ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Cieszyn

Opinie o ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

xxx 2013-11-20 21:55:02
praca jak praca trza jezdzic ale co do dispo to barany zero pojecia i zero szacunku do kierowcow na czele z ruda malpa[usunięte przez moderatora]
ja 2014-08-26 21:36:15
trzeba jezdzic-wkoncu to twoja praca.a co do dyspo to tez sa ludzmi,jak to mowia jak kuba Bogu tak Bog Kubie,a z Ola zawsze sie dogadasz-oczywiscie jak nie walisz w (usunięte przez administratora).Pozdro dla zalogi Roos,a
On 2015-02-05 16:59:21
Jestem ciekaw jak się pracuje w tej firmie chciałbym sie w niej zatrudnic ale nie wiem jak z zarobkami i jakie sa otasy itp?
miako 2016-05-15 22:20:58
ciekawe tylko co dla kogo oznacza określenie "dobra umowa". Dla mnie to koniecznie umowa a o pracę, a z tego, co widzę, poprzednie komentarze na to nie wskazują. Poza tym ROOS SPEDITION SP. Z O.O. nie prowadzi rekutacji, więc ciężko zestawić te informacje z ich ofertą pracy.
Zostaw swoją opinię o ROOS SPEDITION SP. Z O.O. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROOS SPEDITION SP. Z O.O.