo wysoki iloraz inteligencji patrząc po formie wypowiedzi.żal

popieram

Obserwuj jak rudy sie wypina cwaniaczku

Od kołyski tak się kręci fanatycznie pierdol*nieci

Popieram Cie kolego!mdli mnie na widok niektórych ludzi którzy uśmiechają się do ciebie,przybijaja piątki,na fajce szmery bajery,dobrzy koledzy,a tylko odejdziesz to ty taki i owaki i oczywiście jak by inaczej na forum trzeba cie oczernic!Wy wszyscy poj*ebani!

Brak słów

No i niech robi jej sprawa,patrz na siebie rób swoje 8 h i spier dalaj do domu żyć swoim życiem a nie jeden na drugiego,a jak nie pasuje to won z firmy!!!roboty pełno w Tychach!pierwszy raz pracuje z takimi ludźmi jak Wy!!!

Jo

Ja myślę, że Pani Ffff. jest najnormalniejsza - widzi, patrzy, obgaduje i nikomu nie wierzy i jest naj......

Były

Dawno mnie tu nie było byli koledzy ale widzę bez zmian zamiast zająć się robotą to w głowie byle komu pojechać,zgnojic,ublizyc,co Wy macie w głowach?chyba nie za wiele?!Na miejscu pracodawcy poszedł bym na policję namierzyl wasze telefoniki i po kolei w y p i e r d a l a ł na zbity pysk!podobno zwiekszyli Wam normy,chyba za mało że macie jeszcze czas w pracy wypisywać głupoty na swoich kolegów i koleżanki!znajomi z obecnej firmy jak wchodzą na Wasze forum to nie wierzą w to co tu wypisujecie!wstyd mi że musiałem z kiedyś z Wami pracować choć parę osób normalnych się znajdzie!

Operator

Intrygantka bez zasad z tego babsztyla

ok

A czy nasza kasieńka będzie w sobotę na imprezie? Kasiu mam nadzieję że tak

Kurczak

Fuj

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy