MBR PrintStyle Spółka z o.o. (dystrybutor firmy Konica Minolta)

Chorzów

Opinie o MBR PrintStyle Spółka z o.o. (dystrybutor firmy Konica Minolta)

Analityczka 2010-12-18 00:00:43
Popatrzcie na daty i godziny tych opinii !!!! Szesc kolejno napisanych po sobie w pare minut. Potem dwie tez od razu - widać ze to ustawione. Oto obraz konkurencji w Polsce błahahhaaa.
pracownik 2012-03-04 20:46:51
Witam
Czytam to i ręce opadają jaka jest zazdrość ludzka. Piszą to byłe pracownice ale nie dodają, że zostały same zwolnione i to za złą pracę. Pracuję w tej firmie ponad 7 lat. Firma zatrudnia około 10 pracowników z czego tylko 2 osoby są krócej niż 2 lata. Punkty ksero ta firma prowadzi od roku. Cała sieć była innej firmy (pewnej Pani) i fakt o niej opinnie są prawdziwe. Oszczerstwa wyssane z palca co do pensji bo są zawsze terminowe.
eli 2016-05-21 18:11:55
oczywiście, jak najbardziej się zgadzam, poza tym samo to że firma jest dystrybutorem właśnie dla Konica minolta to już wiele będzie znaczyć w twoim cv, możesz to potraktowac jako inwestycję w swoją karierę jak pracujesz dla tak znaczących marek na rynku
Zostaw swoją opinię o MBR PrintStyle Spółka z o.o. (dystrybutor firmy Konica Minolta) - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBR PrintStyle Spółka z o.o. (dystrybutor firmy Konica Minolta)