Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

"za zatajenie awarii narzędzia"

Przecież kierownik mówił że będzie za takie numery zwalniał?????

Bajer ful

Za mało nadgodzin, haczyk przecież ekspert tłoczarz dodatek przecież ma do pensji ,500złoty podwyżki za zatajenie awari narzędzia,kablowanie do majstra kierownika i dyrektora oraz 11 tysiecy braków ale przecież skomlał że mu się nie przelewa i motor R1 go wspomoże tak was można w konia ładować takich wam bajek naopowiadał.

sknerus Scrooge’a,

Ważniejsze jest zaoszczędzenie na pracowniku trzech złotych i 24 groszy tak 3,24 za 6 małych butelek z wodą [LIDL] + schłodzenie w lodówce którą już posiadamy.

BHP w upale.

W czasie pracy w wysokiej temperaturze pracownicy tracą z potem około 0,5-1,0 litra płynów na godzinę, w zależności od wysiłku fizycznego. Pocenie powoduje utratę wody i soli mineralnych w organizmie, co może być przyczyną zaburzeń w gospodarce energetycznej pracownika. Wysoka temperatura otoczenia może spowodować omdlenie cieplne, kurcze cieplne, wyczerpanie i udar. Stąd też pracownicy powinni pić napoje często w małych porcjach. Należy zaznaczyć, że ilość, rodzaj i temperatura tych napojów powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników. Przyjmuje się, że w skład napoju powinno wchodzić 1g soli, 1g witaminy C oraz dodatki smakowe na 1 litr napoju. Ilość napojów zależy od potrzeb pracowników i nie obowiązują tu żadne limity.Z przepisów Kodeksu Pracy (art. 210) wynika, że pracownik ma nie tylko prawo, ale nawet obowiązek "w razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenia dla zdrowia i życia pracownika....", powstrzymać się od wykonywania obowiązków, niezwłocznie powiadamiając o tym przełożonego. Zgodnie z KP, każdy pracodawca ma obowiązek chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa, higieny pracy i stwarzają zagrożenie dla pracownika, ma on prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego, a szczególny dyskomfort w miejscu pracy, wynikający z zaniedbań pracodawców, powinien zostać zgłoszony odpowiedniej regionalnie placówce Państwowego Inspektoratu Pracy (PIP). Przy okazji informujemy że nie ma żadnych przeszkód prawnych, by pracodawcy skracali czas pracy w czasie upałów. Pracodawcy mogą też wprowadzać dodatkowe czy dłuższe przerwy. W pierwszym i drugim przypadku pracownik zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia. http://www.atest.com.pl/teksty,aa1408_1

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Loki

Poniższą dygresje potraktujcie, jako krótkie preludium opisujące zbiór moich obiektywnych spostrzeżeń i przekonań, które odzwierciedlają sposób, w jaki oceniam środowisko pracy oraz atrybuty firmy Die Tech. Po zakładzie krążą opinie, że forumowicze to zgraja hejterów i malkontentów, którzy na siłę starają się zbesztać innych i chcą przedstawić firmę w złym świetle. W związku z tym zrywam okazjonalnie ze smęceniem i postaram się Wam (osobą zastanawiającym się nad rozpoczęciem pracy w Die Techu) udowodnić, że warto zawitać w nasze progi. Z doświadczenia wiem, że dla niektórych osób szukających nowej pracy Die Tech jest jak szklany zamek na szczycie góry. To tu najbystrzejsi ludzie, jakich znam prowadzą firmę w taki sposób, że każdy pracownik to, co robi traktuje jak cenny dar, a nie ciężki obowiązek. Taki stosunek do pracy zawdzięczamy przedstawicielom kadry zarządzającej, których cechuje: siła charakteru, czystość intencji, niepobłażanie sobie, obiektywizm, skromność oraz niezależność sądów. Ich wspólnota przekonań i celów oraz zbliżone interesy doprowadziły do tego, że w pewnym sensie działają jak jedna całość. Wskutek tak dojrzałego i przykładnego podejścia do pracy pomiędzy zespołem zarządzającym nie dochodzi do tarć, bo nie ma tam osób, które darzą się wzajemną niechęcią czy rywalizują ze sobą, które lubią się wymądrzać i brylować. W ciągu zaledwie 10 lat dzięki przedsiębiorczości i konsolidacji osób z administracji niewielka firma, jaką był Die Tech stała się czołowym graczem na światowym rynka motoryzacyjnym, firmą z ambicjami na miarę sukcesu Facebooka, Rolls-Royce'a, Airbusa, OMEGA Watches czy Scuderia Ferrari. Obecnie Die Tech to jedno z tych rzadkich przedsiębiorstw, w którym sprzedaż i produkcja zaplanowane są na trzy dekady. Tak dalekosiężne plany sprawiły, że wszyscy pracownicy są szczęśliwi jak Rebelianci po bitwie o Endor. Codziennie zaczynają pracę ze szczerym uśmiechem na twarzy mając na uwadze dobro produktu, swoich przełożonych i samej firmy. W trosce o komfort pracy Die Tech stworzył dla nas bogate zaplecze świadczeń socjalnych, wśród których są: bezpłatne bilety wstępu na basen, siłownię oraz do kina, atrakcyjny system pożyczek finansowych, wycieczki krajowe i zagraniczne, imprezy integracyjne, a także wyjazdy na imprezy kulturalne. Tutaj każdy czuje się doceniony, jako jednostka. We wszystkich działach wprowadzono wysokie kwotowo i łatwo osiągalne premie, nadgodziny bez ograniczeń dla chętnych płatne 100% oraz satysfakcjonujące podwyżki inflacyjne. Wynagrodzenia miesięczne są nad podziw konkurencyjne i adekwatne do pełnionej funkcji, doświadczenia i stażu pracy. W Die Techu nikt nie jest zmuszony korzyć się przed innym człowiekiem. Nawet olbrzymie różnice w hierarchii wewnątrzzakładowej nie są w stanie osłabić tej zdrowej świadomości własnej wartości i wrodzonego poszanowania dla godności wszystkich pracowników. Aktualnie firma ta stanowi prężny ośrodek swobodnego przekazywania informacji i wspólnej pracy w przyjaznej atmosferze. To tutaj powstało intelektualne centrum innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz kwitnącej i patrzącej optymistycznie w przyszłość społeczności pracowniczej. Potencjalny pracowniku Die Techu, jeżeli Twoja aktualna pozycja zawodowa wydaje Ci się statyczna i pracujesz ze świadomością, że nic lepszego Cię nie czeka, bo nie jesteś pupilem członków managementu, którzy przy rozdawaniu awansów, aneksów czy premii faworyzują swoich ulubieńców a to, co dawniej sprawiało Ci przyjemność, teraz jest dla Ciebie udręką. Obecne stanowisko nie dostarcza Ci wyzwań i nie budzi u Ciebie entuzjazmu a Twoje inicjatywy giną w otchłani, to znak, że musisz zmienić swoje życie zawodowe! Jeśli Twoja praca stała się dla Ciebie zbieraniną nonsensów, pośród których nie jesteś w stanie znaleźć ani jednej perły to może właśnie przed Tobą dzięki Die Techowi drzwi do lepszego jutra otworzą się na oścież niczym ostryga? O ile wyróżniasz się nie tylko ponadprzeciętnymi umiejętnościami społecznymi, ale i niezależnością myślenia, ogólną mądrością i lubisz delfiny to jakakolwiek propozycja pracy od: "Rzetelnego dostawcy wyrobów i usług na całym świecie", jakim jest Die Tech wyda Ci się wielce ekskluzywna i nietuzinkowa.

przestańcie mydlić oczy
@Loki

Ty chłopie chyba pracujesz w innym Die Tech-u. O jakich Ty premiach wspominasz o tym ze załoga tego obozu pracy została oszukana ze premia roczna została zamieniona na premie miesięczne a po 2 miesiącach została zablokowana.Zapraszam Cię przyjdź i zobacz z jakim uśmiechem ludzie pracują to sie zdziwisz planowanie pracy hahaha następna parodia w tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak planowanie zobaczysz w czasie urlopowym wasze planowanie bo do mniemam ze piszesz to z góry.Znowu będziecie zmuszać ludzi do pracy po 12 godzin bo kolega poszedł na urlop.puki co jeszcze na spawalnia wygląda jeszcze jako tako bo reszta to może służyć jako muzeum a bardziej za skansen a te zabytkowe prasy i te narzędzia produkcja detalu i detal do naprawy a później do produkcji . Żal pl

Polska gola

Dyrektorze po wodę do sklepu szorujcie bo zgodnie z prawem nam się należy i troche wiecej luzu bo zaraz będziecie sami sobie pracować wszyscy się już dogadujà że taki up Time w lipcu będziecie mieli że Amerykanie zaraz przylecą Dla Pana informacji po mimo różnego zdania od dziś gramy z ślusarnià w jednej drużynie i ciekawe co zrobicie może wszystkich będziecie zwalniać.Majstrowie też trzymajà z nami a nie z wami jak wam się wydaje.W kupie siła.Najpierw niech się pan weźmie za planiste i klan a potem czepia nas.Materiału nie ma a oni przezbrajać każą parodia to jest ten wasz up time.

historia

To ty nie wiesz że tu info wychodzi na ostatni dzień przed rozliczeniem,jak załatwili ludzi z premią roczną.Rozdział "PREMIA MIESIĘCZNA"można już zamknąć - wpisał się w historię. Aktualnie mamy sezon urlopowy będzie niska frekwencja i co też premii nie będzie. Po drugie z czegoś trzeba wypłacić "Wczasy pod Gruszą",zapłacić za wagę towarową,remonty budowlane,renowację pras itd. Ludzi trzyma na tym zakładzie jeszcze urlop zobaczycie co będzie we wrześniu kolejna fala zwolnień.

olo

Może by pan miał Panie Kolny trochę odwagi i powiedział że premi nie dostaniemy a nie musimy się dowiadywać od kolegów z drugiej zmiany

Grek

Pani Agnieszko jest pani piekna i pelna klasy a Kaska niech nie komentuje Zostaje jej tylko patrzec i zazdroscic

Zły moment na zmiany

Tak się składa że nowym szefem utrzymania ruchu będzie gość pokroju Pana dyrektora Mag...ka więc dobrze to nie wróży.Teraz będzie stało już wszystko ciekawe na czym będziemy produkować przyszły tydzień produkcja się zatrzyma a awarie pójdą w godziny a nawet dni może w końcu przyjdę w WEKKEND do pracy.

....
@Zły moment na zmiany

Przestań już o tych nadgodzinach pisać,masz mało kasy to sobie znajdź pracę na weekendy albo się zwolnij. Formpol procars oferują pracę przez 7 dni w tygodniu za odpowiednie wynagrodzenie.

ok

Hehehehe

Lol

Justyna szczudła do pracy wnosi

ble ble ble

Widzę że Kasieńka wywaliła dwie następne dziewczyny z roboty! Ciekawe co jej sie nie spodobało w ich zachowaniu? Pewnie do dupy jej nie wchodziły tak jak np.Justynka (tempa brunetka nic nie potrafi a się trzyma-brawo ona) W tym tempie to połowa Tychów przewinie sie przez die tech. Brawo kierownictwu które dało się omotać tej małej wrednej żmijce z krzywą gębą. Pozdrowienia

Erystoteles

Nie jesteś na nadgodzinach bo pewnie nic nie potrafisz mistrz pytał wszystkich o to czy przyjdą więc nie skomlaj co do pijanych to niech Rymer zrobi porządek bo połowa odmawia dmuchania zasłaniając się badaniem na krew a to wiąże się z policją lub wizytą w szpitalu.Trzeba będzie chyba porozmawiać z panem z Krakowa on chętnie słucha ludzi i chce wiedzieć co tu się dzieje więc weźcie się u góry za robote.Zresztą zaraz tam zrobi redukcję .

Zabawa w kierowanie zakładem

Dlaczego Panie dyrektorze kolejny raz nie jestem na nadgodziny zapisany nie dość że jest ich jak na lekarstwo to jeszcze tylko prasy pracują, ciàgłe awarie interesuje się ktoś tym zakładem czy czekacie tylko co miesiąc na wypłate tak organizujecie produkcję że ciężko cokolwiek wyprodukować za niedługo będziemy pakować detale do wózków z netto wasza bezradność i brak pomysłu jest porażajàca może by poszukać tych koszy które przyjechały niegdyś ale nie do nas na zakład a za nie zapłaciliśmy.I proszę zaprzestać tolerowanie pijanych ludzi rano wiele osób uciekło do domu a podjęli pracę proszę wyciągnąć konsekwencje bo nasrają wam na głowę kto im pozwolił iść do domu takim ludziom idziecie na rękę.Może wprowadzić urlop nie na żądanie tylko na promile przychodzi gość pijany i dostaje urlop bez problemu a my normalnego niemożemy się doprosić.

Witam. Widziałem dzisiaj ogłoszenie o prace do was na magazyn.Ktoś coś napisze na temat magazynu?jak wyglada praca itp z góry wielkie dzięki

Wujek

Niemcy -Polska 0:2. Dla naszych

bounty

Nie wstydz sie,kac sracz.a to nic wstydliwego hehehehe

Kpina!

Panie dyrektorze! Zastanawiam sie za co Kaśka ma płacone?Dzis na papierosie w szatni byla tyle razy,ze czas pracy wyniosl max 4 godziny.Prosze sprawdzic na kamerach dzisiejszy dzien i wyciagnac konsekwencje.

Algemeinezaitung

Drodzy czytelnicy doszło ostatnimi czasy do niecodziennej sytuacji otóż nasz wódź Piotrek chciał się utopić.Podobno został widziany jak zaglądał do basenu przy wieżowcu nr 2 na nasze szczęście nie było w nim wody,następnie udał sie w strone łąki by zasiegnać opini żerujacych tam bobrów co dalej. Informacja została przekazana przez kontrwywiad garażowego C.R.S czyżby to pierwszy objaw bezsilności mamy nadzieję że nie.

pppppp
@Algemeinezaitung

napuscie sobie wody jak brkuje wpuscic mlode karpie i bedziecie sprzedawac na targu zarobicie na swiateczna premie no i po karpiu bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy