Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

Marysia Nowy wpis

Szuka jeszcze pracowników fizycznych czy są jakieś problemy bo ktoś tu pisał o niepłaceniu? Mam nadzieję, że nie, bo mąż szuka pracy i mu zależy . W styczniu 2022 była taka oferta ostatnio a teraz + jakie wymogi mają?

Ktoś może wyjaśnić o co chodzi z wpisami o braku wynagrodzenia, bo podejrzewam ze to jest po prostu spam albo żart. Jednak wolałbym mieć pewność, bo jest etat dla Specjalisty ds. oferowania - branża sanitarna i chciałbym aplikować. Proponują w miarę przyzwoite benefity i umowę o pracę, a czy po jej przedłużeniu można liczyć na zwiększenie wynagrodzenia, czy raczej firma nie jedt skłonna do podwyżek.

Adam Nowy wpis

Nie płacą podwykonawcom. Proszę spróbować dodzwonić się do księgowości pod numer telefonu 41 311 75 50 wewn. 2 - to najlepsza referencja wiarygodności finansowej tej firmy. Zdecydowanie odradzam. Na numery komórkowe do księgowości nie można się dodzwonić. Nie oddzwaniają. To samo się tyczy kierowników prowadzących realizacje z podwykonawcami.

Mila Nowy wpis

Oferta pracy dla inżyniera budowy, ile inwestycji ma się do objazdu w trzech województwach? Jest ktoś z Was w stanie podać widełki zarobkowe? No i mimo, że umiem czytać i wyraźnie widzę, że narzekają kontrahenci, to jednak dla spokoju zapytam, czy wypłaty są w terminie :)

@MAREK Nowy wpis

Terminowo solidnie, zgodnie z umową.

Aplikowałeś do Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię zbrojarzy od zaraz? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
podwykonawca 3

Firma Anna Bud jest nie wypłacalna przynajmniej jeżeli chodzi o podwykonawców, zlecenie skończone w listopadzie a do dziś kasy nie ma i nikt nie odbiera nawet telefonów.

Aga
@podwykonawca 3

Zainwestowali przyszedł kryzys i pewnie nie kogą odzyskać kasy, wlasciel „ po skanskowy „ to wie co robić

Daniel
@podwykonawca 3

jestem firmą która wykonuje różne usługi na wielu budowach dla firmy Anna-Bud po 30 dniach wystawia się FV na podstawie protokołu termin 30 dni płatności, na ogół spóźniają sie około 15 dni - wypłacają wszystko i da się z nimi dogadać jak z ludźmi. jeśli ktoś chce mieć przelew 3 dni od wystawienia FV to na pewno nie w tej firmie ale Dyrektora mówi uczciwie kiedy będą płatności itp. dlatego uważam ich za dobrą firmę i nie bał bym się współpracy pozdrawiam

podwykonawca
@Daniel

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo anna bud jest nie wypłacalny faktury wiszą już ponad pół roku na prawie milion zł, sprawa będzie miała finał w sądzie.

Szukają inżyniera budowy, oferta wygląda obiecująco, niby oferują umowę o pracę, możliwość awansu i rozwoju.. ale widełek brak:) Z jakimi zarobkami może liczyć się w firmie inżynier, po jakim czasie możliwy jest ten awans?

Bilcza

Pracuje w administracji, bardzo polecam tę firmę, właściciele bardzo mili ludzie, w biurze panuje przyjemna atmosfera. Wynagrodzenie jest konkurencyjne, dodatkowo pakiet Medicover, polecam.

@Bilcza

Hej, a co masz na myśli pisząc o konkurencyjnym wynagrodzeniu? Czy wraz z nowym rokiem będzie w biurze podwyżka ? Mam tez pytanie dotyczące tego czy praca może być również zdalna i jest to to dogadania na rozmowie o prace ?

Ściemniacz

Tak, pracusiu. Nawet praca za pomocą Smsów jest możliwa do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Aplikuj, masz duże szanse..

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. oferowania - branża elektryczna. Firma oferuje umowę o pracę. Na jak długo? Jest szansa na uop na czas nieokreślony? Widzę, że można spodziewać się również dofinansowania do szkoleń i kursów. Mają one miejsce w godzinach pracy, czy raczej poza nimi? Dzięki nim można liczyć na awans na wyższe stanowisko?

hej, na ich stronie widnieje info, że szukają kierownika budowy, czy to jest aktualne? zastanawiam się czy podesłać im swoje CV i trochę się martwię tym co tutaj piszecie, że nie płacą wynagrodzenia i nie regulują płatności, czy coś w tej kwestii może się wyjaśniło? wymagają też gotowości do delegacji, gdzie odbywają się te delegacje i na jak długo?

Hej, niedawno ktoś z pracowników pisał tutaj, że wszystko z płatnościami jest w porządku, ktoś z was jeszcze może to potwierdzić? Czy te inne wpisy są po prostu spamem? Zależy mi na odpowiedzi, firma wygląda na poważną, a mój tata widział na ich stronie ofertę pracy na kierownika robót elektrycznych i chciałby zgłosić swoją kandydaturę. Z góry bardzo dziękuję :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Widzę na stronie firmy aktualne ogłoszenie na stanowisko inżyniera budowy, jest w nim wzmianka o gotowości do delegacji, korzysta się z własnego auta czy oferują służbowe? Jakich zarobków oczekiwać na start, bo o tym nie ma info w ofercie?

Danuta

Hmm....ostatnio zamieściłam tutaj post dotyczący pracy na Kierownika Robót Elektrycznych, ale widzę, że bez odzewu...;< większość osób, które tutaj piszą to podwykonawcy, którzy ubiegają się o zapłatę.. naprawdę nikt z pracowników nie przegląda forum i nie może czegoś powiedzieć o tej firmie aktualnego? :( Mężowi zależy by czegoś się konkretnego o nich dowiedzieć...

Grześ

Ty jakoś przeglądasz :) Wiesz coś o warunkach pracy tutaj? Weź podpowiedz czy jeśli chodzi o pracowników to nie ma problemów z kasą? Bo trochę się zaniepokoiłem poprzednimi opiniami.

Współpracujący
@Grześ

Jeśli chodzi o wypłaty dla pracowników to nie ma najmniejszych problemów. Wszystkie płatności też już ruszyły i machina wraca na właściwe tory. Pracownicy są traktowani dobrze i mają możliwość rozwoju. Zalecałbym próbować aplikować :) Pozdrawiam

Tamara
@Współpracujący

Napiszesz coś więcej o możliwościach rozwoju w firmie? Mój chłopak właśnie chce podesłać swoje CV do pracy przy robotach elektrycznych. :) Orientujesz się, jakie stawki teraz obowiązują w firmie?

Jak szefostwo w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Lilka

Inżynier Budowy — co myślicie o tym stanowisku? Warto, aby mój mąż aplikował, czy sobie odpuścić lepiej? Opinie są tu różne niestety ;P Orientujecie się, jakie tam są wymagania, co mają do zaoferowania pracownikowi, może jakieś widełki? Cokolwiek :/ W ofercie nic nie ma

Danuta

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych. Wymagają gotowości do pracy w delegacji, jak często odbywają się delegacje i ile dni trwają? No i mój mąż zna tylko program AUTOCAD, a wymagają jeszcze NORMA PRO, czy mimo wszystko ma szanse na odzew z ich strony?

Inżynier
@Danuta

A nie lepiej zadzwonić lub podjechać osobiście i o wszystko spytać ?

Podwykonawca

Pozew o zapłatę Poszedł !!! Oprócz tego czekaja was i waszych wysoko postawionych pracowników procesy skarbowe i karne za branie łapówek pod kontrakty , wykonywanie prywatnych robót pod inne kontrakty obiecanki dyrektorów i kierowniczków o płatnościach !! Sa już na tapecie !!! Nie dajcie sie nabrać Podwykonawcy bo was Spakują i nie zapłacą. Firma z Budowlanej zrobiła się Kancelaria prawna i wszystkie kontrakty stawiaja prawnicy a nie budowlańcy !!!! Firma Krzak . Majątki poprzepisywane , to za chwile nie bedzie z czego sciagac !!! Na portalach przechwalają się jacy to oni super , do tego Sponsorzy jednak wewnątrz wyglada to Inaczej , NIE POLECAMM

Podwykonawca d/s pilnych

Jak potrzebowali podwykonawczy na 3 dni temu to była inna rozmowa, jak podpisano odbiór prac i poszła FV do zapłaty tak nastała cisza.

Podwykonawca

Nie polecam współpracy jako podwykonawca... Zamiast zarobić - dopłacie... Umowa jest tak skonstruowana że podwykonawca jest na straconej pozycji.

PODWYKONAWCA

NIE POLECAM. Firma nierzetelna, podsuwają do podpisu antydatowane dokumenty. Nie regulują należności za wykonana pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. - Bilcza

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.