Restauracja Biała Róża

Kraków

Opinie o Restauracja Biała Róża

rozczarowna 2015-01-16 22:40:27
Pracowałam trochę zeby dorobic i srednio polecam, caly dzien grupy a z "gory" tel o zielona herbate i wypytywanie o pierdoly a pozniej pretensje ze grupa niezadowolna...(usunięte przez administratora)
idok 2015-10-18 21:18:17
nie polecam okropna atmosfera , tworzona przez właścicielkę....zmienność nastrojów, plotki, w ciągu roku było tam ponad 10 managerów
Pracownik 2015-11-03 08:17:10
Werfuh przeczytałeś opinie osób, które były chwile w restauracji i niewiele wiedzą. Ja już pracuję kilka lat i wiele osób pracujących tam też już jest długo i nie uważam, żeby działy się takie rzeczy, przez które nie da się pracować. A włścicielka wymaga jak każdy ale płaci na czas i nie są to marne pieniądze. Więc może lepiej się przekonać a nie wierzyć w opinie niewiadomo kogo!
emma 2016-05-19 22:09:10
ja tez szukam pracy w restauracji Biała Róża @hemp, jestem studentką i myślałam, aby tam zatrudnić się w wakacje, z tego co wiem na sezon letni zatrudniają więcej pracowników, tylko liczę, że mi powiecie jakie tam są zarobki.Czy warto własnie tam szukać pracy.
Zostaw swoją opinię o Restauracja Biała Róża - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Biała Róża