Gospoda Bajka

Szczyrk

Opinie o Gospoda Bajka

anonim 2011-04-27 19:01:41
Pewnego dnia , będąc na spacerze usłyszałam od przechodzących ludzi -\'ej ta Goispoda Bajka powinna nazywać się nie Bajka a sklep ( usunięte przez administratora )\' haha ciekawe co zadecydowało o tym, że turyści tak ochrzcili tak ta restaurację. wpis powyżej nie jestem tego pewna,ale napewno pisał to ktoś z właścicieli bo nigdy nie uwierzę w to że jest tam tak wspaniale.to moze Was oświeci: [usunięte przez moderatora] 2)trzeba czekać na pieniądze-są niewypłacalni specjalnie nie wypłacają kasy i przedłuzają to na następny miesiąc tak żeby mieć pewnego pracownika.Jeśli się zwolnisz , na pieniądze nie ma co liczyć. [usunięte przez moderatora] 3)nie polecam jedzenia! jeśli chcesz zjeść coś dobrego i świerzego, uwierz-zostań w domu.
anonim 2011-08-13 17:47:02
o wynagrodzenie sie trzeba prosić,a żeby się zostało we firmie to nie wypłacają do końca pieniędzy bo mają wtedy pewność że się przyjdzie na następny dzień. Porąbana firma.
Zostaw swoją opinię o Gospoda Bajka - Szczyrk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospoda Bajka