Opinie o Mega Sport A.K.Strykowski w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mega Sport A.K.Strykowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mega Sport A.K.Strykowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Sport A.K.Strykowski w Bielsko-Biała

Piotrek Nowy wpis

Naprawdę świetna firma A najlepsze jest to że z małej firanki zrobił się potentat jeżeli chodzi o sprzęt fitness do domu. Od kiedy została zwolniona pani kierowniczka i pojawił się nowy menadżer firma Jest świetnie zarządzana i kasuje mi się tutaj super

Andrzej Nowy wpis

Jak się pracuje w Mega Sport A.K.Strykowski? Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę nic namierzyć.

Maja Nowy wpis

@Paweł Szymborgmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian, które zaszły w firmie? Rozumiem, że obecnie poprawiła się sytuacja pracowników. Chętnie usłyszymy jak teraz pracuje się w Mega Sport.

Statyw Nowy wpis

Czy do Mega Sport A.K.Strykowski potrzebują trenerów, nie wiem do jakichś dawania rad innym czy nie ma nic takiego, bo jestem bardzo ciekawy jak jest naprawdę

Firma Mega Sport A.K.Strykowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Paweł Szymborg

Kiedyś było może gorzej, teraz jest bardzo dobra atmosfera i zarobki

Osobiście nie polecam pracy tam, pracownicy myślą że są najmądrzejsi na świecie, szef jest naiwny i ślepy. Pracowałem tam parę lat temu i muszę przyznać, że gdybym chodził z podsłuchem po hurtowni to spokojnie mógłbym posądzić ich o mobbing. Wykorzystywanie pracowników na maksa, typowy Polski prywaciarz, radzę się tam nie zatrudniać, na szczęście otworzyło mi to oczy i już trzeci rok siedzę za granicą gdzie szanują mnie jako pracownika i jako człowieka, a wiec trzymajcie się zdala od tej firmy, dobrze wam radzę. Pozdrawiam

Izman

Czy można jednoznacznie powiedzieć, że zwiększona sprzedaż produktów wpływa na zwiększone zarobki dla pracowników Mega Sportu? Chciałbym podjąć u nich pracę, ale dla stałych zarobków raczej może być ciężko. Jeżeli dochodziłaby do tego jakaś premia to jest większa szansa że można lepsze pieniądze zarobić.

selma

Mega Sport istnieje na rynku już od 15 lat w Bielsku Białej , a w swojej ofercie posiada na stałe około 15 000 artykułów sportowych i turystycznych. Wiodąca marką na sklepie jest Spokey jednak znaleźć można bardzo duży przekrój wszelkiego rodzaju sprzętu. Prawdą jest również , że mają spore wymagania co do wiedzy personelu odnośnie sportu i tych artykułów

maciek

no mi się wydaje, że jednak jeśli chodzi o taki sektor bardziej związany właśnie ze sportem i sprzedazą jednocześnie to sprzedawcy muszą być wykwalifikowani, poniewaz musza udzielic porad, jakiś informacji o tych produktach, więc lekko nie jest na pewno, ale moim zdaniem personel daje rade w tym zakresie jednak.

były pracownik 2

Zarabiałem w medze 2600 na rękę . I tak ciężko za tyle wyżyć . Teraz Irlandia . Kiedyś tu wrócę do tego pięknego kraju

BYŁY PRACOWNIK

Zastanawiacie się czy to wszystko prawda? To zastanówcie się dlaczego ciągle na tym forum ludzie pytają o opinię ponieważ właśnie zaczynają tam pracę. Skoro taka rotacja jest to chyba o czymś świadczy

Q

Pozdrawiam chłopaków którzy tak zdecydowali. :) Satysfakcja z wysokości wynagrodzenia dla każdego z nas jest jednak inna. Jeden za 2500 pracował nie będzie a drugi z chęcią za 1500 :) Dostałeś (aś) tam oferte pracy?

Q

hm...zarobki , powiedzmy że krajowe :) Co prawda się dopiero szkoliłam, ale tak mnie rozłożyło, że mówić nie mogłam, przyjechałam zgłosiłam , że potrzebuje kilku dni aby antybiotyk postawił mnie na nogi, ale po 2 dniach już mnie wykopali.

Q

ja wyleciałam za to, że byłam chora

szukająca

Ile można tam miesiecznie zarobić? Jaka teraz jest atmosfera? Jaka umowa? Jaki socjal? Proszę o pomoc bo chciałabym podjąć współpracę.

Ja tez tam pracowałam ładnych kilka lat temu i sobie chwalilam....a mnie tez (usunięte przez administratora) Ale szefa lubiałam i chetnie bym wrociła,..a co tam prace sa rózne a ta lubiałam

promega

Pracuję w Medze półtora roku i lepszego szefa w życiu nie miałam . Pozdrawiam (usunięte przez administratora):))

Ha

To się nie zdziw jak któregoś pięknego dnia dostaniesz wypowiedzenie!!!

Głupota

Ty chyba nie wiesz co piszesz!!! Chyba nikomu by się nie chciało siedzieć i głupoty wypisywać w kółko! A jeżeli tak jest i ten ktoś tak robi to nieźle musieliście mu za skórę zajść, że jeszcze mu się nie znudziło :) (usunięte przez administratora)

mrznprzst - 2010-03-12 12:16:11 nie oszukujmy sie, jaki szef tacy pracownicy Ci, co znają sytuację w Firmie, wiedzą, że to nie jest komplement ani w stronę Szefa, a już tym bardziej pracowników :D

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Sport A.K.Strykowski - Bielsko-Biała

Mega Sport A.K.Strykowski
1.7/5 Na podstawie 167 ocen.

Mega Sport A.K.Strykowski