SPZZLO Warszawa - Żoliborz

Opinie o SPZZLO Warszawa - Żoliborz

zołza 2011-04-27 19:16:58
Takiej atmosfery nie spodziewałeś się nawet w najgorszym koszmarze - [usunięte przez moderatora] układy, zawiść, kolesiostwo oraz absolutny brak profesjonalizmu. Donosicielstwo i zbieranie kwitów to w tej firmie chleb powszedni, głęboki PRL.. Zarobki: Tesco płaci lepiej Rekomendacja: Dwa razy się zastanów zanim podejmiesz pracę w tym miejscu - zdrowie psychiczne jest najważniejsze.
skrzat 2012-05-25 21:50:42
Ludzie tragedia! Ta \"firma\" to nieporozumienie, poza praktycznie garstką normalnych ludzi, to wesoły autobus pędzący w rytmie disco polo w przepaść. Niczego się tam nie nauczysz, zgnoją Cię tylko i wmówią, że jesteś nikim. Nawet nie próbuj się tam leczyć..
www 2015-06-13 17:29:50
Niskie zarobki, a podwyżek nie było od wielu lat. Ludzie traktowani przedmiotowo, jak woły robocze.
ccc 2016-04-27 13:42:14
kompletne dno, pracownicy traktowani jak śmieci, zero przepływu informacji, przy najbliższej poważniejszej kontroli cały ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pójdzie na dno jak Titanic
vrt 2016-04-28 08:14:07
Witam wszystkich strasznie tu cicho od tego 2015, wchodzi ktoś jeszcze? Wiecie może czy mają jakieś aktualne ogłoszenia pracy bo szukam ale niestety cisza
Zostaw swoją opinię o SPZZLO Warszawa - Żoliborz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPZZLO Warszawa - Żoliborz