Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Majówka o chlebie i wodzie

Panie R nie zazdrosze panu wogóle zabrał pan premie tłoczarzą z których zakład żyje może to i sprawiedliwe bo jak kogoś nie ma w pracy częściej niż jest to za co miałby ją dostać problem z tym że teraz na produkcji już nikt nie będzie robił norm bo nie ma motywacji.Często koledzy piszą że jak komuś nie pasuje niech się zwolni do tej kwesti odniose się na końcu.Rynek pracy jest tak ubogi z racji małego bezrobocia w mieście że fachowcy do nas nie przyjdą a wszyscy których przyjęliście w ostatnim czas albo są na l4 albo już zrezygnowali bo to najcześciej sami kombinatorzy których nikt nie weryfikuje zanim podejmą u nas prace.Tylko idiota zwolnił by się z naszej firmy ale na zaangażowanie już nie liczcie.Zastanawiałem się z kolegami co zrobić żeby w zakładzie była lepsza atmosfera wnioski przerażające większość z nas w tym ja stwierdzilismy że pacjent jeszcze oddycha ale mózg już dawno nie pracuje.

sbl

Nie ma to jak samemu sobie posłodzic:-)

My nie chcemy takiej współpracy

Dyrektor powinien zaproponować podwyżkę i stanowisko planowaniu Michałowi .I a na jego miejsce nowego majstra jak rozmawiałem z kolegami to wspominaliśmy jak Michał zastepował pana Madź.. i codziennie nie było problemu z planem który był aktualizowany przez Michała na bieżąco robił to pierwszy raz a nie wytnij wklej jak nasz ukochany planista.Tylko chęci zaangarzowania i ambicji a tego mu nie można odmówić.O plan na mx to trzeba się prosić bez przerwy albo samemu z witoszk...m kombinować.

Trener

Powiem wam ze jest chyba w tym coś prawdy państwo M nas Oklamują jednym zawyrzaja drugim obniżają normy to jest zależne od tego jak kogo lubią a my nie mamy do tego dostępu jak sprawdzić a nikt u góry tego nie kontroluje wiec się nie dziwię dlaczego co poniektórych nie pasują tabele wyrobienia norm

Proszę to wyjaśnić

W (usunięte przez administratora) mam ich 500 złoty panie (usunięte przez administratora) w konia pana robią w raportach jak chcą my piszemy oczekiwanie na wozkowego materiał dopuszczenie czy pojemniki a w komputerze wprowadzają pod wyrobienie zanirzając nam normę.Proszę interweniować bo piszemy do właścicieli że nas okłamujecie i ich też.

wpadka cnd

Państwo M naucza sie pracować a nie żreć kombinować i leniuchowac

wpadka

I dali znać o sobie państwo M. Ten planuje a ta karty wprowadza. Reka rękę myje bo planista żeby zapchac dziury swojej noeudolnej pracy chce wykorzystać ustawiaczy. Pamiętaj Marysiu droga nie tedy droga. Ustawiacz to nie bankomat. Jeszcze wrócą takie czasy ze państwo M wrócą na prasy

My idziemy do przodu czy tylko pozory stwarzamy

Jedyny ustawiacz to pan Bebak .M przyjdzie zazbroi pomoże jak potrzebujesz pomocy reszta to jak kolega pisze niektóre zazbrojenia to 10 śrub i narzędzie w osi choć nie zawsze to małe dziecko zazbroi.Panie Rymer skoro target przezbrojenia to od 30 do 1,30 to gdzie zysk dla zakładu skoro operator i ustawiacz czas przezbrojenia piszą w tych granicach albo jeszcze dłużej a robią to we dwóch niech pan to porówna bo szkoda tych ustawiaczy i czasu chyba że ja liczyć nie potrafie.Idea ustawiacza polega na tym że całe przezbrojenie powinien zrobić sam a operator w tym czasie ma robić coś innego tak jest na każdej tłoczni chyba to rozumiecie dodajcie czas jaki pisze operator przy przezbrojeniu i do tego czas ustawiacza to będzie po dwie trzy godziny razem bo ani jeden ani drugi nie produkują a jak nie ma co robić to niech kontroluje detale sprząta a nie powiela te same czynności przecież to bez sensu.A jak nie ma przezbrojeń to ustawiacz 8 godzin chodzi parodia bo jeden z nudów pomoże jak pan Bebak a drugi w ..uja wali drzemiąc w brygadzistówce albo Internet zwiedzając.Pani F ma rację powinni pisać w karcie co robią przez 8godzin a nie dt-21

pozor
@My idziemy do przodu czy tylko pozory stwarzamy

trzeba było wpisać na kartkę i wrzucić do SKRZYNKI POMYSŁÓW a tak ci 500 zł przeszło koło nosa - frajer i kapusta

nadgodziny

Pomysł skrócenia nadgodzin czy sluszny?Zmniejszenie dochodow pacownikom.Ale ci madrzy maja zajecie na boku ci z dzieciakami 500+.A wiec nadejdzie taki czas kiedy sie bedziecie nas prosic by zostac lub pzyjsc w sobote.Chociaz nie sa łasi na pieniazk niektorzy,nie bede wymienial bo kazdy wie o kogo chodzi.

Turysta

Masz racje szacunek musi być dlatego szanuję panią Agnieszkę za wyrozumiałość jaka okazała panu Piotrkowi bo pomimo jego wcześniejszych niepowodzeń pozwoliła mu na to żeby pobawil się w dyrektora tak długo jak długo nie będzie przeszkadzał panu Sebastianowi w kręceniu lodów oraz za jej skromność bo nie chwali się tym że u góry wszyscy tańczą tak jak ona zagra .Szanuje pana Piotrka bo w dwa miesiace udało mu się dokonać rzeczy niemożliwej czyli przebić swojego poprzednika zastępując złego pracodawcę tłumaczącego wszystkie swoje idiotyczne decyzje wymogami pracodawcą równie złym ale bardziej zakłamanym a może nawet diabolicznym bo składającym pracownikowi taką o to żenujaca propozycję okaż mi swą wierność ucałuj w pierścień wyrabiaj nowe normy które sam ustaliłem a może cię wynagrodzę .Ale najbardziej szanuję pana Piotrka i panią Agnieszke za ich odwagę bo pracownicy produkcji odwdzięcza się kiedyś za traktowanie ich jak powietrze i wywioza was z firmy na taczkach .

uwaga

Panie R jak my mamy robic normy jesli jest roz...iel na zakladzie.Prasy nawalaja ,brak pojemnikow,brak wozkowych jednym slowem syf.Przez to ze ludzie gdy juz cos produkuja to nie maja czasu na porzadki,czym usunac olej skoro nie ma sorbentu.Po co nam ustawiacze wykonuja najprostsza rzecz- skrecaja narzedzie wpisuja 40 min a ty czlowieku rob reszte i sie spinaj.Nawet nie posprzataja po sobie ,odpad pod nogami,niepotrzebne sruby na stole.Szkoda ludzi tylko mogli by smialo na prasach pracowac zamiast improwizowac jakis "ustawiaczy".

Pisanie z szacunkiem dla innych

W swych opiniach idziesz trochę za daleko więc nie pisz po pijaku bo na trzeźwo nikt zdrowy psychicznie tak by nie napisał przypomnę ci kolego że pani Agnieszka była równie dobrym pracownikiem w pro carsie jak u nas a jak nie znasz się na zarzadzaniu zakładem to przez dobry kontakt z właścicielami i to że jest główną ksiegową ma pilnować żeby wszystko się zgadzało i zamykało na czas ,nie widzę w tym nic złego.Ktoś musi tego pilnować bo z za oceanu się tego nie da zrobić a jakie były skutki to chyba wiesz.

Duch

Dziś ponownie dzień kontroli od patrzenia głowa boli jak jest detal niedogięty inny znowu przesunięty jeszcze inny jest z porami albo gorzej z odbiciami a tu nagle dobra sztuka ja tu nie mam czego szukać już się cieszę podskakuje i po chwili widze dziure.I tak minął dzień w daj techu można mówić tu o pechu oj niestety miły Panie wieloletnie zaniechanie bo to znane są problemy wszyscy o nich dobrze wiemy.A jak przyjdzie reklamacja to u góry znowu akcja i znów na nas cierpkie słowa spawacz ślepy niczym krowa.

Czesław Miłosz

Poszła zima przyszła wiosna dyrektora nam przyniosła, wnet przyjechał tu Passatem na nas biednych z ciężkim batem do roboty nas zagania i każdego ma za drania.I wciąż w kółko opowiada że nierobów to brygada że narzędzia rozwalamy i bez przerwy narzekamy,jak nie zrzędzić dyrektorze jak w die techu coraz gorzej wy się weźcie do roboty to wnet znikną te kłopoty reklamacje, dziury w spawach bo o reszcie szkoda gadać.A my zamiast produkować wciąż musimy kontrolować.

Lol

Najpierw ja musisz miec na koncie a potem mysl z czego bedzie klepa

Tlocznia

Premie roczna przeznacze na alkochol zeby szybko zapomniec o tak WYSOKIEJ premi rocznej

ANKIETA ONLINE

"Na co przeznaczysz premię roczną?" Za udział w ankiecie z góry dziękuję.

Temida

Odwiedzić to nas powinna prokuratura i wziąć pod lupę dietechowski gang Olsena czyli Agnieszkę F Sebastiana J i Zdzisława M nie ma sensu się rozpisywać o przekretach w firmie bo akta sprawy będą ważyć więcej niż Marysia a forum nie udźwignie takiego tonazu trzeba tylko liczyć na to ze w trakcie przesluchania najsłabsze ogniwo gangu czyli magazynier odpowiedzialny za czarna robotę pęknie jak usłysz od psa czy jest pan gotów dla nich zostawić żonę i dwie córki .

GKS

Bo u góry siedzi jedna wielka banda. Razem jakiś iloraz inteligencji by uzbierali. Knują kombinują i nikt ich nie ruszy bo to jest dietechowska mafia. P. Bienasz powinien nas odwiedzic

tłoczek

Jakie to mądrale rządzą na zakładzie jaka kadra wykształcona fachowcy najwyższych lotów a nikt już nad niczym nie panuje wy się ośmieszacie lepiej dobrze maglujcie Amerykanów bo kasę inwestują a tu same straty kary i reklamacje do jakości i wydajności to zakład musi być przygotowany a nie bo tak sobie wymyśliliście i tak ma być.I co znowu lipa tak źle jeszcze nie było a wieķszość z nas już to nie interesuje jak to dalej będzie.Wy chcecie postuj robić ale przed urzędem pracy chyba.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy