logo restauracja Trzy kroki w szaleństwo

restauracja Trzy kroki w szaleństwo

Kraków

Opinie o restauracja Trzy kroki w szaleństwo

były pracownik 2014-04-14 20:36:37
Kiedyś miałem wątpliwą przyjemność pracować w tym miejscu. Jako pracownik nie polecam tego miejsca. Lepiej poszukać czegoś innego. Personel jest jak najbardziej w porządku, problem tkwi w szefie który nie należy do uczciwych. Niestety nie jestem jedynym przypadkiem.
były pracownik 2014-09-12 17:34:43
Zgadzam się z przedmówcą. Personel bardzo sympatyczny, ale szef szkoda gadać. Przekręty, nieterminowe wynagrodzenia często w zaliczkach, na umowie najniższa krajowa. Zdecydowanie odradzam
Aneta 2014-09-12 18:40:56
A ja ci się dziwię, że tak bezczelnie oczerniasz ludzi, którzy są w porządku. Ty chyba nigdy nie pracowałeś w knajpie, gdzie szef jest nie w porządku (np. gdzie płaci 3,5zł za godzinę!). Byłam tam kilka miesięcy kelnerką i jedyne na co mogę narzekać to dużo pracy, ale dzięki temu i dużo napiwków. Chyba o to chodzi w tym zawodzie, nie? A szef jest tam bardzo układny i na rękę idzie pracownikom za każdym razem (np. z urlopem jak coś ci wypadnie)
MD 2015-03-14 12:33:54
Nie jest źle. Trzeba coś wiedzieć i mieć odpowiednie maniery i tu się akurat zgodzę, bo gości należy traktować wyjątkowo, jeśli chce się coś z tego mieć. Wcześniej pracowałam w knajpie gdzie nie było za grosz kultury, a przy okazji bałagan i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach! Przynajmniej można się czegoś nauczyć i ma się świadomość że jest to profesjonalne.
EBE 2016-02-08 01:27:02
Brud na kuchni (powierzchowna czystość) i elegancja na salach. Uśmiech na twarzy szefa i nieuczciwe praktyki. Oszustwo goni oszustwo. Ogromna rotacja kelnerów. Brak płatności na czas. Notoryczne zwodzenie, że nie ma pieniędzy, podczas gdy obroty są!!! Było to najgorsze miejsce w jakim przez chwilę pracowałam. Miło wspominam jedynie współpracowników.
redon 2016-04-23 17:59:49
Byłem w tej restauracji i szczególnie smakowało mi Ravioli z kaczką confit
Zostaw swoją opinię o restauracja Trzy kroki w szaleństwo - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Trzy kroki w szaleństwo