ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Cieszyn

Opinie o ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

xxx 2013-11-20 21:55
praca jak praca trza jezdzic ale co do dispo to barany zero pojecia i zero szacunku do kierowcow na czele z ruda malpa[usunięte przez moderatora]
ja 2014-08-26 21:36
trzeba jezdzic-wkoncu to twoja praca.a co do dyspo to tez sa ludzmi,jak to mowia jak kuba Bogu tak Bog Kubie,a z Ola zawsze sie dogadasz-oczywiscie jak nie walisz w (usunięte przez administratora).Pozdro dla zalogi Roos,a
On 2015-02-05 16:59
Jestem ciekaw jak się pracuje w tej firmie chciałbym sie w niej zatrudnic ale nie wiem jak z zarobkami i jakie sa otasy itp?
miako 2016-05-15 22:20
ciekawe tylko co dla kogo oznacza określenie "dobra umowa". Dla mnie to koniecznie umowa a o pracę, a z tego, co widzę, poprzednie komentarze na to nie wskazują. Poza tym ROOS SPEDITION SP. Z O.O. nie prowadzi rekutacji, więc ciężko zestawić te informacje z ich ofertą pracy.
egon 2016-12-29 16:05
zatrudniają cały czas bo ludzie od nich uciekają; biorą nowych za niższe stawki : oferują elastyczny czas pracy najlepiej 8 tygodni na 4 dni w domu; oszukują na urlopach; każą brać bezpłatny za dni w domu. łamią przepisy ; PIP powinien się nimi zająć ;
Lolek 2017-01-10 14:02
Firma ma się dobrze. Zatrudniają nowych ludzi bo widocznie maja zapotrzebowanie. Co znaczy że rozwijają się. Po co straszysz różnymi kontrolerami, co Ci daje taka złość. Swoich warunków w pracy każdy musi pilnować sam.
Frank 2017-02-10 12:55
Umowa na fatalnych warunkach. nie płacą uczciwie. Mają sprawy w sądzie i pip na głowie. Odradzam. Szanujący się kierowcy odchodzą.
Gut 2017-02-15 20:29
Jakieś dyrdymały Frank piszesz. Roos to ekstra firma.
Byłem tam ... 2017-02-16 20:11
Bylem pracowałem tak jak ktoś wcześniej napisał rotacja duża ciągle ludzie im odchodzą ale nie pojedynczo tylko grupami po 10 lub 20 osób ... dla tego zmieniłem pracę jednym słowem żenada .... teraz za 3 na 7 dni w domu mam 9000 zł i lżejsza pracę i nie stoję jak rumun z torbami na castropie .... tam teraz lekko dzwigli podstawę chyba na 2300 plus za 3 masz 4500 . Za 4 masz 6500 .za 5 masz 8500 dłużej nie jeździłem ale wiem że jedzą tam nawet do 7/8 tygodni !!!!!!! Hehe niekiedy czekasz na busa od 11 rano do 22 aż będzie cały prosisz kierowcę żeby stanol na jakieś jedzenie to robi problem obóz pracy i tyle spedycia i techniczny co tam robi masakra ukradna ci coś to techniczny powie ci tak jego to nie interesuje załatw sobie ... hehe będziesz potrzebował zostać w domu dłużej bo masz sprawy np rodzinne panią od grafiku to nie interesuję rozpisze ci tak urlop za plecami że później jak potrzebujesz go to już go niema hehe ogólnie praca dla ludzi bez perspektyw w kredytach z uzależnieniem ludzie niedajcie sobą pomiatac pisałem na szybko to co mi się przypomniało
Patrycja 2017-02-28 09:29
A wie ktoś jak wygląda praca w biurze?
scania 2017-03-19 18:10
firma dziad puki olimpia jest w tej firmie
Gregor 2017-03-22 11:20
ROOS ma sporo " życzliwych pracowników", szkoda. Myślę, że jeśli komuś nie odpowiada praca w jakiejś firmie to może ją zmienić. Nie rozumiem tego opluwania miejsca pracy!!. Znam wielu pracujących w firmie i są zadowoleni.
Zostaw swoją opinię o ROOS SPEDITION SP. Z O.O. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROOS SPEDITION SP. Z O.O.