Opinie o ENDURANCE S.C. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ENDURANCE S.C.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENDURANCE S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENDURANCE S.C. w Częstochowa

Czy ENDURANCE S.C. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ja Nowy wpis

Ta firma to chyba już nikogo nie zatrudnia...ostatni pracownik odszedł w ubiegłym roku

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ENDURANCE S.C.?

Nie ma żadnych rekrutacji do Endurance S.C. i dawno nie było. Trudno powiedzieć jak wygląda ale pracuje się bardzo dobrze jak się tylko uda dostać.

Maria Nowy wpis

@Ja to ciekawe, co piszesz, bo Endurance właśnie poszukuje kandydatów na sales managera i doradcy ds. sprzedaży (tego ostatniego nie tylko w Częstochowie). Może zechcesz napisać więcej o pensji i warunkach pracy, zamiast niepotrzebnie zniechęcać potencjalnych kandydatów?

Ja Nowy wpis
@Maria

Co mam pisać? To inna firma szuka.....tylko nazwa podobna.

Marzena

@Marek, a czy jakieś plusy wynikające z zatrudnienia możesz jeszcze wymienić? Kto jeszcze zna Enduranc? Polecacie? Jestem ciekawa jaka jest umowa u tego pracodawcy. Podzielcie się proszę opinią.

@Marzena

Tylko umowy o pracę, żadnych lewych kwitów, boją się chyba albo są uczciwi wobec ludzi. Plusy to atmosfera bo ludzie fajni pracują. Szefostwo jak wszędzie wymaga ale są fajne imprezy wyjazdowe co kwartał więc można odreagować. Tu sie dużo zmieniło na plus w tym roku a jestem tu dość długo i niejedno widziałam. Polecam

Marcel

Da się tu odbyć praktyki?

@Marcel

Pewnie tak. Byli stażyści to może i praktyki się da. Trzeba pisać na ogólny mail. Szef na pewno to czyta

Firma ENDURANCE S.C. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Heniek

Mam zamiar aplikować i liczę, że podpowiecie jaka jest atmosfera w firmie?

Aaa

Witaj mógłbyś opisać pracę na stanowiskou magazyniera bo jest oferta pracy na nie. Jakieś plusy minusy jak z dostawami oraz jak wygląda dzień takiego magazyniera ??

Stefano

Pracę trzeba lubić to nie będzie powodu do narzekania bo firma jest spoko!!!

Niedoszły dyrektor

No cóż, Marek ma rację.Wypłata na umowie,najniższa krajowa lub niewiele więcej,reszta pod"stołem-twoja emerytura będzie dzięki temu niższa i będziesz prosić się,czekać na resztę kasy na 100% ". Jeśli jest mniej pracy na twoim stanowisku,to na 100% będziesz "zatrudniona"do dodatkowej pracy-coś ci właściciele wymyślą( w ramach walki z nudą,np.układanie kostki brukowej,dbanie o trawnik,posprzątanie firmy). Jeśli nie chcesz zrobić dodatkowej pracy,niebędącej w twoim zakresie obowiązków,możesz usłyszeć ,że demotywujesz swojego pracodawcę:). Z tego co wiem ,ze starego(pierwszego) zespołu nie został tam już nikt.Taka ciągła zmiana ludzi,chyba daje do myślenia,jak się tam pracuje i czego można się spodziewać u prywatnego częstochowskiego pracodawcy.

@Niedoszły dyrektor

Niewiele chyba wiesz. Jeśli w ogóle kiedykolwiek tu pracowałeś. Potwierdziłeś w regulaminie tego forum, że masz dowody na swoje wypowiedzi a one są przecież nieprawdziwe. Może masz żal za słabe wyniki jakie osiągasz w pracy stąd jesteś niedoszły dyrektor :-) Pracuję tu kilka lat i było w tym czasie kilka awansów. Ekipa jest zgrana choć to nieduża firma. Stąd ludzie odchodzą tylko na dwa sposoby: albo się wypada za bardzo słabe wyniki na tle innych albo się przechodzi do innej firmy zwykle na kierownicze stanowisko co oznacza, że Endurance dobrze przygotowuje pracowników do rozwoju kariery zawodowej. Frustratów i niezadowolonych co się chcą wyżalić w sieci wszędzie pełno a ludzie w Endurance pracują nawet po 8 lat.

Niedoszły dyrektor

Tak,pracuje chyba już 1 osoba 8 lat reszta to już nowi pracownicy.Niestety ale napisałem prawdę.A odeszłem sam i nikt mnie nie wywalił,bo perspektyw tam nie było dla mnie.Firma nie otworzyła mi bram do świetlanej kariery oraz oszołamiających zarobków.

Wiktor

Dziś rotacja w każdej firmie jest duża ponieważ ludzie nie wiążą się z firmą tak jak kiedyś.

Nie polecam. Szef choleryk żonka robi wszystko aby nie płacić ci na czas. Nie zrobisz czegoś raz będziesz to miała wypominanie przez rok.

Marzena

Kto może dodać opinie o pracodawcy? Jest może z nami osoba, która aktualnie pracuje w Endurance w Częstochowie? Pracodawca obecnie rekrutuje? Jak wygląda dalsza współpraca z Endurance? Polecacie ?

admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie ENDURANCE S.C.? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o ENDURANCE S.C. - Częstochowa

ENDURANCE S.C.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Daniłowskiego 9
    42-200 Częstochowa