jaro-trans

Wrocław

Opinie o jaro-trans

anonim 2009-06-11 16:36:42
Firma taka jak Jaro-Trans jest firmą nie wypłacalną. Jeździsz pierwsze miesiące i wypłata jest płacona w dwóch ratach, przy kolejnym miesiącu wypłatę otrzymujesz, ale tylko w 1/2 wynagrodzenia. Jeździsz dalej robisz 15000 km i wypłaty nie otrzymujesz. Serdecznie dziękuje za taką współpracę. Fakt, faktem umowę dostajesz na najniższą krajową, a płaci w kilometrówce, o ile wogóle Ci wypłaci.
Jarek Jaro-Trans 2009-11-20 16:01:38
najlepszy kierowco łatwo się oczernia miej odwagę się podpisać
wszyscy pracownicy dostają swoje zarobione pieniądze
i na pewno ty też dostałeś
łatwo się oczernia pozostając anonimowym też tak potrafię
ale brak ci odwagi i honoru
współczuje następnemu pracodawcy
Andrzej 2010-05-11 23:05:28
Panie (usunięte przez moderatora)też pracowałem u pana i jest pan nie wypłacalny !! !! nie polecam współpracy z tym pracodawcą ! beznadzieja ! człowiek ciężko haruje i nie dostaje swoich pieniedzy !! ODRADZAM !!
ania 2016-04-26 09:53:16
Witam, czy firma oficjalnie potrzebuje jeszcze kierowców? Mój tata szuka pracy (ma bardzo duże doświadczenie prawie 20-letnie) ale chce żeby to było jeżdżenie po Polsce a nie za granicą na to nie ma już siły za bardzo..dajcie znać proszę czy coś się znajdzie :)
Zostaw swoją opinię o jaro-trans - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jaro-trans