SPZZLO Warszawa - Żoliborz

Opinie o SPZZLO Warszawa - Żoliborz

zołza 2011-04-27 19:16
Takiej atmosfery nie spodziewałeś się nawet w najgorszym koszmarze - [usunięte przez moderatora] układy, zawiść, kolesiostwo oraz absolutny brak profesjonalizmu. Donosicielstwo i zbieranie kwitów to w tej firmie chleb powszedni, głęboki PRL.. Zarobki: Tesco płaci lepiej Rekomendacja: Dwa razy się zastanów zanim podejmiesz pracę w tym miejscu - zdrowie psychiczne jest najważniejsze.
skrzat 2012-05-25 21:50
Ludzie tragedia! Ta \\\"firma\\\" to nieporozumienie, poza praktycznie garstką normalnych ludzi, to wesoły autobus pędzący w rytmie disco polo w przepaść. Niczego się tam nie nauczysz, zgnoją Cię tylko i wmówią, że jesteś nikim. Nawet nie próbuj się tam leczyć..
www 2015-06-13 17:29
Niskie zarobki, a podwyżek nie było od wielu lat. Ludzie traktowani przedmiotowo, jak woły robocze.
ccc 2016-04-27 13:42
kompletne dno, pracownicy traktowani jak śmieci, zero przepływu informacji, przy najbliższej poważniejszej kontroli cały ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pójdzie na dno jak Titanic
vrt 2016-04-28 08:14
Witam wszystkich strasznie tu cicho od tego 2015, wchodzi ktoś jeszcze? Wiecie może czy mają jakieś aktualne ogłoszenia pracy bo szukam ale niestety cisza
J 2017-06-13 16:08
Nawiekszemu wrogowi nie życzę pracy w tym miejscu. O ludzkim traktowaniu można zapomnieć, ciągle straszenie, góra szanuje tylko osoby które lubią donosic. Pracownicy jak najbardziej na tak, chociaż wiadomo nie każdy, ale kadra zarządzająca bardzo slaba, wieczne kontrole, zero zaufania i żeby nie było jestem bardzo za metoda ograniczonego zaufania, ale tutaj jesy kompletnie zerowe. Jesli chodzi o zarobki to smiech na sali.. jest wiele miejsc, w ktorych na danych stanowiskach sie zarabia drugie tyle i jest spokojniejsza praca. Generalnie nie polecam.
Zostaw swoją opinię o SPZZLO Warszawa - Żoliborz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPZZLO Warszawa - Żoliborz